Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zlatí komunisti,ani ti neuměli lhát jako tito demokraté,on už to začal havel po hadrové revoluci,lhát,lhát no a pak dokonce podporoval masové vraždění,tím komunisty úplně trumfl
    • přéééésně. komunisté vraťte se se svou poctivostí a prosperitou

      odpusťte *13*
  • A diváci nedají si říct a nedají, přitom se ČT tak snaží, v senátu i TV se činí Gabal a spol. s diskusemi o kremelské propagandě a ono nic…

    http://www.krajskelisty.cz/praha/12370-ct-zve-na-stridacku-nejapne-propagandisty-a-nepusti-co-se-eurohujerum-nehodi-do-kramu-a-neni-v-tom-sama-uz-jsem-videl-hodne-blbosti-v-ceskych-mediich-ale-tohle-je-tedy-blbost-jak-dum-setrel-tentokrat-zantovsky-i-novinkycz.htm

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Sociolog-Zajic-se-zamysli-nad-hysterii-a-tendencnimi-vykriky-kolem-Zemana-A-odpurcum-prezidenta-pripomina-424028
  • Jenom chvilku jsem se podíval do žumpy, smradlavé žumpy - ČT 24 - a jdu zvracet. Jsme orpavdu tak hloupý národ ?
  • křičí na hranicích že chtějí do EU.Dokonce dnes povalili plot na řecké hranici.To přeci chátra nemůže myslet vážně.To si jako opravdu myslí, že si tady svoji přítomnost vyvzdorují?Už nyní si nesou punc uřvané smečky, která rozvrátila poklidnou Evropu.Přeci nemohou čekat, že je někdo včlení mezi sebe.Bude to spolehlivě dlouhotrvající až nekonečná averze, přehlížení a totální izolace.Stejně nakonec budou vyfičeni.Jde o to kolik to bude stát peněz, času a napětí, než do posledního budou vráceni - no spíš vyhnáni tam odkud přišli.
  • Už ti "uprchlíci" neví k čemu slouží plot. To se jim bude muset připomenout. Žádná pokora ale násilí co to je za verbež. *11*
    • dokud se nebude střílet,nebude klid
  • Pepíček jde do samoobsluhy pro čokoládu a má 10 korun. Přijde a kouká, že čokoládu zdražili na 15 korun... Jde domů a zpívá si "Máme blbou vládu, zdražili nám čokoládu". Potká Havla a Havel na to "Ty jsi blbé děeecko, zdražili jsme všeecko".

    Vědci ze CIA vymysleli přísně utajovanou vakcínu. Po její aplikaci mrtvole můžete s touto mrtvolou ještě 10 minut hovořit. Bohužel se jim zatím nepodařilo dořešit problém, že mrtvola neodpovídá.

    Volají takhle jednou Američani Rusům, že vynalezli telefon do pekla. Tak Rusové přijedou , vytočí dvě nuly a ozve se: "Haló, tady Lucifer!" Oni se leknou, že to fakt funguje, a pak se zeptají, co jsou dlužni za vyzkoušení. "Pět centů." "A proč tak málo?" "To je místní hovor."
  • Lež je základem demokracie, bez ní žádná demokracie nemůže existovat. Tvrdil to i V. Havel, morální vzor nás havloidů.
    • Havel vesele až do svého konce vo.ebával celej národ!
    • přééésně. jedině Stalinismus je tím pravým řešením

      vivat mocné Rusko
      • ty seš buďto zločinec nebo degene,
        STALINISMU = HITLERISMUS
        a putinismus je křísení stalinismu
  • Za tenhle bordel Putin nemůže, to je nad slunce jasný, kdy už lidi pochopí, že to všechno rozesrali amíci! Rozhodně celej článek je blbost a snaží se bagatelizovat skutečbý bordel a neschopnost EU!!!
    Jsem pro CZEXIT z podělaný EU, která podporuje terorismus.
  • Na zledovatělém chodníku se opatrně pohybuje babička, ale i přes všechnu opatrnost přeci jen uklouzne a spadne. Tu jde kolem rozvážným krokem Schwarzenberg a pomůže jí na nohy. Babička mu děkuje. "Synku, jak bych se ti jen odvděčila?" "To je jednoduché, babičko, stačí, když mi ve volbách dáte svůj hlas." "Ale synku, synku, já jsem upadla na zadek, ne na hlavu!"
  • Stalingrad
    Nějak to právo ,demokracii,humanitu atd.NECHÁPU !!!! Buďto jsou podvodníci,vlastizrádci,vrazi ve vládách nebo jsou zk..rvený zákony !!!
    Přeci pokud si někho pozvu na svůj pozemek,do své chalupy je můj host a je na mě abych se o něj postaral !!! Neslyšel a nevím ,že by se pak návštěva posílala po sousedech,známých a ještě se jim přitom vyhrožovalo,že pokud se o mou pozvané a k nim poslané nebudou starat,hostit je atd.,tak jim rozbiju ciferník,že nechtějí mnou jim poslané návštěvníky hostit. Také nechápu jak je to v jiných rodinách,ale k nám když přijdou pozvaní hosté,tak mě nenutí zabít *12* *12* ,že se jim to příčí,že oni jedí jen kočky,že se jim nelíbí můj gauč,že je třeba ho vyhodit a dělat si na jeho místě ohníček.Také mě nenutí a nevyhrožují,že pokud nebudu chodit nahý s celou rodinou jak je u nich zvykem,že mě podřežou !!!! Fakt to nějak nechápu !!! Odjak živa,od prvobytně pospolné společnosti když někdo nezvaný vnikl na území tlupy,rodu ,byl vyhnán !!!! Pokud si postavím plot,bránu kolem dvora,zahrady a nezvu tam někoho a ON PŘESTO TVRDÍ,ŽE TAM CHCE,ŽE MÁ PŘECI PRÁVO A ZNIČÍ PLOT,BRÁNU atd.tak přeci budu bránit svůj dům-ON JE NÁSILNÍK,AGRESOR !!!!! Myslím,že ti musulmani se chovají jako ti nezvaní !!!! A kdo si je pozval a pustil na své území ať se o ně také stará!!! a ne je cpát k sousedům !!!! A když vniknou násilím přes plot,jsou to okupanti,násilníci,agresoři a policie té země má povinnost agresory eliminovat-i olovem !!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit