Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trestní zákon č. 40/2009 Sb.,:
    § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k POTLAČENÍ PRÁV a SVOBOD člověka…
    § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
    § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, KOMUNISTICKÉ nebo jiné GENOCIDIUM nebo ZLOČINY nacistů a KOMUNISTŮ PROTI LIDSKOSTI…
    bude potrestán ODNĚTÍM SVOBODY až na DESET LET. A jelikož

    1) KSČ podporovala, propagovala a veřejně projevovala sympatie ke komunistické ideologii, veřejně popírala, zpochybňovala, schvalovala a snažila se ospravedlnit komunistické zločiny,
    2) KSČ(m) jako pohrobek KSČ PODPORUJE A PROPAGUJE ZRŮDNOU KOMUNISTICKOU IDEOLOGII, která prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, proto

    3) členové KSČ(m), její STOUPENCI a SYMPATIZANTI hlásající veřejně zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až DESET LET ODNĚTÍ SVOBODY.
    • A to včetně EU a NATO? *8* *1*
      • Soudruhu Grr, tu východostepní "logiku" nechápu a nemohu odpovědět.
      • Jó tak na ně to neplatí? Ahá *8* *1*
        • zlej BTW podvodníku s hlasováním, jsi odepsaná ruská nula, měl by jsi si to už uvědomit *3*
  • Smradlavej teplouš Semjon Gayínek tohle myslel vážně, smrtelně vážně:

    "Moje definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete.
    Od 1 zaří mám vlastní internetové noviny. Politika, záhady, novinky.."


    CHACHACHÁÁÁÁ JUCHJUCH !!!

    A jak vždycky vyletí a reaguje teplá filcka SG -> Oldřich Kelar, Hranice
    • koho to zajímá ty frustrovanej smrade, to že ti nějakej pitomec který si hraje na holku zničil život je tvoje ostuda ty ruská nulo, ještě si stěžuj ty fňukno *11*
      • Už zuří, vrrr vrrr *16* Pozor, bude legrace, bude se ta vzteklina stupňovat *15*
        • ano a proto si zuřivě nafixloval sám sobě kotel mínusů, jsi genius *15*
          • Takovou moc tu nemám *7* Ale že mínus a mínus nám dává plus je docela geniální *1* *1* *1* https://www.youtube.com/watch?v=U_UMevLwn88 *3* *3* *3*
          • to my je také divné *9*
            • ... klídek, ten primitivní zloděj nicků také nikdy nebude umět správně česky psát :)))
            • ... nauč se česky negramote :)))
  • dobrý večer, je tu zlej troll ? postrádám zprávy a horké novinky z plzeňské gay scény
    • Má službu, vyhlíží ruské tanky.
  • Veleba na Hrááááád
    • Ten"hodnej"troll tě asi nemá rád *1* mínusuje po desítkách *1* *1* *1*
    • ... BTW do kleceeeee na náměstí :)))
      • sklapni ty revanšistický provokatére a imperialistický přisluhovači
        • ... před neškodnými legračními primitivy není důvod ustupovat, balíku :)))
          • já jsem někdo, jsem totiž Novorosijec *10*
  • už vím koho budu volit
    • Já vím, že nebudu volit ODS, TOP O9, KDU- ČSL, ANO, ČSSD, KSČM.
      • také volím zemanovce *3*
    • já starého dobrého Filipa
      • Trochu mu chybí charisma které má Putin *13*
        • to jo, ale jinak bych si ho jako premiéra dokázal představit
          • já si vždy vybavuji Filipa v červených tangách, blond parukou a cítím takový hezký pocit *14*
            • To je erekce *3*
    • já budu volit Grebeníčka a Velebu
  • Už zuří a prskají jedovatou slinu. Kdo se to vlastně bojí?
    • Kdo že to má nahnáno? *1* *1* *1*
      • Vrazi z Volstrýtu ? *8*
  • Za vsechno muzou americani , zide a ..... Je nutne najit neprotele. Diskuze je perfektnia na urovni.Neni co k tomu dodat.
    • Ano, dá se tak říci. Nad nimi a tím vším budou stále nadnárodní monopoly a banky. V podstatě ani nevíme kdo všechno je vlastní. Mají krytí a dobře propracovaný systém. Celý svět je v podstatě jejich vazaly. Pak je vlastně jedno kdo vyhraje volby a které loutky se tam dostanou. "Oni" vždy na všem profitovali a profitovat budou *5*
      • tvoje bába je vazal ty sockoidní trosko, přestaň tady fňukat
        • Každý cikán podle svého koně hádá. *3* To chce klid. Každý tomu nemůže rozumět, chápu tě. *14*
          • Nezajímá mě jak vy cigoši řešíte své problémy. Já jsem tu za bílou rasu *15*
            • ...a zuřivého blba z neziskovky *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • vivat Stalin
  • Politická žumpa je dnešní vláda. Okamura by se měl spojit s Hitlerem, potom by udělal pořádek.
  • Politická žumpa měla ve znaku modrýho ptáka, kterej díky Bohu chcíp. Ještě tu dodělává Kalouskovo odnož.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší