Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlej trolle! Já jsem vulva a vulvovským jazykem byla je a vždy bude angličtina, ale ten neumím. Dnes jsem dyzajnérka, včera jsem byla důchodkyně a zítra budu brigádnice na Jůes embesy in Prág. Zase.

    Pan Šapitó mi dá reklamní letáčky, které budu roznášet a šířit tak nenávist mezi lidmi. Mám v tom velkou praxi už od minula.

    Jsem totiž hloupá holka, která dělá všechno, co se jí řekne. Samozřejmě jen za pár centíků, protože zadarmo ani slepice jako jsem já, nehrabe. Chápu že mi závidíš, ale zase prohraješ!
    • :)))
    • Konečně jsi napsala pravdu. *15* *3* Ale nezávidím ti, vono není co.
      • Ivane serjožo z KGB! pokud máš potřebu krást lidem na Tiscali nicky tak se jdi léčit ju
        • Já žádnej nick neukrad, nejsem ty, teplej simone. *1*
          • Já jsem holka Simona a tobě to vadí zlej trolle. Takže do kategorie Gay spadáš spíše ty, *15*

            a nelez lidem do soukromých vláken a rozhovorů ano. *15* *15* *15*
            • já jsem holka Simona tedy TA ne TEN.

              Pokud máš potřebu komolit moje jméno tak se jdi konečně léčit ju. Holkofobe
            • Co to meleš simone? Nikam nelezu na rozdíl od tebe, ty vlezeš všude tam, kde tě nechtějí a vymetáš i ty nejsmradlavější díry. Potom ty hovniska trousíš tady na diskusi, fuj tajbl. *11* *12* *11* *12*
  • Falco
    Stále více poctivě pracujících lidí nemá v této prohnilé rozvojové zemi na základní životní potřeby. Stát dotuje příživníky jako jsou politici, zloději, tuneláři, nepřizpůsobivé menšiny a další. Peníze tahá naprosto nehorázně právě z těch poctivě pracujících. Já jsem invalidní a kvůli lhářům z ČSSZ a MPSV živořím jen z důchodu 8114 Kč. Přitom téměř třetina rozpočtu na zdravotnictví se rozkrade a legálně odepíše jako nespecifikované výdaje. Spoření ani nákup nemovitostí není řešení, protože si to většina lidí nemůže dovolit. Jedinou cestou je zbavit se zkorumpovaných politiků, politické strany zrušit a stát řídit odborníky místo zlodějských politiků. Taky je třeba aby Cínovec vytěžil stát, zaplatil z lithia státní dluh a zbytek dal do důchodů namísto toho, aby se toto ložisko za velkou domů prodalo boháčům, kteří na něm zbohatnou a stát zůstane zadlužený a v bídě.
  • Tak z tohodle se pose.ete. : Je ministr Stropnický na tvrdých drogách? Na ruskou hranici chce vyslat sto našich vojáků
    http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=160944
    Zm.d zm.dů!!! *11* *12* *11* *12* *16*
  • Víte jak se stanete legendou? Nebudete sem chodit a nebudete existovat. Jen tak se proslavíte. Třeba smajlíkama.
    • ty jsi především gauner který lidem na Tiscali krade nicky BTW.
      Pokud neuneseš protiargumenty tak nemáš na debatě co dělat.
      • Hele simčo, měla by sis vzít ponaučení a stát se legendou *15*
        • Já už jsem se proslavila,. na Tiscali jsem zadržela nápor rudých hord. *14*
          Já demokratka.
          • Pobavilo. *15* *15* *15* *15*
            • Zkus to a uvidíš. *15* *15* Ale na to nemáš. Tvá znalost ruštiny odpovídá tvému jepičímu mozečku. *15*
            • Zvažovala jsem že bych přešla na Ruskou debatu abych světlo vzdělání a demokracie
              přinesla i tamním nevzdělaným mužiků kteří úpí pod vládou komunistického jha linoucího se z Kremlu. *14*
    • No vidíš. Tak začni.
  • Je to tak. CCCP BTW BMW HTTP a klikáček jsou agenti. Vím to, protože to mám v popisu práce. Ale tapetky nebudou, Šapitó nepřikázal.
    • Zloději nicků, ty žiješ v bludu že všichni kdo s tebou nesouhlasí ( na debatě normální věc)
      jsou američtí agenti nebo americké agentky. *15* *15* *15*
      Takže nepodsouvej tvoji pranoiu ostatním
      • Simon je dutá palice.
        • Já znám jenom zdejší Simonu. Pokud máš potřebu jí komolit jméno tak jsi gauner
          zlej trottl trolle. *2* *2* *2*
          • Pořád lepší gauner než vylízaná palice jako ty, simone. *1*
            • Já jsem holka Simona. pokud ti to vadí tak se jdi léčit zlej hookofobe trolle *1* *1* *1*
            • Ty seš jenom chodící ku.da, na víc se nezmůžeš, simone. *1*
            • Já jsem holka Simona.

              Neandrtálče zlej trolle prober se,. Už tu není doba temna tedy sovětského komunismu
              kdy jsi mohl ženy ponižovat a utiskovat.
              Nyní jsem svobodné a emancipované. Řídíme nejen žehličky a domácnosti
              ale také auta, letadla a dokonce i celé státy.
  • Jen další reklama na spoření na důchod. Navíc reklama plná lží:
    1) PAYG v dnešní praktikované podobě je založen na solidaritě těch kteří pracovali a vychovali děti s bezdětnými. Solidarita, která přináší bezdětným důchodcům 500 % vkladu z I. důchodového pilíře a rodičům čtyř dětí méně než 70 % vkladu je sociální zvrhlost. Už je vám jasné, proč rodina PRACUJÍCÍCH RODIČŮ se třemi a čtyřmi dětmi je rarita?
    2) Češi rodí málo dětí, bohužel autor už neříká proč! Když se k bodu č. 1 přidá nadměrné zdanění platů rodičů vychovávajících děti ve výši 50 miliard korun ročně, tak je dětí v segmentu pracující a daně platící populace nedostatek. Proč by měli mladí vychovávat vlastní děti, navíc z peněz, které mají bezdětní sami pro svoji potřebu, když jim ve stávajícím státním důchodovém systému stáří bohatě zaplatí úplně cizí děti?
    3) Státní penzijní systém je prý neudržitelný. Když si přečtete pozorně body 1 a 2, budete přesně vědět proč. Více na adrese: slideplayer.cz/slide/2825793/
  • Ruský agent zlej troll alias B. T. W. alias... ztrácí klid, kremelské říše je v zadeli a jeho trpasličí guru mu přestává platit za služby. *15*
    • Měla by sis vyklidit z palice ten nacucanej toaleťák, simčo. *1*
  • Koukám, že zlej troll BTW je ve službě a krade nicky jak ho to naučili ve východních stepích.
    • Prý se to naučil v USA. Ti kradou po celém světě už pár staletí a jsou v tom nejlepší.
  • ... tupost magorů zde dosáhla vrcholu, nyní již chci jenom být bloknut cenzurou :)))
    • bezregistrace
      cože vás je tu víc ..... no to snad ne jeden moula jako ty je až dost .....
    • když zrovna ty ubožák, všechny ostatní označuješ za magory. To je asi totéž jako když chromý kritizuje zdravé za styl jejich chůze
      • To chce klídek, sebestředný, zneuznaný blb přece rozumného rozhodit nemůže, ba naopak. Tato individua nezbývá než politovat a raději nepotkat.: )))
        • ty jeho žblebty mne nijak nevzrušují, jen se divím, že takový zoufalec může existovat. Co ho tady v diskusích vidím, za celou dobu z něj nic inteligentního ani vtipného nevypadlo, jen primitivní urážky kterými si patrně léčí své komplexy méněcennosti. No...má to chudák těžké a všichni na netu včetně jeho rodiny se mu asi smějí....když nedokáže nic víc než plivat na druhé..... *7*
    • Doporučuji lobotomii, uleví se ti, nulo. :)))
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Socki zde vam dam svou radu jak budete vic DUCHODU mit : musite vice studovat na coz ale nemate IQ takze vam nezbyde nez poradne MAKAT a SETRIT!!! *15* *11*
    • To tvoje " Socki " hovoří za všechno. Ty musíš mít IQ tak maximálně 30 a méně.
      Už ses někdy zkusil třeba podepsat, nebo něco podobně náročného ???
      • To je Bc. Kak, ten se pravopis nikdy nenaučí. Má problém napsat souvislou větu. Ale je to takovej zdejší folklór, něco jako Pepek Vyskoč. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit