Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skandál Zeman-Zieleniec byl oživen v 9/99, když Václav Hrubý, správce zámku Štiřín ve vlastnictví zamini, obvinil Zemanova poradce Jaroslava Novotného, že jej vydíral, aby vyrobil zfalšované dokumenty proti Zieleniecovi, jenž by se mohl vmísit do budoucího prezidentského klání Klaus-Zeman.

    Policie vydírání potvrdila, ale nikdo nebyl potrestán
    • ... v tom měl prsty zrzavej Veškrna :)))
      • ve zločinu měl prsty Zemanův kumpán. Nauč se číst ruský blbe *5*
  • ... Simona není holka ale hermafrodit Simon, hajzldědek na Tiscali, který si jenom myslí, že je holka :)))
    • O tom co kdo je už nerozhoduješ nyní velká Nulo z kádrového oddělení KSSS. *1* *1*

      Simona je holka a ty jsi ruský teplouš zbitý BTW *1* *1* *1* *1* *1*
      • ... Simona není holka ale americká filca Simon, hermafrodit hajzldědek na Tiscali :)))
        • Nudíš ruský teplouši kulihrachu.
          Buď si najdi novou pomluvu nebo se na to vysser nudná ohraná desko. *5*
          • ... Simon hermafrodík z Tiscali :)))
            • Nudíš ruský teplouši. Jsi nula která lidi nedokáže ani naštvat. hi hi *15* *15*
  • Stejně znepokojující byly kremelské kontakty na české radikální levicové skupiny, sponzorované a vedené Kremlem, jak uvádí zpráva ministerstva vnitra a spravedlnosti o extrémismu v ČR s tím, že „ čeští neobolševici udržují kontakty s ruskými oficiálními státními strukturami - komunisté jsou a byly vlastizrádná pátá kolona v žoldu Kremlu.

    Sídlem ruských tajných služeb a kriminálních gangů se staly Karlovy Vary, které se staly baštou pro ty, co prali špinavé ruské peníze. KGB/FSB v západních Čechách, kde k roku 99 nakoupila nemovitosti za 30 mil. dolarů,
    • ... a chlastají tam pořád s Američanama :)))
  • Chalupo ty jsi Komous jak prase, jedinej Okamura ma spravnej nazor a je smutne ze misenec bojuje za Cechy. Takovej slunickar jako ty nema v Cesku co delat!!!
  • Novinářská žumpa Tvých příspěvků našla své dno,Chalupo!
  • Jeste tam chybi top 09
    • Simona je normální holka z Olomouce která ti ty ruský pšouku vadí jen proto že tu
      uvádí pro tvé rusko moooc nepříjemná fakta *5*
      • ... Simona je ksindl hermafroditní, kterej ať jde do prdelee :)))
        • Simona je holka a ty jsi zapšklý ruský homosexuální dědek bijec. *1* *1* *1* *1*
          • ... Simona není holka, Simona je hermafrodit Simon :)))
            • s tou pomluvou už Nudíš ruský teplouši.
              Až si najdeš jinou pomluvu tak dej vědět ohraná StBácká BTW desko. hi hi *15* *15* *15*
      • :-):-):-):-):-)
  • To, že jejich hlavním programovým bodem je boj proti migrantům, je naprosto v pořádku - nekontrolovaná migrace je nejkatastrofálnějším průšvihem Evropy za posledních několik desetiletí. To, že problém ZATÍM nedorazil až k nám, nic neznamená - ono na to dojde.
    • Jenže Okamura brojí jen proti muslimským migrantům.
      Do EU se však hrnou i ruští přivandrovalci.
      Proč je bereme? v rusku se neválčí tak ať táhnou. Nárok na azyl nemají.
      • Já myslím že ti o azyl ani nestojí. A jsou jich řádově tisíce, a ještě navíc někteří z nich jsou docela normální lidi. Musulmanů a afrických bubáků jsou statisíce a nikdo z nich není kompatibilní s naším životním stylem. Proto Rusáci - ač je nemám rád - problém nepředstavují, zatímco čmoudi a bungala-bungala ano.
  • Bývalým komunistickým vězeňským dozorcem byl i 1. náměstek ministra Grosse Judr Petr Ibl, poslanec za ČSSD, jenž v roce 86 ukončil VŠ SNB ...
    V 9/04 Český rozhlas uvedl, že Iblovi NBÚ neoprávněně udělil prověrku, třebaže Ibl podnikal s vysokým důstojníkem STB Jaroslavem Vondruškou s kontakty na KGB ...
    Pověstné byly Grossovy kontakty s mocnými podnikateli z řad bývalých příslušníků STB

    tehdejší šéf parlamentního výboru pro obranu a bezpečnost, popsal proruskou politickou orientaci Stanislava Grosse na ministerstvu vnitra slovy: “ Někteří britští a US experti mi naznačili, že bude-li na vnitru pokračovat proruský puč Stanislava Grosse, odříznou nás od přísunu jejich informací o ruském organizovaném zločinu - kterému Zemanova vláda slouží.
    • Na blbou šlápotu Simonu už nereaguji a pouze konstatuji, že je to blbka, která je zakomplexovaná, neustále tu něco tapetuje, protože její nízké IQ není schopno něco vymyslet samo. Každému, kdo s ní nesouhlasí, nadává do Putinovců a nazývá to demokracií. Táhni šlapat a netravuj tady šlušné a vzdělané lidi, ty pravicová americká lůzo.
      • Podporuješ Putina a proto jsi Putinovec, A jsi směšný když to popíráš.
        Stejně jako kdo fandí Slávii tak je slávista.
        • ... a když fandíš Americe, tak jsi americká filcka, hermafrodit Simon :)))
          • Já jsem hoka Simona. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský teplouši,.
            Pokud máš potřebu komolit moje jméno tak se nech zplynovat ruský deebile *5*
            • Já jsem holka. A v perdeli je tvoje ruská ekonomika ruský teplouši BTW hi hi *1* *1*
            • ... hermafrodite Simone, ty pitomečku :)))
  • Okamura je jedinou alternativou pro slušného myslicího člověka jinak vše co tu bylo je žumpa *12* *11*
  • Jaká žumpa? Jak Veleba, tak Okamura mají velice rozumné názory, Čáslavská si zasloužila ostrou kritiku i po smrti např. za hledání protekce u Havla pro svého syna-usvědčeného otcovraha. Zrůdou se mi zdá naopak psychopatický Rejžek. Žumpou jsou pro mně krajně pravicoví politici typu Schwarzenberga, Kalouska, Bursíka, Štětiny, Zlatušky, Koláře....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit