Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magyar
    Tak ono stejně se dneska vyplatí chodit do bazarů, nejlepší je si vybrat auto po prvním majiteli, co má nalítaných pár tisíc a nemůže tomu prostě nic být. Pak už to jenom záleží na mě, jak se o to auto budu starat
  • Tak to i já jsem si pořizoval auto z druhé ruky a je to tedy něco, co rozhodně mohu doporučit všem šetřílkům zde na této stránce. Hodně fajne je i to, že už existují firmy, které zvládnou třeba vaše BMW lokalizovat z cizího jazyka na češtinu, což tady dělá dle mého málokdo a to je fakt super. Veliký palec hore.

  • No, my jsme si pořizovali také auto z druhé ruky a jediný problém, který jsme s ním měli byl ten, že to auto mělo naprosto zničené alu kola, ale to se nám podařilo vyřešit nakonec tak, že jsme zašli na jeden eshop a tam jsme si ty alu kola pořídili úplně nová a bylo po problému :)

  • před škodovkama
  • menome
    Projít si trh, přizvat si někoho na pomoc a koupit někde kde to autobazar vlastní, aby nebylo kradené a osobně bych volil a volím osvědčený autobazar. Žádnej dovoz a žádnej pidibazar.
  • Já teda mohu přidat zkušenost s prodejem auta, kdy jsem se ho snažil prodat sám. Jezdilo hodně zájemců, ale každý mi místo 80 tisíc, co jsem za auto chtěl nabízel tak o 20-30 tisíc méně. Pak jsem s autem zajel do autobazaru AAA auto, kde jsem dostal hned 80 na ruku. Navíc jsem byl i u procesu kdy se auto kontrolovalo, a kontrolovalo se na autě opravdu vše snad do posledního šroubku.

  • Já potřebuji mít doma vždy spolehlivé auto. Už jsem kupovala dvě, snažím se vždy vybrat auto do 4 let stáří. To první jsem pak v jeho 12 letech prodávala. Teď se mi však podařilo narazit na superba, který měl 3 roky a jen 34 tisíc za perfektní cenu. V podstatě nově zajeté auto. Jelikož jsem chytla tak pěkné málo jeté auto, tak jsem tam nechala rovnou nalepit i ochrannou fólii laku https://www.polepim.cz/folie-na-auta/ Věřím, že mi auto vydrží dlouho. 

  • My máme teď spíš zkušenost s prodejem auta. Původně jsme naše staré auto chtěli prodat do nějakého bazaru, ale nakonec jsme ho prodali na vlastní pěst přes bazoš. První zájemce se ozval snad hned druhý den. Myslím si ale, že velkou zásluhu na tom má i to, že manžel s autem prvně zajel sem, kde se postarali o to, aby auto vypadalo na fotkách dobře. Dokonce i lak, který byl na pár místech odřený opravili.

  • Zdravím, koupil jsem nádhernou audinu, která je opravdu leštěnka. Jediná její vada na kráse jsou kola, která jsou totálně dosekaná asi od patníků. Jak vybrat nová kola, která mi budou na auto pasovat? 

    • Díval jste se do techničáku, jaký rozměr kol na auto můžete mít? Podle toho to musíte vybírat, aby vám to na auto také sedlo. 

  • Děkuji moc za tento velice užitečný návod :) Já jsem si nedávno také sháněl nějaký ten návod na to, jak sepsat kupní smlouvu a myslím si, že se mi to docela dost podařilo. Kdyby se mi to nepodařilo asi tento komentář nepíši, protože jsme docela i dost oslavili ten prodej, byl to porod :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit