Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela by me zajialo kdo z vas, co tady tak kricite na povel toho vychcidrzky z tiscali opravdu nekdy aspon par hodin bylo s nekym kdo je vazne telesne nebo dusevne postizenej.
    Asi nikdo - kdyz opomenu deti na vozejcku nebo s lehkou dusevni disfunkci tak ty mez dnesni lidi vzhledem ke zpracovani serverama jako tiscali krasne zapadnou.
    Kdo z vas zdejs kriklouni par hodin byl rekneme s autistou? Jak chcete tohodle cloveka zaclent mezi "normalni" lidi - pro nej jste naprosto nenormalni nechape vas ma svuj svet a cokolv je mimo tak je proste spatne. Takze je budeme nasilne preucovat na "normalni" svet?
    Jenze co je normalni? V kazde spolecnosti lidi je normalni neco jineho - v ramci vseobecnych mezi. Bohuzel atkto postzeni lide toto neumi prijmou.

    Myslte vazne ze nekdo z teto tabulky se bez problemu zacleni mezi VAS normalni? A nebo pro ne bude lepsi zit tak jak on potrebuji - coz neni mezi VAMI normalnimi :-))) Co se jeste zamyslet nad tim jestl se takovej clovek ma vubec narodit ???
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Ment%C3%A1ln%C3%AD_retardace
    • ... mentálně retardovaných tu je, jen v diskuzi, jiřik, jako anonym atd....
      • Neber jméno Boží nadarmo, magore *1* *1* *1*
        • ...tak už nejsi národ, ale bůh.... *1* *1* *1*
          • Já o národě nic neříkal, nejsem mrňavej připrclej chudák, abych se musel schovávat za nějakej národ. Ale vlastizrádce nenávidím.
      • Já se taky hlásím, jsem taky postižený. *15*
  • Čím víc se do ho.na šťourá, tím víc smrdí.
    • Nejvic to smrdi kdyz nejaky hoxno co o tom nevi ani to hoxno do toho stoura kvul tomu, ze cim vetsi sraxku napise tim vic bude mit penez na svym konte.
  • Je vidět, že to novináři nepochopili a nebo na něčí objednávku rozebírají něco, co jiní pochopili zcela přesně, jak to bylo myšleno. Prostě je to snaha jistých osob, jistou osobu odstranit, protože jim překáží v jejich plánech.
  • nedojde k žádné blokaci.Nedochází k žádným porušováním principu demošky.Tvoje zbožné přání vyslyšeno nebude.Prostě nemáme štěstí ny ty co sedí na Hradčanovi.Jeden krade propisky a když promluví v OSN všichni houfně utíkají.Druhý je ožunk a plantala.Někdejšímu Jelcinovi podobný.Už se jen čeká kdy zatančí u dechovky odzemek.
    • ... cože... *6*
  • Tak se nám to tu zas na písknutí všechno rozeřvalo.
  • Že jsem si to nemyslel, že autor je strnad. Když začnu něco číst a připadá mi to naprosto debilní, vždycky to napíše strnad. Asi proto že je dege?
  • Dobrý den,

    upozorňuji Vás na to, že v diskuzi dochází k urážení Prezidenta Republiky a prosím o zablokování účtů uživatelů, kteří nerespektují demokratický výsledek voleb.
    Odůvodnění: Prezident Miloš Zeman byl řádně s velkou převahou zvolen v přímé volbě. Pokud někdo tento fakt zpochybňuje a dokonce uráží Prezidenta dopuští se tr činu zpochybňování demokratických principů atd.
    Pokud redakce nezasáhne, mohlo by to být považováno za nadržování.
    Laskavě si dejte diskuzi do pořádku.

    Hezký den!
    • nahlásit ??? tak to tu dlouho nebylo,už jsem si myslel,že jsi se o svátkách uchlastal *15*
      • Retardum nenalévaj. *1*
        • ...tak to jsi retarde abstinent....
      • Pokecal jsi si sám se sebou mentále?
    • ELECTO klídek,ten váš prasečí ovar s vychlastaným mozkem na pokraji demence to rozdýchá,jemu nejde o občany,je to samolibej,arogantí demagog.
  • Jedno je jisté, že naše "zlaté a neovlivněné" sdělovací prostředky a samozřejmě i ČT, a další jsou spojené, aby mohli co nejvíce štvát lidi proti panu presidentovi. Ať si všichni trhnou nohou my mu budeme fandit i nadále a Vaše kydy které zde píšete odpovídají žáčkům z první třídy pomocné školy. Jak je to možné, že někdo tak debilně píšel!!!
  • .. nenavratne postizene a nemocne je opravdu lepsi dislokovat, jenomze kdo to urci a co pak s nima, ISIS jiz na jeden recept prisla..
    • Jestli to prezentujete jako Váš názor, pak je mi Vás líto stejně jako presidenta.
      Recept měl i Hitler. Nevím co je ISIS a jaký má recept.
  • vy k u r v y novinářské,vy žumpo havloidní,pravdoláskařská,kavárenskopovalečská,pan prezident to řekl uplně jinak,všechno obrátíte,předěláte,abyste rozeštvali národ proti sobě,kdo vás platí,šlechticové huhlové a pochcánkové z bilderbergu?
    • řekl to přesně tak - nesouhlasí se začleňováním
    • nekvič tady a táhni na Ural kolaborantskej bolševiku,ten tvůj pan prezident je vypitá ovarová tlama,co mele páté přes deváté,měli by ho zavřít do léčebny,vidím ho a chce si mi z něj zvracet *11*
      • .... tak co, štve tě, že jsi se mezi ty "bolševiky" nedostal, protože tam odpad neměl své místo...
        • Jo jo, komouší, to byla samá proletářská smetánka. Akorát že byli debilní, smrděli a do hajzlu házely použitýho ruďasa. *12* *12* *12*
      • tebe ani nevidím a chce se mi zvracet,jiříku
        • ale nepoudej ty rudej hlene *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit