Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlej trolle! Já jsem demokratka a demokratickým jazykem byla je a vždy bude angličtina.
    Jako reklamní designérka ( vyhledej si prosím význam toho slova ve slovníku sám)
    jsem expertka na krásu - Ukrajinská azbuka je hezčí než Ruská.

    Pochlub se jak taková debata ve tvém Rusku probíhá? Informuj pracující lid ČR.
    Chytnete se za ruce a pějete ody na fuhrera Putina? Nezvedáte při tom pozdravu také pravice?
    Odpůrce od internetu vyzvedne KGB. Popravuje je rovnou nebo je před tím obviní ze zločinů které si vymyslel řídící důstojník Kremlu?
    *15* *15* *15*
    • počkej, nepsala jsi tady, že se živíš šlapáním? Nebo to máš jenom jako "vedlejšku"?? *1* *1* *1*
      • Povýšila jsem. *3* Přes postel pana manažera jsem dostala do funkce reklamní
        designérky. *14* *14*

        V hodncení stálo že jsem byla dobrá a šikovná. Proto jsem byla přijata víš *15* *15*
        • Tak to jo. *3* *14* *14* *14* Super. Blahopřeju.
          • Díky. *3*
        • Ty seš slípka, to je hotový. *15* *15* *15* *15*
    • Simone, ty nejseš pracující lid. Ty jsi jenom kolaborantská ku.va a to se nepočítá. *1*
      • Já jsem holka Simona zlato. Pokud trpíš holkofobií tak se jdi léčit ju. *3*

        Zkus někdy v zimě stepovat hodiny a hodiny před hlavním nádražím v inisukni
        a roztrhaných punčocháčích. A ještě stůj na vysokých podpatcích a lov kolemjdoucí muže.
        Pak teprve poznáš co je tvrdá a náročná práce soudruhu zlej troldo
        • To jsem rád, že přiznáváš, že mám pravdu. A nelži. Chodíš se ohřát k Šapitovi do kurníku.
  • Putine tak tvého agenta Semjona BTW pozdravuj ju.
    To že tu na tvůj příkaz smrdí nonstop a naklikává body nám nemusíš říkat.
    Všichni na Tiscali už to vědí *15* *15*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    predevsim je nutnost snizit DUCHODY dnesnim chamtivim KOMODUCHODCUM -na 4000Kc jak to maji ve svym milovanym Rusacku!!! *11* *12*
    • Už od doby Jana Ámose se v češtině používají interpunkční znaménka
      ( pro vzdělaného Bc. - to jsou háčky a čárky ). Tak už by ses to také mohl
      naučit.
      Pokud jde o důchodce, tak jsem také pro to, aby se důchodcům
      přidalo 4000Kč měsíčně. *5* *1* *4*
  • Rusko nikdy nebylo a není náš spojenec. Nacisti se učili u ruských bolševiků, jejichž brutality a zrůdnosti nedosáhli. Stalin s Hitlerem si rozdělili Evropu a vyvolali válku. Když Rusko díky pomoci USA posílilo a Hitler prohrál, obsadilo Rusko střední Evropu a v souladu se svou mongolsko tatarskou mentalitou obsazená území připojilo ke své říši, vydrancovalo je a zotročilo obyvatele.
  • Agenti KGB v čele se zlým Ivanem trolem zase jen kradou nicky. *2* *2* *2*

    Veni Vidi Vici - řekla slavná velitelka Julia Caesorvá poté co porazila komunistické Galy.
    Generál Custer bojoval v USA proti komunistickým rudochům již v 19 století.

    a já demokratka Simona jsem na Tiscali přemohla Putinovu pátou kolonu. *14* *14*
    • ty seš komik, simone *15* *15* *15*
      • já jsem holka Simona. Vadí ti to? Nu pak jsi zlej Gay troll . *2* *2* *2*
        • Mně je fuk, za co se zrovna teď vydáváš, buřte simone. *15*
          • Já jsem holka Simona. Jsem hubená.
            Pokud jsi si vzal tlustou manželku je to tvůj problém zlej Buřte trolle *2* *2*
            • Nikdy jsem nick Conchita wurst neměla zlej paranoidní trolle *1* *1* *1* *1*
            • No vidíš, jak seš blbá. Conchita Wurst=buřt, ty kret.ne. *15* *15* *15*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    dnesny DUCHODCI zijou na DLUH pristich generaci coz je otresne!!! *10* *12*
    • Nepíše se " dnesny ", ale dnešní. To bys jako Bc. měl vědět.
      Pokud jde o důchodce, tak většinou 45 - 47 let tvrdě pracovali
      a platili si daně.
      Ale s tebou je to horší - ty sedíš od rána do večera na P.C. a píšeš hovadiny
      do diskuzí na všechno. Ty už si žádný důchod nezasloužíš. *5* *1* *4*
      • ... nepíše se "platili si daně", ale "platili daně", skoro nic z nich nikdy neuvidí :)))
    • Zalez socko: )))
  • Tiradore! Než začneš plácat něco o USA tak si o USA nejdříve něco zjisti.
    Mladí američané běžně cestují za zaměstnáním po celých USA. Protože je tam dostupný
    levný podnájem s domácím zařízením.
    U nás je to naopak. Podnájmy jsou drahé a proto se cestování za prací lidem nevyplatí.
    Proč Američané a Španělé nevaří ale chodí do restaurací? Protože je tam levné i žrádlo.

    V Rakousku i v Německu jsou na tom platově lépe než my. Protože západní Německo ani Rakousko 40 let nebudovalo nefunkční sovětský ekonomický model, který se západní prosperitě nikdy nevyrovnal. Tuto ztrátu 40 let už nedoženeme. Nikdy
    • To je ale pitomost. Nejmen v USA sezere 50% prijmu a lide "cestuji za praci" jenom,kdyz je to absolutne nutne.
      Prirozene je to hned po skole, pak uz ne.
      • vůbec není pravda, nic o tom evidentně nevíš a máš jen takovou představu. Já tam byl a není to zas tak neobvyklé, že se rodiny seberou přestěhujou
  • KGB BTW STB HTTP BMW a USA jsou agenti CCCP! Zlej trolle, zase jim to závidíš, protože jsem hloupá holka a prohraješ!
    • Proč datluješ samý zkratky, to je tvůj novej Newspeak pro začínající pedofily, simone? Hloupej seš, to máš pravdu. *1* *15*
      • Já jsem holka Simona. Pokud ti to vadí tak zlej ruskej Gay troll *2* *2* *2*
        To že tu měsíce kradeš můj nick všichni na Tiscali vědí.
        ukradením nicku Psaním nesmyslů se snažíš po StBácku diskreditovat odpůrkyně Kremlu
    • ivane! Nekraď nicky ju. pokud se na vlastní nezmůžeš tak řekni,
      jsem poměrně majetná takže chudým povalečům jako jsi ty jsem vždy nějaké drobné
      hodila. Psům také házíme kosti když hodujeme u plného VIP stolu. *1* *1*
      • To je dobrý, nejdřív tu píšeš nesmysly a potom děláš, že to byl někdo jinej. To ti nikdo nesežere, simone. *1*
        • Já jsem holka Simona. Jdi se léčit hokofobe zlej trolle.
          T tu trapně deset různých lidí spojuješ do jedné osoby.
  • No nic pánové. Mějte se krásně tedy demokraticky ju.
    Vaše chování bylo jako vždy otřesné, neandrtálské tedy mužské.
    Výjímkou jsou vzdělaní Gentlemani Doks, XYZ a Hells angel. *14* *14* *14*

    Brzy bude léto. Pokud pojedete přes olomouc tak dejte vědět. ukázala bych vám
    pouliční rajon kde jsem sloužila jako lehká holka. a pokud máte slušné kapesné tak bych vám i předvedla jak dobrá jsem kuřačka ju,

    zlej trolle venku fouká vítr. Takže dnes si na Rybannu nehraj ano Mohla by ti pod sukní nastydnout žížalka. *15*
    Pa pa za měsíc. Vaše? Máte tučné bankovní konto? Nebo jste smrtelně nemocní a budete dědit po bohatém příbuzném? pak ráda vaše slečna Simonka. Odchod v 14:08
    • No konečně. *15*
  • Jen si změním nick a hned jsem zpět.
    • Teď si mi to sebral z huby: )))
      • To jsem celej já. Ale jsem holka!

        *1*
        • Ivane! Ty jsi hlavně zloděj nicků a holkofob. *12*

          to že tu smrdíš pod desti nicky BTW Putine a podvádíš s hasovánm nemusíš pořád říkat.
          Všichni na Tiscali už to vědí.
        • Končita buřt. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit