Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsme ale zašli úplně jinam.Tady se bavíme o tom, že ač ateističtí češi, musí ze svého sponzorovat bandu darmožroutů. Kdy se víra jako něco abstraktního mění ve zcela konkrétní nemovitosti, pole, a naše daně. Vo tom to je. Nepřišel jsem sem filozofovat a rozvádět myšlenky jsoucna a hmatna, ale říci jasné ne rozkrádání státu formou odpustek pro kdejakého vyžraného flanďáka.
  • ... je to zde jak u přihřátých :(((
  • Tem uchylum z jakychkoliv cirkvi nedat ani korunu. *11*
  • Jasně ty předblbe.
  • ... článek nebyl o sportu, vážený pane
  • ... docela slušný segedýn :)
  • To nam opravdu vadi a co s tim udelame?? *11*
  • Byl jsem na výstavě pokladů, vyděl jsem do jakých šatů se ,,soudruzi" církevní hodnostáři dokážou obléknout. Vyšívané slatou nití. Prsteny,řetězi, křížě to nosí snad jen černošský rapeři. Tyto lidské zrůdy se pasují už po tisíce let za nad lidi! Fuj to je hnus velebnosti!
  • Petře nepotřebujete lítost, tak to Vám závidím. Jenže díky bohu, neboť v to chcete věřit že Vás to ochrání ale všemožně se snažíteto nemožné nebo situaci překonat. Vlastně většinou se taková věc podaří, když se člověk snaží. Smutné je že nikdo z těch věřících tady co píší nepodalo definici toho co se tu pojmenovává! Uvědomte si že vše je jen energie
    ať se to někomu líbí nebo ne. Energie je kolem nás co nás pohání a drži život na zemi. Nic víc, ani nadpřirozeno. Ostatní báje které se k tomuto tématu po tisíciletí nabalují, jsou nutné pro jisté skupiny fanatizujících okolí a s tohoto čerpající tu zásadní finanční výhodu.
    Takový fajn BUSINES.
  • No jestli budou ty církevní restituce schváleny, tak v ateismu asi předběhneme nejen Německo, ale i to Japonsko. Církev tak naštve lidi svou hrabivostí. Ale jí je to jedno, hlavně že hrabou a hrabou, bůh, nebůh, Ježíš, Neježíš. Ale možná, že už jsme první na světě reálně, protože je tu spousta pokrytců - i holky na E55 nosí na krku křížek, ale místo do kostela raději jdou k baru na chlast a pak na silnici vydělávat...no jinak by jim pasáci dali, ještě tak místo silnice kostel. Ale i mnoho jiných jsou jen pokrytci a ne opravdoví věřící a pekla se nebojí ani takový křesťan jako Kalousek...
  • Souhlasím ať si vydělá, ale jak správně popisujete Darmožrouti a dodal bych k tomu také líné kůže. Pokud něco chtějí vrátit, jen za pdmínek: 1) pracovat na polích a ostatních plochách vlastnoručně v plném počtu. 2) udržovat všechny nemovitosti z vlastních zdrojů. 3) bude nad mima státní odborný dohled, za který si řádně zaplatí. 4) povede se řádné a průhledné účetnictví. 5) budou platit řádně všechny daně, jako ostatní. 6) do kostelů, klášterů, far a pdobných zařízení aktivní senzory na peníze aby nedocházelo k únikům.
  • Nejsou, jsou pro slaboduché a fanatiky, kteří patří do blázince. Snaží se tí stále před něčím uniknout a věří že to vyjde.
  • Petře podívejte, ani to nedočtu. Jen jsem se dostal ke slovům uchovává památky lasku k bližnímu a desatero!!! Doufám že je to myšleno posměšně směrem k církví a ironicky.
    Je to banda podvodníků, oblbovačů, lhářů, zlodějů, pedofilů, teploušů a úchyláků!
    Doufám že jsem na něco nezapoměl.
    Naložil bych všechny černoprdelníky do rakety s nima všechny cikány a vystřelil je směrem na měsíc. Pokud je ta jejich víra opravdová třeba najdou svého blohda nebo co to je za pitomost.
  • pro Gema. Jenže a v tom je zádrhel, když tomu učení začnete věřit, stává se z Vás materialista a to už je také víra. Věříte jen v materii.Člověk byl obdařen rozumem a tak za nějaký čas zjistí, někdo tedy nikdy, že ne na všechno si může sáhnout a přesto TO existuje. Na př. myšlenka, strach, radost a pod. A to už je cesta k vyššímu poznání a k poznání vlastní existence, na jejímž zrození nemám sám žádnou zásluhu a kterou nemůžu v zásadních situacích,týkajících se života a smrti, vůbec ovlivnit.(Nemyslím tím běžné, léčitelné nemoci). Můžu si přát, můžu chtít, můžu rozkázat, zlobit se a já nevím co ještě a stejně to bude jinak.Však také heslo materialistů- poručíme větru, dešti - bylo pyšné a zcestné . Pokud člověk nedojde ke zdravé pokoře a k poznání toho, že jej NĚCO, NĚKDO převyšuje, je to smutný boj, který vede sám proti sobě.
  • no jo, to jsou křesťani ( v případě jižní Ameriky původní náboženství v křesťanské košili), ale jak je tomu v muslimských zemích, to by mne zajímalo, i když tam se ateista a že jich tam musí být, musí skrývat, protože mu jde o život.
    Jinak, protože nic neprokazuje to, že mám milion, tak ho nemám a protože nic neprokazuje to, že je bůh, tak není a smrt je prostě konečná a zpovídáme se jen svému svědomí, tedy my, ateisti, nemůžeme se odmodlit pár zdrávasů a čistý štít. Jinak desatero není nijak původní a v té či oné formě ho mají i předkřesťanská nebo předžidovská náboženství a samozřejmě i náboženství, která jsou s nimi současná
  • Oni ..ti věřící už ví že prvotní stvořitel existuje a ty na to zatím přijdeš , možná v této existenci možná v další !!
  • Slovo boží?? to napsal bůh nebo ježíš ??nenapsal...
  • Bohužel tu není svoboda rozhodování jakého darmožrouta platit
  • Kdo oni? za koho tady mluvíte?

    My přijdem blíž, my přijdem blíž
  • Ne materialismus je učení a ne víra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit