Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten tečka prej kouří vocasy, je to pravda?
  • Konečně bude ruský nazikomunismus poražen!
  • To je známá věc, tečka je prase ten se vůbec nemyje!! *12*
  • Rusko nesmrdí ale smrdí tečkovy zapařené koule, fuj to je puch!! *15* *2* *12* *12*
  • Nějak tomu moc nerozumím.
  • Rusko smrdí.
  • Nemáš žalude přehled, jeho jasnost Kchárl už vypálil čtyři salvy do kalhot, možná bude válka!! *3* *3* *4* *4*
  • Mají strach s fašistů a Banderovců, strach o svůj život.
  • Je to lež, prezident je Janukovyč legálně zvolený!!
  • ta negramotná banda si zvolila největšího zmrrda ze všech zmrrdů
  • Nacističtí švábí se musí hubít , musí mít respekt nejen před Ruskem ale i před celou Evropou.
  • Zmlkni nacku , na tebe platí jen kulka .
  • Víme, míváš bohatou snídaní až do postele, dáváš si dva obědy s ustřicemi a kaviárem a ještě ti zbyde tak pozceš kamaráda na bohatou večeři , k tomu pivko plzenáček a další ch-u-j-o-v-i-n-y *1*
  • nebo oligarcha Tragédberg von prdiplína *15*
  • Olygarchové dovedli Ukrajinu k bankrotu,kvůli nim začly protesty,kterých využili extrémisti dotovaní USA a EU a nakonec si zvolí olygarchu *15* buď jsou ukrajinci sadomasochysté nebo ze strachu z fašistů byli volit a tím pádem získat potvrzení-"jo volil jsem vás pane nácek,neupalujte mne prosím"
  • A žere malý děti.
  • Je to takovej ukrajinskej Babiš.
  • Je načase aby si konečně uvědomili, že bez spolupráce s Ruskem padnou na hubu. Ti pisálkové píšící své bludy na to taky brzy přijdou. EU ani BaRÁK NEMÁ NA TO ABY JE POSTAVIL NA NOHY.
  • Na Ukrajině, po tzv volbě prezidenta, jen "z louže pod okap".
    Jeden zloděj, podporovaný majdanskými fašisty, vyměnil jiné kriminálníky a občanská válka kvete a bují.
    Kdy přejde Putina trpělivost, tak na to jsem zvědav. Vraždění na východě a jihu Ukrajiny už bylo dost.
  • Až zjistí prostí ukrajinci, že Černý Brack v Bílém Domě si skrzeva ně vyřizoval účty s ruskem,až ukrajinci zjistí, že Merklína na to nemá,ekon.stabilizovat jejich zemi,pak budou nuceni servilně nastavit svá záda Prezidentu Putinovi a v naději čekat ,že si o ně utře své boty....
    a ten okamžik není tak daleko *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší