Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak chceme je zpátky? Mluvte laskavě za sebe. Za mě bude nejlepší, když si je tam hakoši nechají. Dobře jim tak. Navíc většina lidí v ČR se MUSÍ chovat jako loutky pod karabáčem současného totalitního režimu a nikdo jim žádné byty zdarma nedá, tak nepište zas ty vaše d.mentní sr.čky!! *11* *12* *11* *12*
    Tady je rozhovor s tím zasr. dobroserem z Generace 21, co to všechno zpunktoval, napakoval si kešeňu úplatky od uprchlíků, změnil jejich seznam, ty chudáky, co to potřebovali, vyřadil a místo nich tam dal zazobaný papaláše, co si chtějí namastit kapsy a nejsou to ani křesťané. Pěkně koktá, zm.d. http://video.aktualne.cz/dvtv/utek-irackych-uprchliku-premluvil-je-nejaky-nemec-je-to-podr/r~8951be30fa8111e587030025900fea04/
    • Vládne zde vlastizrádný dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně.
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/399623-nemci-francouzi-i-italove-uz-toho-maji-dost-preji-si-konec-schengenu.html
  • Pokud do tato zbídačené rozprodané a astronomicky zadlužené země začnou tahat ještě migranty ta dojde ke kruté revoluci a vybíjení celých vlastizrádných rodů lumpů,kteří se po komunistech prolhali moci.
  • smečka zvaná Amnesty international a sekunduje jí Uřad vysokého komisaře OSN. Tyhle dvě partičky do nekonečna omílají naši všeobecnou povinnost přivandrovalcům pomáhat. Nabídnou státní a dokonce firemní peníze.Jo panečku kdysi to bývaly instituce.Nyní úsměvné party bezmozků. Takže kluci sluníčkoví: našim primárním úkolem je hnát bandu cizokrajných vtěrek od EU a zejména od česka. Těm kterým se podařilo vniknout znepříjemnit zdejší parazitování natolik, aby co nejříve vyfičeli! Takto jsou definovány naše vzájemné úkoly.
  • Omlovám se, ale já ten článek nepochopil. Proti čemu nebo komu je zaměřen? Proti občanům ČR, kterým se ta kauza nelíbí? Nebo proti Chovancovi, který řekl, že odchod do Německa byl nelegální? A byl nebo nebyl autore článku?
    Autor píše, že je to šílené, ale já opět nic šíleného nevidím.

    A jestli by se nám líbilo mít média s kamerou doma? No tady, kde bydlíme jistě ne, ale pokud mně nabídne pomoc jiná země a dá mě bydlení a dávky, tak ano, pak budu mít pocit, že musím leccos strpět. Že mám povinnost, alespoň tu morální to strpět.

    Autorovi se nelíbí, že lidé sledují, jak se s jejich pomocí zachází? Jak reagují "obdarovaní", jestli pomoc splňuje to, co by měla?

    Jasně že by se azylantům více líbilo, kdyby dostali velkometrážní byt v centru Prahy, jehož nájem by platila nějaká neziskovka a na člena takové rodiny by připadaly dávky ve výši třeba 50 tis. korun. Ještě by mohli dostat auto, aby mohli vozit své dětičky do školy atd. Jasně že by se toho dalo vymyslet spousta. Ale jak to vše zní úsměvně v kontextu, když se vrátíme k podstatě věci, o které píše i autor. Oni, alespoň údajně, utíkají před válkou, před přímým ohrožením života.
  • Nu milý autore článku a ona ta naše pomoc snad nebyla nezištná? Ona jádro pudla bude asi někde jinde, že? Bude asi v tom, jak jsme neustále masírování obrázky nebohých dětiček prchajících před válkou. Realita je zřejmě trošku jiná. Ti skutečně postižení válkou zůstávají doma, protože na zaplacení cesty do Evropy nemají prostě prostředky. Naopak, za sladkým nicneděláním v Evropě, která pro všechny migranty ovšem představuje Německo, míří ti majetnější a mnohdy z oblastí, kde je relativní klid. Že to nejsou chudáci, kteří přišli o střechu nad hlavou ja nakonec vidět z jejich zjevu, oblečení, zavazadel, používané techniky. Další sorta do Evropy proudících a obávám se, že ta početnější, jsou v podstatě problémoví mladí muži, z kterých se velice snadno mohou stát vojáci-dobyvatelé, kteří budou svoji víru šířit "ohněm i mečem". Bohužel zrádců a přisluhovačů mají v našich řadách mnoho.
  • http://www.novinky.cz/domaci/399607-cesko-daruje-statum-stizenym-migracni-krizi-150-milionu.html
  • redaktore článku, pomoc a sponzorovani iráckých turistů je sakra rozdíl. Kolik penez nás stála tato neziskovka?? Tady je videt jak se chudáci boji té války u nás chudackove. Nechal bych to zodpovědné zaplatit
    • ... touto dobou za hodinu tolik hlasů, evidentně je v tom dobrej kokůtek :)))
      • jejda to byl zas nářez.Jdeme s mojí zparchantělou matkou ulicí a nějací křiklouni se do nás pustili.Jejda to bolelo!Ale budu dál prasit.Nemám kamarády.
        • Zparchantělá matka porodila parchanta, to je novina.
          • vanhorne
            Splachla ho do zachodu, ale on diky kanalovym krysam ktere ho odkojily prezil.
    • ... jsi telátko boží jako on, blahopřeji oběma ke spokojenému naivnímu životu :)))
  • Pane Olšanský, kde jste to slyšel, že chceme uprchlíky zpátky? Ano ministr Chovanec žádá po Německu vysvětlení. Pokud by totiž uprchlíky nevrátilo, porušilo by tím zákon o azylu.
    Proto žádal od Německa vysvětlení, to ale neznamená, že je chceme zpátky!
    Uprchlíci požádali o azyl v ČR a nikde jinde už o azyl žádat nemohou.
    Jelikož azylové řízení sami přerušili existuje pro ně jediná cesta a to cesta zpět do Iráku.
    *14*
    Jde jenom o to, kdo jim koupí letenky.
    Většina lidí to pochopit dokáže, jenom některým novinářům to prostě nemyslí a vymýšlejí
    šílené nesmysly. *3*
    • Sluníčka kašlou na dodržování platných zákonů. To už sledujeme rok.
      Oni si připadají nad zákony a bohužel jim to naše, ani evropské právo neztěžuje.
  • ... je ohromné, jak zde tráví stovky zdegenerovaných hodin největší česká spodina :)))
    • ... nevysiluj se, primitivní trubko s malým a hloupým, už zde nejsem, nauč se psát :)))
    • ano ano a na všechny se moc moc zlobím. Protože kolikrát jdu po městě a najednou přiletí facka.A hned druhá.Volám au au to bolí. Ale za všechno mohou moji zparchantělí rodiče.
      • Takže to co vadí jiným na jiných je vlastně jejich problém.... *1*
        • ... ano, je parádně nezvratně v hajz*u, tak mladý a tak odepsaný blbec :)))
          • mám sice maličkou hlavičku, ale to proto, že mně moje zparchantělá matka protlačovala záchodovou mísou.Ale za chvíli jsem na ni zazvonil.Jsem takový maličký tupý nezmar.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit