Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A zatím co se tu blbci budou hádat kdo je putinovec a kdo shapirovec.Musulmani nás za podpory EU v klidu obsadí.
    • To jsem zas napsal blbost, co?
      • kéž bych ti tak viděl do hlavy simčo to by bylo prázdno co? *1* *1*
  • CZEXIT a jeto, postavit ploty, vojsko s psovody na čáru a bude nám dobře. Nechápu proč pořád skáčeme někomu šipku dp řiti? Jednou Rakušákům, pak rusákům, amíkům a skopčákům. Ku.va to neumíme hospodařit sami? To nám pořád někdo musí nařizovat co a jak máme dělat, jak se co nesmí vyrábět, co a jak se nesmí nebo musí jmenovat. Jsme snad takový ŘIŤOLEZCI?
    • Český slepičí dvoreček *2*
      Na tohle hraje a čeká Putler, aby nám sem poslal své vojáčky "na dovolenou". *16*
      • Obama už posílá bratrskou pomoc
        • miliony bratrů makaků ušatých
      • už aby to bylo
        • Jsi degene nebo vlastizrádce? *12* *16* *12* *16*
          • ne jsem ochránce starých evropských hodnot a fašistická evropská unie tyto hodnoty podkopává,jediná spása je rusko,zase nás osvobodí,už se těším
  • Já bych tam hodil pár bomb. Samozřejmě humanitárních.
    • ... jsi nejprimitivnější k*k*t na internetu, není to vůbec špatný pocit, už na tebe budu s*át :)))
    • Já to dělám.
  • Řecko přestalo fungovat jako bezproblémová země při přijetí do Eurozóny.
    Všichni se tvářili nevinně a EU pumpovala do Řecka peníze na nadstandard. No, a nyní se "strádající pracující" Řecko s vydírajícími Turky a nemožnou EU pod paktem Berlína stává otroky islamizace Evropy.
    Takže Východní Evropa s Balkánem se pod palbou soudružky snaží napravit to, co Brusel zanedbal. Když ji vidím a slyším, tak je zralá do chorobomysleného ústavu pro nesvéprávné.
    V4 + Balkán musí být ještě akčnější a důslednější, protože Brusel to nezachrání.
    • To bylo dávno připravený.
  • Všichni táhnou do Evropy za prací a vidinou lepšího života.
    Každý člověk na zeměkouli by se chtěl mít lépe a lépe.
    Otázkou je, zda jim Evropa může tuto naději realizovat, aniž by sama neupadla do bídy a celospolečenské krize, což by mělo za následek návrat k sociálním poměrům před 1.světovou válkou....................................
    • Všichni táhnou za prací? *1* *1* *1*
      • Ale za tou tvojí *1*
    • A ještě jedna nesrovnalost ve Vaší úvaze.
      Krize byla v Evropě zejména před 2.světovou válkou, hyperinflace
      a obrovská nezaměstnanost v Německu jako i následewk poválečných reparací ze strany
      vítězných mocností německu.
      Frau Hitler-Merkel je momentální příčinou krize spolu s EU pracuje na zničení Evropy
      pod kultem multikulturalismu a multirasismu a zničení národních států.
    • Oni netáhnou za parcí, ale za dávkami a islamizací Evropy.
      Jen o to jim jde.
  • demokraté američtí a proameričtí jsou největší vrahové,kam se hrabou nacisti a komunisti,taková americká demokracie,která rozvrátila desítky států,zosnovala atentáty,vraždy,podporovala majdany a bestiální řádění banderovců,sestavila loutkové vlády k vykrádání států,rozpoutala několik občanských válek,a nyní za pomoci uprchlíků chtějí zničit evropu ,to jsou ty pravé zrůdy
    • CCCP *12* *16* *12* *16* *16*
  • VRACET VRACET VRACET do prvni zeme kde ilegalne vstoupili do EU prave ty maj strezit vnejsi hranice a NEDELAJI TO!!!! At si je nechaj kdyz je k sobe pustili
    • Ti co údajně měli střežit hranice EU hlavně tahají další peníze z EU protože věří čím více migrantů pustí tím víc dalších peněz do nich EU nacpe.Jakmile migranti zavalí Česko tak to chce spustit krutou revoluci a při ní vybíjet celé rody lumpů,kteří se po komunistech prolhali k moci a znárodňovat jejich majetky.
      • Ano, na migranty katovské mučírny.
        • A na koblihy.
  • Zemřel prezident Havel. Všude je smutek, všechna zábava se ruší. V kině zhasla promítačka a rozsvítilo se světlo. Předstoupil ředitel kina a pronese:"Vážení, končím promítání, zemřel Václav Havel". Nato vstal starý pán v poslední řady a pronese:"Kur*a, to nemáte jiného promítače?".
    • ... zdechneš v krutých bolestech, degene :)))
      • Už se stalo, pablbe :)))
        • ... jsi mnohem větší ubožák, než jsem doufal, srágoro :)))
          • Já vím. Ale ještě větší ubožáci jsou ti, co po mě pojmenovali letiště a lavičky :)))
          • Přání otcem myšlenky :-)
  • EU se musí rozpadnout a každý stát si oplotí hranice,natáhne proud,povolá pohraničníky se psy a bude zase bezpečno jako za komunistů
  • smrt havloidům, ať žije Putin a jeho mírový plán pro Evropu
    • mluvíš mi z duše

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit