Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bye Bye. Pro nevzdělané Zemanovy mužiky - překlad Pa Pa. *15* *15* *15*

    Novinářská práce je tak snadná. reportér dá schválně bomba titulek jako žumpa a ovce na debatě se hned s chutí začnou kousat a žrát. Reportér se raduje a ovce mají zábavu takže nezlobí mocné zloděje u koryt. chléb a hry pro plebs že. Perte se a žerte se. to vládě neublíží

    PS. Dědečku soldere, normálně jsem roztažnožková za 15 000. Ale jsi důchodce tak máš nárok na poloviční slevu. Pošli babku pryč, zubní pastou přeper pivní odér a prober k života ptáčka. Pak tě Pussy Simča za 7500 kč dostane na tři hodinky do ráje *5*

    Jsem pěkná potvora. Mňau. A komu to vadí ať si ptáka sám potom hladí. čao. *15* *15*
    • Text vašeho příspěvku: *14* *14*
  • Kudy chodil tudy krad. kdo? No přeci miloš Zeman, sociální demokrat.
  • Politická žumpa našla své dno už dávno. To když vznikla TOP09.
  • ... Simona je hermafrodit s vybělenou prdelí a koulema :)))
    • Simona je normální hoka a ty jsi ruský teplouš když ti to vadí zbitý BTW.
      Podvodníku s bodováním *2* *2*
      • ... Simona s koulena, hajzlbába webu Tiscali :)))
        • Já jsem holka a holky mají pussy.
          Je vidět že holky neznáš a jsi spíše na kluky ty ruský homosexuále zbitý BTW kulihrachu *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
          • ... Simona má zasmrádlou pussy samej sejr, proto smrdí jak olomockej syreček a koule k tomu :)))
  • Blíží se volby a tak si hned vyčuránci toužící po korytech založili Stádo Pitomých Ovcí a budou strašit uprchlíky a slibovat, že "oni" tomu zabrání. A fašistický skřet v Kremlu, který tu islamáckou invazi do Evropy podporuje se raduje, že začne zase formou "bratrské pomoci" ukrajovat střední Evropu, aby ji mohl ujařmit, vydrancovat a trochu oddálil chcípnutí jeho stepní říše. A kolaboranti se toho hned chytili a slibují ovcím nesplnitelné. Jako když se volil president a tupé ovce si zvolili toho ožralu a Putinova kolaboranta.
    • Tak zase jeden jehož kámoše nevolte. Stojí za ní Práglkavcl, jedna ambasáda a všichni co si v tomto "s prominutí státě" nakradli. Vzpomínají na pokrytce alkoholika havloida.
      • Nevím co je to "Práglkavcl", ale zato vím dobře co je to IV.cenová na Vysočině a její odchovanec, který straší a škodí na hradě, zatím. A pokud jde o nějakého alkoholika, křiváka (pokus i o puč v ČSSD po svém zvolení), Putinova poskoka, "bývalého" komunistu a konfidenta StB, který kašle na zákony (Mynářova prověrka), tak je snad jasné o koho jde.
    • ... doufám, že se před volbami umeješ, špindíro s prochcanejma kalhotkama :)))
  • Soldere! Dědečku ty jsi ale sexuální ďáblík. Chi chi.

    Dostala jsem tvůj milostný email - tvoje babka už na sex není a ty jsi z toho frustrovaný. Pěkně škemráš o sex. Hm.-Pěkně jsi se plácnul přes kapsu: 10 000 za to abych roztáhla nožky. Ještě trochu přidej dědo.
    Jinak ty tvoje dopisy dostane tvoje manželka. to pak zažiješ točo. *2* *2* *2*
    • Ruský kolaborante a agente KGB KulihrachuBTW, přestaň tady tapetovat těmi sexuálními kecy, Máš to marné, Putlerovo rádoby carství dříve či později chcípne, to je historická nutnost. A sami Rusové potom z Putlera zaživa stáhnou kůže a poženou ho klackama na Sibiř. Tak pozor, aby tam nemamazal také. *16* *16* *16*
    • ... Simča, když roztáhne nožky, tak všechno zasmradí a je jí vidět prochcaná vložka a kaštany u prdele, to je pošušňáníčko, to si člověk přijde na své :)))
      • Já jsem holka a holky mají Pussy.
        Ovšem to ty samozřejmě nevíš ruský teplouši Zbitý BTW *15* *15* *15* *15*
        • ... já jsem holka z Ameriky, Simon a mám pussy samej sejr, to je bašta :)))
          • Ty jsi jen ruský teplouš Zbitý BTW.
            Podvádíš tu s bodováním a komolíš moje jméno Simona.
            Na víc nemáš ruský ksindle a nikdy mít nebudeš. chi chi *15* *15* *15* *15*
            • Já jsem normální holka.
              pokud ti to vadí tak se jdi konečně léčit ruský ouchyle zbitý Kulihrachu. *15* *15*
            • ... pořád lepší než mít kunduu samej sejr, špindíro hermafroditní :)))
  • Pan Chalupa napsal dost nenávistný článek a to o něm dost vypovídá. Používá slovo "žumpa" a sám možná zapadl do té novinářské.

    Odpor proti migraci tady samozřejmě je a i já ho pokládám za momentálně nejdůležitější. Nezajímají mne výše daní nebo jiné věci, které se dají celkem jednoduše vrátit zpět nebo jinak upravit. Muslimské migranty, kteří se usadí v Evropě už nikdy nikdo pryč nedostane. Jejich množení je rychlejší, než to naše, protože tak moc nehledí na uživení svých potomků a jejich vzdělání. O uživení se postarají ti nevěřící, evropští psi a vzdělání? Na co, Nejdůležitější je znát Korán a modlit se.
    Pokud pane Chalupo nevidíte dál, než na špičku svého nosu, je mně vás líto a pro mne, za mne házejte špínu dál, když vám to zaměstnavatel trpí. Asi to je svoboda projevu, že?
    *1*
    • A vy vidíte dál než za obzor vašeho půllitru v hospodě u českých žvanilů? *2* *2*
      • Za obzorem svého půllitru jsem viděl už před víc než rokem to, na co nyní přicházejí chytré hlavy europolitiků. A nepotřeboval jsem kvůli tomu absolvovat mnoho summitů, porad a setkání.
      • ... ty vidíš až do Ameriky, viď Simone :)))
        • Já jsem holka simona.
          Tvého virtuálního kámoše semjon simon Tečku neznám ruský psychopate a teplouši BTW *5*
          • ... pitomeček Simona s koulema :)))
            • Já jsem holka a hoky mají Pussy.
              doplň si vzdělání ruský teplouši BTW *5*
  • Poučení z tohoto příběhu prý o dobách dávno minulých je „ nedej se, a nenech se Kremlem zastrašit „ ...

    21.8.68 Kreml vojensky obsadil ČSR pod záminkou, že ČSR restauruje kapitalismus, přičemž nám bylo vytýkáno to, co jinde bylo dovoleno – drobné podnikání v NDR a v PL, přičemž PL vůbec neprovedlo kolektivizaci ...

    Kreml nám vytýkal obchod s NSR, jehož objem měla NDR mnohonásobně větší, vytýkal nám zahraniční licence, třebaže nejvíce je využívalo bolševické Rusko, a to nejvíce ve výrobě automobilů, přestože když licence při výrobě automobilů navrhli čsl. experti již v roce 49, Kreml jejich návrh označil za smrtelný hřích, v Praze za to byli obviněni a souzeni ( při procesu se Slánským ) ...

    Kreml nám vytýkal turisty ze Západu, zejména z NSR, třebaže do Bulharska měli západní turisté naprosto volný bezvízový vstup, zatímco čsl. úřady víza nevydávaly předákům
    • ... pitomečku Simone, tebe školili Američani v padesátých letech, podle tvého příspěvku a proto jsi pitomeček pitomá :)))
      • Já jsem holka Simona a ty jsi nejen ruský teplouš ale také deebil BTW:
        V době internetu není problém si informace vyhledat.
        To ti asi uteko takže v 50 letech žiješ ty ruský komunistický hňupe *1* *1* *1* *1*
  • ... pitomečku Simone :)))
    • Já jsem Simona. A ty jsi nudný ruský homosexuál BTW,. *1* *1* *1*
      • ...pitomečku pitomá Simone :)))
        • Nudíš ruský homosexuální deebile zlej trolle. podvodníku s hlasováním. *15* *15*
  • A proto budu volit ANO Babis ma tolik penez, ze nepotrebuje, uz dalsi, tak nebude krast *2*
    • komouš Babiš už krade ty mektale . viz dotační podvod s čapím hnízdem kde si nakradl eu dotace
      určené pro malé podnikatele ne pro mamutí agrofert
      • ... na kamarády zrzavého Veškrny ale nemá :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší