Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naši soudruzi a soudružky z CCCP mají vždycky pravdu!
    • CCCP a Mattoni už není, prober se tečko - topnácku, zaspal jsi dobu.
  • Náhodou, jsou to kočky a nejsou hloupé, když to řekly!
    • Nekraď nicky. tečko.
    • Ale doma bys ani jednu nechtěl, co?
    • nési nějaké maródné a šmakujeti
  • Fašisti z KSČ si zde zas třídně zabojují (jejich způsob boje odpovídá obsahu jejich lebek), a to je asi tak všecko, co můžou proti pravdě dělat, neboť je nikdo nebere vážně, a nikdo se jich dávno na jejich stupidní názory neptá.
    • ahoj Alino, dnes ti prášky vysadili?
  • Na nějakého Zemana se můžou Pussy vykašlat.Hlavně,když jim jejich sexuální výbava funguje tak jak má.
  • Zeman není hlupák, je to jen zlý sebestředný člověk.
    • Zvolený stejným způsobem, jako na Brně-Sever, socan HAKL. *5*
  • Pussy: číča , kočička , micka , drahoušek , zlatíčko někdo milý, jemný ap.
    Zeman: ...... a ........a .........a ..........a ještě............ a k tomu navíc Prognostik *11*
    • Schvalne: zadej ten vyraz "pussy" do vyhledavace Google -obrazky a nasledne nam sdel, kolik "cic, kocicek,micek, drahousku, zlaticek, nekoho mileho, jemneho ap. tam vidis", PolPutine?
  • micky jste chudáci jen vás využívají.......
  • No tak dobře uznávám. Pro mě za mě ať si tam taky jdou.
    • Sem já to blb. To patří k Honzovi. Promiňte, že jsem to zvoral
  • "Čeští" prezidenti: Sebestředný a bezohledný stařík, zbabělý hýžďolezec, nikdo, ožralý kamarádovrah, primitivní pohádkář, nabubřelý narcis, senilní vojáček, pokrytecký korytář, pomýlený komediant, demagogický lhář a... Škoda mluvit, ale stejný jako TI všichni kolem.
    • jste na toho Havla moc ostrý *15* *15*
    • Kdyby ty děvečky dělaly hudbu a ne na veřejnosti sex a politiku. Je to jasné proč, hudbou by se neuživily, tím nemyslím příjmy od CIA a ostatních profašistických sebranek. A pak je jednoznačné když do hejna husiček hodí byť slovem tak začnou kejhat. Totéž platí pro profašistická média vyvíjející činnost u nás. Vážen tiscaláci, vám ale nevatí urážky hlavy našeho státu. Vy se k nim na pokyn vel. USA přidáváte. Co je to za instituce nebo stát nebo co je EUUSA, který sprostě zasahuje do dění nejen v nepřátelských státech, ale také vnitřních věcí států deklarujích jako spřátelené. Německo, Francie, Ukrajina, ČR a mnoho dalších.
  • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit