Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunisti je treba vyhnat ze zeme i s rodinama!
    Ale to by se rozpadla nejen KSC(m),ale i ODS s CSSD!
    *3*
    • Dokud zde bude na těchto diskusích Not CSSD, neúčastním se jich.To stvoření je zralé na psychiatra.
      • Taky si myslim, NOT CSSD, my nejsme psychiatri!
        • Vy jste propagovatele komunismu-co je vic,ze.
          Ale jedno vim zcela jiste:Dnes tu pakaz propagujete,a dejme tomu,ze vyhraji volby.Co pak budete psat?Budete je nenavidet,vic jak ja,nebot budete podvedeni!
          To mate tak kratkou pamet?
          Vubec se nezastavam dnesni vladnouci pakaze,ale jen upozornuji-muze but jeste horsi!
          • Dlouholeté zkušenosti s komunisty ukazují,že po roce 48 se díky nim situace válkou zdecimované země pomalu,ale jistě zlepšovala a na konci 80 let už u nás byla slušná životní úroveň většiny lidí a nepřijít kapitalistický puč,možná mohli jsme dnes být díky politice hospodářské soběstačnosti na úrovni např. Rakouska .Naopak dnes se vše jen zhoršuje,vrůstá zadlužení a to nejen v postkomunistických zemích(snad s výjimkou Ruska,ale to je velmoc s obrovskými nalezišti nerostných surovin),ale i v západních zemích a USA,kde nikdy komunisté nevládli a velké problémy se zadlužením začíná mít i Německo.
            • Milá čárko pode mnou. Po válce byla jedinou vyspělou zemí na světě USA a to proto,že na jejich území se nebojovalo. Země v Evropě se potýkaly s obrovskými poválečnými škodami a nebýt např. té štědré podpory USA Německu,žádný hospodářský zázrak by se u nich nekonal a jejich růst by rychlostí kopíroval ten náš,bez štědré pomoci.
            • Never tomu,komunisti se zrekli tzv.tridniho boje,nemaji podporu v zadne sousedici zemi...A dale-nemaji co krast,nebot vse dorozkradli v prevleku ODS,CSSD,TOP'09,KDU-CSL a v neposledni rade odboru!
            • Dlouholeté zkušenosti ukázaly, že zatímco ve válkou zničeném Německu došlo za pomoci USA (Marshalův plán) k hospodářskému zázraku, tak u nás došlo za pomoci východních "osvoboditelů" k tomu, že z přední vyspělé země se stala země téměř rozvojová, ruská gubernie.
    • To nejde,protože by zde zůstala pustá země a pravděpodobně by prořídla i tvá rodina.
      • Presne tak, co dodat...
  • Máme pětinové platy, než mají lidé na západě, máme všechno zboží dražší o 20 procent, než na západě, musíme jíst potravinový odpad dovážený ze západních zemí, náš státní dluh je 1,7 bilionů korun a roční úroky z něho platíme 90 miliard, zvyšuje se počet lidí pod hranicí chudoby, zvyšuje se počet bezdomovců, počet lidí zavřených na ubytovnách, počet lidí vyhlašujících osobní bankrot, okresy jsou řízené kmotry, kteří každou veřejnou zakázku předraží, tak jak to udělal bývalý ministr životního prostředí Drobil, aby naplnil miliardami naších korun svůj osobní měšec a měšec stranické pokladny ODS, na kongresu vládní strany ODS jsme viděli aroganci kmotrů ODS, kteří přijeli několikamilionovými auty s registračními značkami za několik stovek tisíc korun, na zdravotní péči bude mít nárok jenom ten, kdo do nemocnice přijede autem značky BMW, jak řekl profesor medicíny Pafko, do důchodu budeme odcházet v 74 letech, což je z biologického hlediska úplný nesmysl
    ALE HLAVNĚ ŽE NÁM NEVLÁDNOU KOMUNISTÉ, PROTOŽE JEDINÁ NEJDOKONALEJŠÍ POLITICKÁ STRANA NA SVĚTĚ JE ODS, TOP a LIDEM
    • Pan Al napsal tady celou pravdu. V České republice se to nikdy nezlepší. Jenom se to pokusím ještě doplnit. V ČR nikdy nebyl a nebude silný kapitál, ani turistický průmysl a Češi, kteří se dostanou po známosti na manažerské fleky, tak hrabou jenom pro sebe. Pak si ještě myslí, že jsou nesmrtelní. Češi nebudou nikdy morálně vyzralí, vždy budou jenom závidět a donášet. Zviditelnění ČR funguje tak, že v OSN zahlasuje proti skoro všem nebo vznikne metylalkoholový průser, který běžel na BBC co půl hodiny. S lupou v ruce se pár slušných lidí ještě najde, ale je to bída. Každý raději bonzne kolegu (teplý bonz - dobrý bonz, že ?), aby si sám zachránil flek a projevil svou loajalitu svému šéfovi, který dělá přesně, ale přesně jenom to, co si řeknou jeho bosové ať, už z pravicoví nebo levicoví. To je dnes úplně jedno.

      Útěchou je ale to, že nežijeme v Sýrii, kde nikdo neví, jestli vůbec dožije zítřejšího dne.
    • Mas hodne pravdy,az na to,ze nam vladnou komuniste z vyse jmenovanych stran!
  • Po revoluci ,je třeba tvrdě prosazovat do praxe tento právní názor :"Každý kdo se po komunistech prolhal k moci a podílel se na zbídačení této země ,má nárok na to,aby byl co nejkrutěji potrestán.Jinak nemá nárok na nic."Takto je pak třeba začít dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Než se zde pak prosadí levicový pořádek,tak to se chudáci kati pořádně zapotí.A hlupáky a lumpy,bude moderní dělání pořádku hodně bolet.
  • O kapitalismu jste se učili v dějepise, ale když jste cinkali klíči tak jste si mysleli, že právě Vy budete ti boháči co se budou válet u moře nebo jste z dějepisu propadali. Heslo kapitalismu ( jinak tzv. demokracie ) je: KAŽDÝ SE O SEBE MUSÍ POSTARAT SÁM. Já si nestěžuji jsem spokojený občan.
    • Mluvite pitomosti, nezlobte se, nase zeme nikdy nemela sanci, nejvice ze vsech nas vzdy zdevastovala protestanska Anglie, tedy UK ze. Vy jste evangelik, vazne?
      Jsem velmi rad ze zrovna vy se mate dobre no a o tom preci je ne...?... nebo..?...
      V.Havel ji /UK/ vzdy lezl do ... za nejaky ten cestny doktorat...
      Nase zeme exceluje v hetero a homosexualni prostituci, to jsme tady dopadli....
      Ja si myslim ze V.H. pred smrti nakonec stejne pochopil komu vlastne poslouzil. Pro nej je jen tak trochu hloupe ze to podepisoval svym jmenem....
    • Termín "kapitalismus" vychází ze zjednodušeného a dávno překonaného materialistického pohledu na svět v 19. století a stejně tak překonané Darwinovy evolucionistické teorie. Používání těchto hypotéz na vyspěl svět 21. století a redukování člověka na pouhého "živočicha vyrábějícího" je projevem zastydlého rozumu. A zaměňování pojmu "demokracie" s bezobsažným označením "kapitalismus" může být výrazem ještě něčeho horšího.
      Ano, každý se musí postarat sám o sebe. Kdo to neumí, tomu je třeba pomoct. A jelikož jsou lidé velmi schopní a pilní a méně schopní a méně pilní, jsou také lidé velmi bohatí a méně bohatí. Je ovšem třeba, ab k těm nejvyšším hodnotám opět patřila MORÁLKA. Také si nestěžuji a jsem spokojený občan.
      • Jsi nevystudovaný pitomec, Pišto. Pokud se chceš zesměšňovat, tak klidně pokračuj. A také nezapomeň poradit lidem, že nejlepší prevencí infarktu je přežírat se bůčkama, nehnout se celý den ze židle od počítače, udělat krok navíc je zločin, hodně kouřit a chlastat. Zkus to na sobě,a budeme mít od tebe brzy pokoj...To celodenní dřepění u počítače a psaní blbostí svědčí o tom, že jsi na dobré cestě....
    • Já bych řek že jsi kozomrd Pišta Žiga, že se nemýlím, budeš si koledovat až ti někdo zvalchuje úsměv a bude to už asi brzy.
  • Zloději a tuneláři se Vám všem smějí, z toho co zde předvádíte.
    Současná a předešlé vlády jsou je béčka a nástupci bývalé i současné KSČ, kteří jsou rozlezlí ve všech dosud vládnoucích stran (ODS, ČSSD, TOP09, Lidovci). Na lidi hrají divadlo rozdílných programů po volbách se dají vždy dohromady.
    Znám rodinu, kde staří byli a jsou v KSČ, jejich dítě v ODS a dítě dítěte v ČSSD. Co se jim asi stane, když zvítězí která koliv z těchto stran ? Nikdo z této rodiny není nezaměstnaný a ani nebyl, jen mění funkce ve státní správě (obecní). Tak podobně to mají všichni vyčůranci.

    Je potřeba volit ne strany ale lidi co znáte, nevolte anonymně a automaticky stranu. Změna může přijít, Ne rychle a ne hned, tak to nefunguje !! Ale ne se stejnými lidmi v parlamentu.
    Raději se 2x spletu než 2x volit stejně.
    *2*
  • Navrhuji, aby všichni ti co chválí komunisty, aby byli posláni na půlroční stáž do severní Koreje. A byli by z toho pomatení navždy vyléčeni.
    • Odpal kozomrde !!! Pišto!!
    • A z které léčebny píšeš?
  • I když je Hanušová levicově zaměřena, v podstatě má pravdu. Celou porevoluční dobu vládli jenom samé "Béčka", populista jeden vedle druhého. Trvá to dodnes. Proto jsou naše zákony, kterými jsme nuceni se řídit, tak špatné a nevytváří podmínky pro životní jistoty. Bohužel tato vláda je markantním důkazem tohoto selhání naších "vůdců".A Drábek svými protilidskými návrhy, jistě dojednány s Kalouskem, byl v tomto "největší hvězdou". A to vše za jištění celé vlády.
  • Pryč s odpadlíky a renegáty z bývalých "pomýlených" komunistů od Zemana počínaje až po Fišera a komsomolci Nečase a Topolánka. Pryč s bandou co fandí buržoazií a klerikalismu. Jsou to obyčejný zrádci a potenciální vrazy. Vždyť obdivují vrahy ala Mašín a jinou zločineckou verbež. Nechť jako ocelová pěst udeří na ně a jejich rodiny hněv pracujícího lidu a inteligence a drobných živnostníků. Ať jsou prokletý a smaží se v pekle. Dost bylo i Havla.
    • Peppone, až se budou komunisti po právu zavírat do kriminálu, tak se ozvi. Já Ti u soudu dosvědčím, že nejsi zločinec, ale pouze trpíš kretenismem v důsledku nedostatečné činnosti štítné žlázy. A tak místo do Jáchymova půjdeš do Bohnic.
      • Odpal kozomrde Pišto !!!
        • Tobě bych dal pacholku doživotí i když komunista nejsem a nikdy jsem nebyl, zapiš si to za uši !! Pišto
    • Hurá za lepšími zítřky na čele s rudou KSČM. *1* *1* *1*
  • "Práce" je v posledních letech je pro některé tak ponižující slovo, že vymysleli "veřejnou službu". Veřejná služba není práce? Asi ne, protože kdyby ano, tak vlastně lidé bez práce by dostali práci. Pak by ale neměli dostávat podporu v nezaměstnanosti, ale plat za práci. A nebylo by tolik lidí bez práce. Jenže práce konaná rukama je v této zemi ohodnocována nejnižším možným platem a proto se pro mnohé stává ponižující. Pokud se nezmění vnímání hodnot, nezmění se nic.
    • Hele..byl jsi nezaměstnaný?Když píšeš tyhle voloviny...Já nezaměstnaný jsem..zjara mě prostě kapitalisti se slovy o zisku vyrazili..nejsem bez práce dlouho a dlouho nebudu,ani teď nesedím na prdeli,ale nucené práce ve vestě by mne urážely,to mi věř...a nemá to nic společného s chutí nebo nechutí pracovat.
      • A uráželo by Tě, kdybys tyto práce ve městě vykonával za 250,-Kč na hodinu? To bys je už dělal nenuceně? A mimochodem, taky jsem o práci přišla a vím, co to je hledat jinou.
        • Ne,neuráželo....byla by to nabídka.Někdo by mi nabídl práci a zaplatil za ni.Ale poslat mě do ulic zadara mě vážně uráží..proč bych měl dělat zadarmo?Protože zrovna nemám placenej pracovní poměr?to ne..
  • Já to říkám pořád. Komunisté byli zlatí. A kdybych věděl že by to pomohlo a zlaté časy by se vrátily, tak bych šel třeba po kolenou z bydliště třeba až do Říma.
    Ať žije KSČM !!! Jediná skutečná demokratická a sociální politická strana v ČR !!!
    • Výsledek "demokratické" a "sociální" politiky KSČ, které jsou KSČ(mizerové) přímí pokračovatelé:
      * 234 bylo občanů popraveno
      * 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici
      * 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.
      * nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních
      * okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších
      * 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů
      * 300 000 jich bylo perzekvováno v zaměstnání a studiu
      * 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
      • S tímhle si můžeš vytřít řiť. To co se děje teď svou zrůdností přebilo minulý režim.
        • Naprostý souhlas.Jenom ty z pančáku je jich cca 37 za přihlížení MV,MF,MZ a vlády.Neschopnost řešení této ,situce a jen boj o koryta.To se komunistům nepodařilo za 40let.
        • Ty jsi obyčejná zrůda! Asi bys chtěl zase mučit a vraždit nevinné! ale pamatuj si, na každkou sv.ni se vaří voda!
          • Tak na to pamatuj,čuníku.
    • Přestaň propagovat ty rudé komunistické bestie! Když se Ti po nich stýská, tak můžeš lézt po kolenu do severní Koreje. Tam by Tě z toho rudého pomatení vyléčili.
      • Běž se vycpat trapný duševní ubožáku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit