Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řecko je největší problém. Místo aktivního boje proti pašerákům a muslimské invazi, si vesele vozí okupanty z ostrovů na pevninu a posílá je dál.
    • Největším problémem je Německo. Nejen že zve migranty do EU, ale navíc dotuje Turka.
  • Bush, Gorbačov a Havel jsou na návštěvě u Boha. Každý má právo zeptat se na jednu věc. Bush se ptá: "Bože, řekni mi, budou Američané někdy šťastni?" "Ano, můj synu, budou, ale ne za tvého života", odpoví Bůh. Gorbačov se ptá: "Bože, budou Rusové někdy šťastni?" "Ano, můj synu, budou, ale ne za tvého života", odpoví Bůh. Nakonec se zeptá ¨
    Havel: "Bože, a budou Češi někdy šťastní?" "Ano, můj synu, budou, ale ne za mého života", odpoví Bůh.
    • dlouho jsem se tak nenasmál, za mě palec nahoru *15*
    • fenomenální *15* *15* *15* *15* *15*
  • Uprchlík z Iráku: Uprchlickou vlnu organizují USA s Tureckem. Máme důkazy. Odejděte z EU a postavte zeď, jinak vás to zničí

    29. 2. 2016 10:34
    ROZHOVOR Salman Hasan je uprchlík z Iráku. Pochází z muslimské šíitské rodiny, ale opustil islám a stal se křesťanem. Muslimové ho za to chtěli zabít, sám byl zajatcem Islámského státu. Říká, že drtivá většina takzvaných uprchlíků doopravdy uprchlíky nejsou a jsou nástrojem džihádu a obsazení Evropy muslimy. Sám totiž pracoval a pomáhal v uprchlických táborech, a sice skutečným uprchlíkům. Pomáhá nadaci Generace 21 s křesťanskými uprchlíky z Iráku. Migrační vlna je dle něj řízená a placená USA a Tureckem, které také podporují Islámský stát a islámské teroristy. Výsledkem politiky USA jsou miliony mrtvých, vzestup islámu a zničené země. Češi by podle něho měli vystoupit z EU a z ostatními státy středovýchodní Evropy vytvořit ochrannou bariéru proti islámu.
    • USA má zájem zničit Evropu a nechat ji napospas CCCP? Tomu snad může věřit jedině absolvent pomocné školy. Rozložit EU, to je cílem Putina a jeho junty. A pokud jde o český slepičí dvoreček, jak bychom mohli "odejít" z EU, budoucích USE? Jedině tak, že bychom požádali Putina o "bratrskou pomoc", aby nám sem poslal své hordy stepních nájezdníků a restauroval tady ruský rudý fašismus.
      • Hm, to je zajímavý, že Rusko je jediná země, jejíž armáda tam (míněno ISIL) efektivně operuje. V tomto případě bych se striktně řídil pravidlem "nepřítel mého nepřítele je mým přítelem". Winston Churchill asi taky nebyl nadšeným fandou Sovětského svazu, ale když potřeboval porazit skopčáky, tak prostě se Stalinem spolupracoval. Rusko, Evropa i USA se budou musit spojit a vytvořit hráz přívalu černých hub, nebo padnou...
  • K nevíře... Že by Řekové začali něco dělat kromě žebrání a tahání peněz z EU? Snad už konečně Tsiprasovi zamrzne ten jeho úlisnej úsměv na tváři, přestane se flákat a jezdit se naparovat na summity a převezme zodpovědnost
  • ... tradiční degeni mají zase pré, že, třeba přiblblo jura :)))
  • Vojáci všech slušných zemí, tím nemyslím vrahy z Ameriky, nastupte na hranice a zbraněmi braňte své země. Heslo, Nikdo neprojde.
  • Umírněná muslimka.........

    http://cz.sputniknews.com/svet/20160229/2479995/smrt-stata-ctyrleta-holcicka-moskva.html
  • celá ČR doufá že pan prezident Putin nás z toho marasmu vyvede ven ..

    vichni chceme se mít tak dobře jako rusové
    • Souhlasím. Kvalita života je v Rusku na několikanásobně vyšší úrovni než v EU.
      • *1* *1* *1*
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      to je vtip dne, chcípající ruská kobyla
      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Řekové jen kamuflujou, že něco dělaj, ale vpodstatě chtěj podojit tu Německou krávu! Potřebujou další éčka na pořádnou pařbu, kterou jim už dlouho banda blbců z EU baští.
    • Zatím si za €čka paří hlavně Turci a migranti
      • Turci a migranti nepaří. Slimák nesmí pít alkohol, to by mu Alláh nedal šedesát panen.
  • Invazi muslimů rychle otočíme zpět. jak?. Jednoduše do ulic vypustíme psy a prasata.
    Klasických prasat máme dost a pokud nám dojdou máme v parlamentu velkou
    zásobárnu prasat dvounohých. Alkohol z nich táhne na kilometry daleko.

    Při projevu angely Mrvelové že máme být vstřícní vůči nelegálně příchozím zločincům
    jsem hodil šavli a tasil samurajský meč po dědečkovi.

    Občané! Cizáků se nebojte a na množství nehleďte. Nakonec totiž vždy přijde Japonec. A holé ruce mít rozhodně nebude. Není hloupý čech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit