Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z komunisty nedokáže udělat člověka ani ten nejlepší kouzelník!
  • Jinak já jsem v klubu poctivec a vycucám to poctivě, i s těma sejrama, je to pro mne pochoutka, jen mne mrzí ten malý pindík, takže ze mne dělají mámu a pořát mi to tam rvou zezadu.
  • Včera mi zase natrhli rit, už mám s toho Gay klubu strach, pak to v noci bolí a nemůžu spát.
  • Umyj si tečko smradlavé koule, pindíka nemusíš ten ani není vidět, je jako žížalka.
  • A komufašisti z CCCP budou konečně vyhnáni zpět do pekla!
  • O který stát vám jde ??
  • Da, točna tak. Zarplata u nas, v pasolstve *1* *1*
  • Mi komunisti sme šťasní že si zvolily jedného z nás a ten uš se z velkým nadsoudruhem Putinem domluví a vstoupí dobrovolně do Sověckého Svazu. A bude mír. A možná ho Putin naučí aji dójit kozla. Čest!
  • Jedině svatý Putin nás zachrání.
  • treba k tomu prisel poctive, ne jako u nas :-)))
  • zločinec prezidentem.no dodržuji tradice
  • Mí Marťané přicházejí *1* *1*
  • ale oni to musejí vědět a nic se neděje
  • morálka klesla pod leností,
    stát za pravdou stalo se nechutností,
    tvrdit lži je však už nutností.
    O míru nemůže být ani řeči, to války je drží v kleci,
    z mříží strachu a nenávisti, jsou z nás ze všech teroristi.
  • Lapeni penězi, systémem v otrockém vězení,
    donuceni k mlčení, bez vzpoury se nic nezmění.
    Kdo se toho nezřekne a neodpojí,
    je jak kdyby sloužil satanovi.
    A tak jsou viní i ti bez viny, neb dělají, že to nevidí.
    Svědomí jsou zašpiněna lhostejností,
  • Dříve nebo později ovládnou svět illumináti a nastane NWO na ruinách Ruska,tohle zlo nikdo nezastaví, tábory FEMA camps jsou po celé USA, Velké Británii a v jiných státech...někteří si ani neuvědomují co se na tento svět chystá.....
  • na tu tvou smradlavou díru prý tečka není zvědav *1*
  • Pane Pazůre, asi nevíte že Putin a Prošenko jsou staří známí a přátelé. Vůbec ničemu nerozumíte a píšete voloviny, navíc ideologicky trapně zabarvené. Za to by vás nepochválili ani v USA. I když se snažíte lézt jim do zadku. Globální politika je o něčem jiném, ale nesnažte se to pochopit, evidentně na to nemáte. Ale pište dál, pro pobavení čtenářů.
  • Tak tomu dobytkovi bych ruku nepodal, štítil bych se!!
  • Je to tak, ten čuňák prý oblizuje i ty sejry na žaludu, to je ale hov...do, fuj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit