Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 😂😂

  • Karel

    Pán "red"  si neuvědomuje že Irán jehož parlament označil Americké vojáky za teroristy muže podle tohoto klíče postupovat úplně stejně v souladu s "mezinárodním právem" a Amerika(protože si je vědoma že na více i budoucích asymetrických konfliktů nestačí, zatahuje do toho nejen placené vrahy typu Black wawer ale i čím dál více států) připomíná mi jedno nejmenované etnikum, když mě bylo asi 10let bydlel jsem ve Vítkovicích napadli mě ci..i nebo spíše jejich výrostci v doprovodu jejich rodičů, kteří je jejich řečí podněcovali k dalším útokům (úspěšně a efektivně jsem se bránil, díky sportu) zatímco česky je přede mnou odrazovali a po neúspěšných útocích je stáhli neboť sami dostali strach.Poté jsem měl aspoň od místních klid.A způsobili si to sami(můj sport) když mě přepadli poprvé bylo mi 6let.

  • Hlídací pes je placen Sorošem, takže se nedivte, že tam takhle blbě kecají.

  • Karel je evidentně po mrtvici. Něco podobnýho nás čeká všechny. Někdo po infarktu, nebo chemoterapii. Nikomu neublížil, občas jedovou slinu vypustil. Ale je to i přes svůj věk borec kterej se nebojí ukázat.

  • MĚJTE SCHOVÍVAVOST.Hloupý Karel takto nazýván v diskzích už potřebuje vysvětlovače svých mozkových pochodů.A v TV vysílání titulkovací zařízení se zpožděným textem.Slova u něj předcházejí mozkovému pochodu.Pokud to lze tak vúbec nazvat.Běžný důchodce by obul papuče a díval se do bedny z křesla.Tady ten chce být pořád vidět.Za každou cenu. V minulost šlechtické rody příliš nehleděly na případné rodinné vazby mezi zájemci o sňatek. Oni se tak nějak vzájemně mezi sebou ...... a tady jsou výsledky.

  • Faktem je že pokud by tohle provedlo Rusko tak je na západě halo jako samice od býka ,koukám že někteří nemají ani co řešit a hned ví ač mají houby informace a Karel docela překvapil , možná se mýlí , ale z určité části má pravdu.

    Sakra cenzore na slově kravička není nic špatneho.🙂

  • Zase výblitek Hlídacího psa.

  • Kdyby se tak chteli trefit raketou do Chameneího rezidence. Nu... Bohuzel. Zas tak daleko Zdechlej Svišť neuvazuje

  • Gorobilypes

    Hlídací pes zastánce vraždění!?

    Sulejman bojoval proti šáhu Pahlavímu, který byl loutkou USA (takový "Jelcin" Íránu). Proti Husajnovi, když tento, ještě jako poslušná loutka USA, zaútočil na Irán, aby jim ukradl na ropu nejbohatší část území (Chúzistán). Proti IS/Daeši v Sýrii, který vytvořily Spojené státy ve svém "vězeňském" (chápej náborovém) táboře Bucca. Podporoval jemenské, šiítské povstalce, kteří bojují za vlast proti Saudské Arábii, která je tvůrcem, podporovatelem a šiřitelem radikalismu pomocí SVÉ ideologie zvané wáhhábismus! A na území Íránu "lovil" úspěšně pašeráky drog, kteří na jejich území "překvapivě" vozili drogy ze sunnitských (!!!) území.

    Tak co? Proč pořád mnozí tvrdí, že byl Sulejmání podporovatel terorismu, když ho nikdo nedokáže spojit s jediným teroristickým útokem a sám zabil v životě více teroristů, než kdokoliv jiný? Proč pořád papouškují dez-informace těch, co mají na zadku vytetovanou Davidovu hvězdu? 

    Tvrdí to proto, že je Saudská Arábie brána jako náš "spojenec", i když má prokazatelně na svědomí statisíce mrtvých a to i všechny zabité při teroristických útocích v Evropě. Ona sama, je ovšem roky řízena z USA. Dle KSB je židoexaltace prvním znakem sociální idiocie. Věděli jste, že v Íránu je, kromě Izraele, největší židovská komunita na Středním východě a že tam mají tito i místo v parlamentu? ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit