Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* *1* *1* *1* *1*
  • Když někdo prohlašuje, že udělá Blitz Krieg (bleskovou válku) na východě Ukrajiny a zajistí Anschlus (připojení) Krymu k Ukrajině, protože na to má Anspruch (nárok), měl by si předem dohodnout svolení s EU (nejlépe v Mnichově)! Teprve potom, ne on sám ale všichni věrní, vykročit železnou botou na Východ. Až u Volgogradu (Stalingradu) se ukáže síla pancéřových divizí a statečnost věrných!
    Za to obdrží každý účastnik bojů ČOKOLÁDOVÝ KŘÍŽ za statečnost! Životní prostor našeho národa si nenecháme vzít!
  • ostapkotab
    vykuř sebe
  • ostapkotab
    žádnýho nemáš
  • ostapkotab
    skvělá fotka-ten v#l je korunovanej *12* *2* *1*
  • A kolik článků bude ještě potřeba pro oznámení této historické události? *1* *1* *1*
    Dobře, úkáčka mají vrchního oligarchu, zvolili si jej dobrovolně, všechno bylo fér, je to demokraticky zvolený prezident, všichni mu pogratulovali, všem nasliboval hory doly...
    Hele a nebylo to stejné i s Janukovičem? *2*
    Že to z těch článků vypadá jakoby se Ukrajina vymanila z otroctví a konečně volila svobodně. Nemůže následovat nic jiného než šťastná budoucnost a posila pro Evropu. *15*
    Tak si počkáme, dopřejme jim ještě dozvuk euforie z "revoluce" tentokrát nevím jaké barvy ( asi čokoládová ) a už se těším jaké "umění" bude propaganda produkovat až se ta čokoláda začne vybarvovat do sraček. Barva velice příbuzná, jenom chuť výrazně jiná. *3*
  • Překvapivé doznání „prezidenta EU“ Van Rompuye: Volby do evropského parlamentu jsou zbytečné. „Rozhoduje se přece někde jinde.“ Jsme pro Brusel jen stádo cvičených opic?

    http://www.rodon.cz/clanky/Politika/Prekvapive-doznani-prezidenta-EU-Van-Rompuye-Volby-do-evropskeho-parlamentu-jsou-zbytecne-Rozhoduje-se-prece-nekde-jinde-Jsme-pro-Brusel-jen-stado-cvicenych-opic-3259
  • kozomrd-korektor to z kozího sedla vidí zase zkresleně,tak krade nicky-což je důkazem jeho duševní slabosti *15* *15*
  • Ani já nejsem ty, ale nech si chutnat. *1*
  • I já bych Putinovi rád přeblafl.
  • I tobě bych ho rád přeblafl, soudruhu.
  • kozomrde jelikož nejsem TY,přesto ti popřeji dobré chutnání *15*
  • A můžu za to že si nevzal Indulonu?
  • Nechci ti ho urvat, chci ti ho vykouřit, soudruhu.
  • Jo s toho mám strach, ten kdyby mi jednu vypálil tak bych asi zemřel, proto se ho bojím.
  • Myslíš toho který kdyby ti vypálil tak obletíš svět??To je pan Putin!
  • Ten toho nenechá, vykuřuje všem, už i ta jeho koza strádá!!!
  • Pořád mi nějaký hulvát vyhrožuje že mi urve pindíka, ale já jsem mu nic neudělal.
  • Do toho rudého pekla, kde lucifer je trpajzlík fašista!
  • Nechej tečko těch pohlavních aktivit a budeš mít klid!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit