Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je třeba zrušit úřad prezidenta. Je to luxus platit si nezodpovědného kladeče věnců
    kterému se civilizovaný Západ směje a proto raděj jezdí na stepní Východ.
    Tamní izolovaní diktátorci jsou rádi za trochu pozornosti a lichocení. *15* *15*
    • Jste skutečně tak trapný pořád, nebo si to necháváte na diskuse? Díky Bohu (a to jsem ateista) za Zemana, s jiným kandidátem už bychom nejspíš byli ve válce.
  • Jak to,že je na Hradě demonstrace a tento server o tom neinformuje a nerozdává červené karty proti islámu?Čím a kým je řízen?Je to banda kolem TOP/FUJ/ 09 nebo jiná pokleslá organizace ,která je schopná jen špinit našeho presidenta,který používá svojí hlavu a ne scestné instrukce EU řízené z USA a loutku Šlafenberka.Ovčané bděte stále platné heslo Julia Fučíka ,novináře,který nesloužil,ale stejně používal pravdu v boji proti fašizmu a totalitě z prava i zleva.Kolik Palachů přinesla tato doba o tom se opět mlčí.
    • stále opakující se ruská propaganda pomocí užitečných vypláchnutých idiotů a placených trollů.
      • ....podle sebe soudím tebe nulo....
        • Ty jseš Leonid? Tak si to tak neber desítko.
    • Rusofile jestli se ti v Evropě nelíbí, běž domů do Ruska, tam se budeš mít skvěle, hlavně důchodci se tam mají, jedna mrkev na den.
      • Já na rozdíl od tebe jsem Evropan ty muslimský demokrate.Nemlať tak o ten kobereček hlavou,abys tady neplodil svoje moudra.Řekni mi jak je možné,že syn živnostníka cukráře se dostal na střední školu a potažmo na VŠ-filosofickou fakultu a já syn odbojáře také živnostníka ani na střední a ani na vysokou s vyznámenáním v každém ročníku?A ty důchodci se na tom mají u nás skoro stejně a děti ve škole tady nemají ani na obědy .
        • Co já mám společného s muslimama , co to s tím souvisí? S tou školou se zeptej rychlokvašek z ODS, ty tady škodili ostošet a bude to nejspíše tím, že lidi volí to co volí, pak to tady tak vypadá, na EU to nesváděj.
      • ...táhni ty na ten západ...
        ...dle těch štěků co tu jako ratlík předvádíš tě vezmou i do ep magore....
        • já nemusím nikam, já jsem doma ty Putinovský uplakánku, co tady jenom brečíš, táhni na východ, když se ti tu nelíbí.
    • Juldy bonzáka??? *12* *12* *12*
  • Putin zneužil Ruskou menšinu v zahraničí ke krádeži území. Jde ve stopách
    Hitlera a to je dobře. Na konci té cesty ho čeká porážka. *14* *14*
    • Putin chce chránit rusko před NATO a před muslimy.Jestli nevíš,tak už mněli němce u Moskvy,stejně tak jako Napoleona.Veškerá území které rusové opustili,obsadilo NATO.To jen vy češi podepisujete pořád lejstra a nebráníte zem.Jednou chartu,podruhý antichartu,umělci podepisovali loajalitu s politikou A.Hitlera,a ta sametová by stejně přišla,protože rusi všem dali svobodu,stáhli vojska z okupovaných území a okamžitě se tyto země integrovaly do zločinecké organizace NATO.Copak vám nedošlo,že Nato v čele s usa potřebují válečný konflikt v evropě.A ten vypukne,na to si klidně vsaďte a pojede tkzv.dominovým efektem jako se rozrostla 2 svět.vojna.Lidí je opět mnoho,ekonomika skomírá,nedá se šroubovat do nekonečna,je si toho plně vědoma i čína,která se přiklání k rusku.Copak si myslíte,že nějaká ČR něco znamená ,že ji někdo bude chránit?Budeme jen opět garáže a kasárna pro cizí vojska.Nejvíc to odnesou civilové,budete koukat,nebo si myslíte,že se v 21století obejde evropa bez války?A měna ruska?Budete jen čumět jak vyletí nafta na svět.trzích...někdo to musí zaplatit!!!Copak se opravdu nepoučíte?Ani z Mnichovské zrady-co říkali francouzi a angl.o české republice???
      • Sám sobě lžeš. Ale za 40 000 rublů se ti to asi vyplatí, že?
    • Putin pouze restituoval Krym v padesátých letech ukradený komunisty, co máte proti restitucím? Jestlipak jste protestoval proti těm církevním?
    • Žlutý prášek,vypadá podobně jako tento smajlík *2*
      • Tak ho spolkni a lehni si marode. Modli se ať nejsi těžce nemocný jako Rubl. *15* *15*
  • Je to radost hledět na bezmocnost zdejších Rusofilů.

    Za 40 let Rudé hrůzovlády už mají stát rozkradený a tak musejí krást pouze nicky
    na demokratických debatách. Teda to je sešup soudruzi. *15* *15*
    • Hele fotr,nech už toho.Každý tu ví,že jsi na palici!
      • ty se přejmenuj na Kolju dědo juniore.
      • Já Zemana nevolil soudruhu. A doktor říká že to znamená že mám rozum. *14*
        • A určitě ti také říká,že jsi osobnost.To se bláznům říká.
        • Nejspíš ho nemá tvůj doktor. Psychiatři se často podobají svým nemocným, tohle je jasný případ.
        • Musím si běžet učesat druhou hlavu,čágo a nezlob *3*
          • bacha ať se do ní nepraštíš, když ti ta první slouží už jen ke už sr@ní
            • já vím, brzdič znamená jako zabržděný ve vývoji. Běž budovat raketové základny na severní pól, ať jsi svému chlebodárci něco užitečný.
            • ...neraď mu blbe...
        • Doktor tě jen utěšuje,ví že bláznům se neodporuje.
        • A U Nudle,máš zaplatit za vodku!Co bylo spotřebováno,musí se zaplatit vometáku.
          • Putin prý zase běduje a naříká. Rubl stále těžce marodí a jen kouká jak jeho
            soupeř jménem Dolar roste. *15* *15*
            • Zase to na tebe jde,rychle si vezmi ten žlutý prášek. *7*
  • Nech toho fotr,děláš jen ostudu,když nemáš krabici vína.
  • Já jsem byl v odboji, měl jsem úraz. Spadl jsem v Dachau ze strážní věže.
  • Náš komunistický Kocourkov nemá hlavu ani patu. Takže logicky nemůže mít
    ani prezidenta. Vzteklé dupání nožičkou zdejších Zemanovců na tom nic nezmění. *14*
    • Nekraď niky, nebo dostaneš kazajku! *2*
      • ty jseš spíše dementní Franz.
  • Je dobře, že máme tohoto Prezidenta a né ovci a jsem rád, že jsem jej volil. Přímo volený Prezident, by měl mít větší pravomoce!
    • když ovce jako ty si myslí, že není ovce, nějak svojí blbost musíš omluvit, ale mezi námi i ten jeho protikandidát, to byla stejná hrůza rusofile..
      • Konečně jsi napsal něco kloudného.Dávám ti plus jen tak dál a budeš zase občan a ne ovčan.
      • Já nejsem ovce, blbečku. Mám svůj názor, utvořenej zkušeností, vzděláním a inteligencí. Žádnýmu pisálkovi nevěřím, ani politikovi. Takže ze zkušenosti vím, že zeman je jen takovej uslintanej hloupej buran. A teď ještě těžce nemocnej alkoholik. A kdo to neví, tak je magor.
        • Tak jako magor se tu předvádíš ty. Neměli by tě z těch Bohnic pouštět moc často, stačí škody, které jim naděláš na místě. Máš to jen z pití, drog, nebo je to vrozená demence?
      • ...no předvedl jsi se hezky magore....
        • zato ty opice, ty ses předvedla.
          • ...opice je jinde netáhlo...
    • Prej všichni voliči alkoholika zemana budou muset povinně psychiatrovy a budou jim brát řidičáky. To jsem zvědavej, co ti řidiči kukavozů a fekálů budou dělat. *1*
      • Jiřiku Jiřiku, při tvých zkušenostech vzdělání a inteligenci by sis měl dát větší pozor na pravopis. K psychiatrovi se píše s měkkým a Zeman s velkým *15*
  • Pan Prezident a Vrchní Velitel Armády ČR, to řekl správně a jasně.
    • Nemachruj. Ty pravdu nepoznáš ani pokud o ní náhodou zakopneš. *15*
      • Nejsem jako někdo, kdo pravdu řekne, jen když se splete estébáčku a zloději konzerv. *15* *15* *15*
      • Od tebe to dřepí ty lamo z STB.
        A nekraď niky, já jsem pravý Franz.
  • Zavřít izolovat. Ano to je soudružská metoda Zemana.

    Já navrhuji zavřít za plot všechny členy StB KSČ jako nositele pro demokracii
    nebezpečných totalitních bacilů. Až budeš Milošku sám za plotem už
    tak nadšeně po izolaci volat nebudeš.

    Jinak je to věc do které se prezident nemá co plést. To je na odbornících na tuto
    problematiku. Naše ústava jasně říká že prezident je pouze nesvéprávný kladeč věnců.

    Zeman dělal premiéra. Klaus dělal premiéra. A tato dvojka řvala prezident Havel se jim nemá montovat do politiky ale pouze klást věnce - oni se tím však neřídí.
    • Nekraď niky lůzo! *12* *12* *12*
    • ...ano, mentálně zaostalým jako jsi ty, zakázat internet a informace...
      ...pablb neumí s informacemi pracovat, což dokazuješ naplno...
      • od tebe to zabržděný mentále sedí
    • Zeman nerek kdo to ma bejt :-) Takze nechces tam zavrit ty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit