Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může Vám člověk jako novinářce něco věřit, když srovnáváte dnešní dobu s dobou, kterou jste nemohla zažít? Samozřejmě, pro skupinu podlých komunistů byla doba 50 let příjemná, ale po poctivé a statečné lidi, a někteří z nich prokázali svoje hrdinství i během války, to byla doba kritická, pro mnohé končící smrtí. Toto Vaše srovnání je opravdu víc než drzé. Doporučuji Vám s novinařinou skončit, protože už mi nebaví číst v novinách lži. Nestydíte se v porovnání s některými investigativními žurnalisty, kteří mají odvahu psát o skutečném zlu?
    A ještě - manuální práce skutečného inteligenta neurazí, ale povznese, to pouze negramoty a lenochy uráží
    • Vzhledem k tomu,že píšete pod inkognitem jako já, tak s vámi budu polemizovat.To zejména o závěru příspěvku.Nebudu říkat,že jsem měl dětství lehké,ale složité.Otec odbojář,sociální demokrat,nesouhlas s manýry komunistů po vzoru zvěrstev Stalina zavřen s dříve gestapáky na Borech převychovaný na práci pro STB.To nemohlo skončit než smrtí otce pouze v 48 letech.Já nemohl studovat ani SŠ a jen díky r.1968 jsem vystudoval.Dělal jsem práci,která mě bavila a byla pro mě vše.Pak přišel rok 1989,kdy mnoho lidí uvěřilo karieristům a zločincům a spodině kolem chátry.A výsledek:vyhozen bezdůvodně z práce s dalšími staršími lidmi a tak jsou došel k závěru,že dříve jsem si žil spokojeně,měl rodinu,měl důstojnost středního kádra,měl práci,která mě bavila.Jezdil na dovolenou,vychoval syny,se ženou žiju 42 let,ale to ponížení na ÚP nikomu nepřeji,které jsem tam zažíval a tehdy jsem pochopil,že nás pálilo dobré žití a dnes jsme tam kde jsme.Máme vládu zločinců a grázlů.Dodnes z toho zážitku mám poškozené zdraví a bus,který mě vozil na ÚP již opravdu nemusím.Okraden trvale o část důchodu .Ať žije totalitní demokracie.
  • Podle vzhledu jste narozená někdy kolem 50až 60 takže to nemůžete pamatovat.Před převratem měl každý právo na práci ale i povinost pracovat! Bezdomovci byli jen cikáni ti jezdili ve vozech a spali třeba v lesích ale i pro ně přišlo nařízení,že se museli usadit.No a kdo nepracoval tak toho zavřeli jako příživníka a tam musel makat jinak dostal jen suchý chleba a vodu!
    • To bylo správné a hlavně to FUNGOVALO!!!!!!!!
  • to ještě byli lidi, LIDI ... *10* *10* *10* *10* *10*
    • Ano, a nebylo ještě taky "LIDEM", banda zlodějů a korupčníků, viz naše Karolinka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit