Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blahopřeji panu Zemanovi k vítězství a děkuji všem, kdo ho volili. Kavárna asi teď zelená vztekem !!!
  • Nejsem pražák, takže nyní jsem (s velkým očekáváním) zvědav na ten pád pragocentrismu ! Chacháá ... *1*
  • Tady toliko žvanílků kecá o práci, až mě z toho rozbolely ruce ! *2*
    Počkám si hlavně na práci staronového prezidenta Zemana.
  • A možná patříš k té hloupé menšině. *8*
  • ... prasečí držka z redakce Tiscali zase bleje. Je ti to houno platný, kretééne :)))
  • Cca 3mil. voličů + 30 procent volilo stranu /hnutí kontra Pragocentrismus, Tak tomu se říká dobrý výsledek. *3*
  • nyní vládnout dva ruští agenti. O českém národu jsem si nikdy žádné iluze nedělal, ale že máme mezi sebou až tolik pitomců jsem přece jen nečekal.
  • OvcanHavel
    Od kdy se kolaboranti a vlastizrádci co by nejraději naši krásnou vlast viděli v bruselské ).( a zaplavenou musulmanskými imámy počítají mazi občany ČR?
    Co vy troubo jeden troubovitej?
    Ste bumbal už, či co?
  • Uljanov ergo Lenin ale také hlásal: učit se, učit se, učit se. To bohužel dodnes v "česku" nebylo správně pochopeno (viz výsledek prezidentských voleb 2018 a řada případů dříve, např. poslední parlamentní volby 2017).
  • Už je po volbách tak přestaň agitovat, sprostě!!! Demokraticky uznej , že není po tvém a snaž se více pracovat místo toho tlachání.
  • 00
  • A vy si čo predstavujetě pod takým slovom PRAVDA a LÁSKA ? Lhaní, překrucování, sprostotu a nenávistnou aroganci Miloše ? Tak to potom gratuluji !
  • "Slepené" volební lístky? Co je na tom nepochopitelného? Přece "k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky", jak hlásal syfilitik co je dnes v myším oleji.
  • Opravdu jednohlasně *1*
  • ... potřebuji dotaci od havloidů na vybělení mé prdelle :)))
  • Civilizované kraje české kotliny projevily svoji vůli a Emana jednoznačně odmítly. Ten zbytek se ohodnotil sám a zvolili si buranství a vulgaritu za svou prioritu.
    Po svém zvolení, tento soudruh uvedl, že to byl právě on, kdo vyrazil z Blaníku - rozuměj doupěte na Vysočině, aby zbavil zemi Českou všech, podle jeho slov, nýmandů a neumětelů.
    Podobně agitoval i soudruh Hitler, který ovšem dokázal přesvědčit 90% německých voličů.
    Jak to dopadlo, všichni víme. Díky Bohu, že náš " dnešní " vítěz nemá tolik sil a elánu, co předchozí jmenovaný, ve své době, měl.
    Takže útěchou nám budiž, že i toto vítězství tohoto" Blanického rytíře" je jen těsné, přesto platné a povedlo se teměř dokonale rozdělit českou společnost ve dví.
  • To je ale "fofr", tak jen přitlač, primitive. Ale pozor, aby ses u toho současně nepodělal !
  • Ano, dokonale těsné ...
  • 00
  • V to případě to vypadá na pěkný státní pohřeb - a dva dni volna ... *3*
    Imigrant (niesom Bureš) ze Slovenska to tady nepochybně zásadně "vylepší", ale pro koho konkrétně ?
    Tzv. osmičková historie se (bohužel !) stále opakuje - protože ten český hloupý Honza je pořád nepoučitelný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit