Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problém je v tom, protektorát stř. Evropa jim neumožní aby jim létali pečení holuby do huby a to se jim sakra nelíbí. Němci jim to dají a nebudou muset pracovat. Asi němcům chybí část obyvatel jež zveme NEPŘÍZPÚSOBIVÍ.
  • Redaktore urážíš občany ČR: Nepodsouvej nám vinu za neúspěch ekonomických parazitů
    Nikdo z nich nechce dělat oroky ani je nenutí klečet. Jen musejí respektovat naše zvyky.

    Ale pokud někdo žvaní o tom že se mu stýská po Iráku a pak zmizí jako zloděj do Německa
    tak je jasné že je to vychcánek který chce pouze za lepším korytem. Ekonomická situace není a nikdy nebyla důvodem k udělení azylu. Takže deportovat pryč.

    Mezinárodní právo říká že uprchlík má zůstat v prvním neválčicím státě a ne cestovat přes půlku světa do Británie nebo do Německa kvůli lepší hospodářské situaci. Pokud nechtějí zůstat v česku ani v Rumunsku kde se neválčí tak jsou to jen ekonomičtí parazité.
  • Jediné řešení vidím v tom. Ano, pokud je někdo ohrožený na životě vlivem okolností, které si nepřivodil sám nebo příslušností k nějaké specifické skupině lidí, jsem pro poskytnutí pomoci nebo podpory. Ale s tím, že pokud okolnosti jejich ohrožení pominou, vrátí se zpět. Proč mladíci, kteří se vydávají za "ohrožené" sami ohrožují pořádek a občany zemí, kde utíkají a tyto své ambice nevyužívají v zemi, odkud "prchají"??? Když budu utíkat proto, že mi jde o život, budu si vážit všeho, co mi umožní přežít ve zdraví. Kdo má dojem, že tito lidé utíkají ze strachu o život???? Proti výrobě a distribuci drog systém, byť ne zcela účinně, funguje. Převaděčství je momentálně daleko výnosnější. Takže já to vidím tak, že převaděči inkasují obrovské peníze, převážejí lidi na plavidlech absolutně neodpovídajících všem normám, a co dělají naše bezpečnostní složky? Tím "naše" myslím Evropské, Evropské unie a v jistých okolnostech bych řekl i složky NATO, neboť se jedná o ohrožení bezpečnosti v rámci Evropy. Nebo NATO jako prodloužená ruka USA v rámci Evropy nemá zájem na aktivním řešení této situace neboť oslabení ekonomiky evropských států je v jejich zájmu. Za koho tedy v rámci NATO kopeme???? Nebo koho vlastně podkopáváme??? Vidím to tak, že sami sebe. Dejme imigrantům ne "německý" ale "americký" sen o životě v blahobytu........
  • nikdo je zpátky nechceme ale víte vůbec jak se tohle obrátí zase proti nám??
    bude se říkat "Česká republika je tak rasistická že odtamtud uprchlíci utíkají, Česko není schopno ani mít pár desítek uprchlíků...atd..atd."
  • PROČ bych se učil česky a bral usmolených deset patnáct tisíc na hlavu když v Reichu mě nutit se učit němčinu nebudou a ještě mi dají tisíce eura?
  • Česko pro ně bylo jen taková nouzová zastávka. U nás se jim nelíbí, touží od začátku jen a jen po Německu. Německo je přijalo s otevřenou náručí, tak to vnímám jako fakt a víc to neřeším. Kdyby to byli skuteční chudáci prchající před válkou, tak vezmou za vděk každou zemí, kde mohou složit hlavu!!! Tím celému trochu myslícímu světu říkají o sobě, že jsou jen notně v.y.c.h.c.a.n.á verbež, pro kterou bych nedal ani 1,--Kč. Pro mne za mne, ať třeba pochcípají, s verbeží nemám slitování. A může tady v Česku nějaký magor vymyslet sbírku na tyto "chudáky", a může za mnou někdo s něčím takovým přijít a otravovat, poženu ho svinským krokem od vrat!!!
  • 1. odstavec: Ano novináři jsou nevychovaná smečka.
    2. odstavec: Jistě, člověk co nemá vazbu k zemi, je doma v německu stejně jako v čechách... no vlastně ani ne... ale zato v čechách může dostat menší dávky, už jen proto se vyplatí zůstat :)... on někdo čekal vděčnost? v jaké podobě?
    4. odstavec... proč bizardní? Bizardní popisuje Váš názor na mezinárodní právo? Chovanec se zajímá o příčiny z titulu své zodpovědnosti... příště bude vědět jestli se příchozích rovnou nezeptat "máte rodinné vazby v Německu?" ... to by azylové řízení v ČR poměrně urychlilo,... nemyslíte?
    5. odstavec... bizardní? ... cituji požadavky na cestu Českých občanů do Iráku:
    Vstupní vízum je nutné mít již před vstupem na území Irácké republiky. Je třeba o ně zažádat na Velvyslanectví Iráku v Praze. Každé irácké vízum musí být opatřeno doložkou o bezpečnostní prověrce, bez níž nemusí být českému občanovi vstup do země umožněn. V případě cesty do Regionu iráckého Kurdistánu (Dohúk, Erbil, Sulajmánia) je možné požádat o vízum až na mezinárodním letišti v Erbilu nebo Sulajmánii. Toto vízum ovšem neopravňuje ke vstupu do dalších iráckých provincií a je platné 8 dní. Po uplynutí této doby se cizinec musí přihlásit na imigračním oddělení místní policie.
    7. odstavec: ... omyl, podle německé strany šlo o 25člennou část rodiny... takže šlo pouze o část rodiny a takový humbuk.
    8. odstavec... nevím proč myslíte že normální člověk má vztek?... proč?... protože na dávkách dostanou v německu více než je plat v ČR?.. já jim to přeji, vždyť pokud to němci zvládnou, tak ať živí třeba celou planetu.

    Ostatně historicky je dokázaný, že na území Německa nikdy válka vzniknout prostě nemůže, tudíž lze poměrně úspěšně vyřešit všechny světové konflikty tím, že bojující strany pujdou bydlet do německa...
    Já za sebe vzdávám úctu němcům, že takový závazek na sebe berou.... Například Češi by takový závazek nezvládli, u nás by to mohlo vyvolat monutné nepokoje a nespokojenost... a bůh ví co ještě. Chápu, že různé organizace nás utěšují, že češi jsou stejně silní jako němci, ale nejsou ... nenechte se obelhat... Němci, Belgičani, Francouzi... ti mají desítky a desítky let zkušeností s tím jak zvládnout integrace... všem je jasné, že nás Čechy jenom chtějí povzbudit, posílit, že si vážně nikdo nemyslí, že by češi zvládli to co němci.... Na druhou stranu mi je líto těch organizací co si na sebe berou ještě větší břímně než němci... Němců je 60 milionů a když společně zaberou jistě všechny imigranty zvládnou.... Zatímco našich pár lidí, co si myslí že v malém počtu pár lidí zvládnou to co němci a navíc ještě u toho zvládnou ukočírovat českou veřejnost.... no, vysoké cíle si na začátek stanovují.... neřeknu kdyby si pro první zkušenosti s hromadnou migrací vybrali období ekonomického zázraku s plně vyrovnaným státním rozpočtem(bez schodku)... ale vzbrat si období kdy stát zadlužuje budoucí generace a na druhé straně chce zaručit blahobyt celého světa To je, jak se moderně říká "výzva"!
  • Nedostali hned vily (jen byt v paneláku (kdo z čechů ho hned dostane, máme 50000 bezdomovců)),), mercedesy, 10.000 Eček/měsíčně tak šli s vidinou "za lepším" *1* *1*
  • Tady vidím dva atributy. Zneužívají "křesťanští" imigranti nabídky naší organizace na možnost azylu v ČR nebo tato organizace "cucá" penízky ze všech možných zdrojů a těm, které do ČR posléze v rámci své "činnosti" dopravuje, lže nebo kulantněji řečeno nemluví celou pravdu a oni teprve v ČR zjišťují, že situace je jiná, než která jim byla nabízena???!!! Pak se nedivím jejich reakci, že si pomáhají do "vysněných rájů", tedy Německa. Předpokládám, že organizace která je dopravila do ČR převezme i následky svého jednání a bude financovat i jejich cestu domů, resp. odkud je k nám přivezla. A poslední myšlenka nebo spíše dotaz? Kdo konkrétně za takovými aktivitami stojí a kdo to financuje????? Pokud jsou financováni ze státních zdrojů, tedy z peněz všech daňových poplatníků, navrhoval bych kolektivní žalobu. Vždyť každý daňový poplatník pokud nezaplatí daně, je okamžitě sankcionován. Myslím si, že stejně by měli být sankcionováni všichni, kdo tyto prostředky zpronevěří nebo použijí jinak, než ve prospěch jejich plátců. Toto kdyby fungovalo, v parlamentu by bylo mooooc prázdných míst.........
  • Vyměním svůj českej důchod za příspěvky pro emigranta v Německu! *14* *14* *14*
  • Dostanou tam novej stan nebo kontejner. Možná i ten přestavěnej kravín. *2* *2* *1*
  • Naši trotlové jim ušetřili 100.000 Eur, co by jinak museli dát převozníkům! *1* *1* *1*
    Dělají jim zdarma cestovní kancelář. Ti se jim teď smějí, až se za břicha popadají! *6* *16* *1*
  • Lidskoprávní neziskovky potřebují začleňovací materiál aby potvrdily svou nepostradatelnost. Dostaly nedávno přes půl miliardy korun a je třeba ty prachy na něčem vyúčtovat. Když nebude na čem, tak dotace můžou příště být menší. Byznys s pašováním lidí se musí hýbat.
  • Já se nedivím , alespoň naší vládě dali najevo jak se tu krásně žije. Já bych taky raději odešel do Velké Británie nebo kamkoliv na západ, zde život pro normální lidi není. Předražené nájemné , nízké důchody, předražené nekvalitní jídlo, dřel jsem 45 let, po šedesátce pro všechny jsme pro tuto společnost
    odpadem. Laskavě se podívejte jak si žijí starodůchodci pokud nemají to štěstí a nevlastní svůj byt nebo nemovitost. Kolik je zde dětí vyrůstajících v dětských domovech nebo na ubytovnách. Tento zlodějsko- komunisticko-odeesácký stát rozkradl absolutně všechno.
    Ptejte se na statistiku sebevražd, mlží, mlží a mlží......100.000 dětí rodiče mají problém zaplatit obědy.
  • Pane Olšanský-autore článku, co nám tady podsouváte? Chcete vyvolat lítost nad skupinou nevděčných darebáků? My nejsme cestovka zadarmo. Pokud chtěli do Německa tak si to měli zařídit v Iráku a ne zadarmo letět do Česka a zadarmo tady jíst a bydlet. Já jsem rád že jsou pryč. Ono jim bude v německém uprchlickém táboře jistě lépe.
  • Kdo je chce zpátky? Já se bez nich docela obejdu! Budete jim podstrojovat a oni si toho neváží! Také mne rozčiluje srovnávání s emigrací po r.68 a i později. Ti se s nimi nes.ali. Traiskirchen a režim pomalu jak na vojně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit