Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • T-34-85
    *14* D O K O N A L É    V Í T Ě Z S T V Í *14*
  • 00
  • 00
  • 00
  • 00
  • 00
  • 00
  • ... helé jdi do prdelle havlomile a příznivče Dra-hošíka :)))
  • OvcanHavel
    Teď právě se to stalo!
    Teď právě jsme toho byli svědky!
    Vítězství Pravdy a Lásky nad lží a nenávistí!
    Miloš ZEMAN jednohlasně, jem hrdý na občany ČR.

    NEJSME JAKO ONI!!! (Otroci v Německém chalífátu a francouzkém chalífátu přes které jezdí autobusy) *12* *11* *11*
  • Dnes je velmi krasny den. Dekuji vsem havloidum za predvolebni agitace, kterymi pomohli Milosi Zemanovi znovu na Hrad.
  • Pravda a láska zvítězily nad havloidní lží a nenávistí!
  • No, víte, ono sami ještě nemusí vždy též znamenat - správně.
  • ... já jsem vemeno z redakce Tiscali :)))
  • Neopustí - bohužel nebo bohudík ? Tak to jistě všichni následně uvidíme "na vlastní bulvy" a navíc reálně pocítíme.
    Aktuálně by mě zajímalo, jak to skutečně bylo s těmi "slepenými" volebními lístky (na více místech) - kupodivu vždy (!) JEN ve verzi Zeman/Zeman ? Asi by stačilo použít dvě barvy papíru, že ...
  • Jsem rád že nevyhrál vítač Drahoš, ale mrzí mne že vyhrál Zeman už zase hlava namazaná z boží vůle král
  • *1* oh to je tak kruté *1*
  • Doufám , že je to ponaučení pro ostatní lidi, že si dokážeme vše rozhodnout sami a nepotřebujeme žádné prostředníky. Je mi trochu líto p.Drahoše , protože teď teprve pozná své podporovatele jak budou rychle převlékat vše včetně spodního prádla.
  • JiriDrahos
    Chci pogratulovat nejen Panu Prezidentu Miloši Z *14* E *14* M *14* A *14* N *14* O *14* V *14* I,
    ale také jeho voličům ke kterým se hrdě hlásím.
    ČR bude vládnou prezident který je světem uznáván a respektován.
    Já bych tyto podmínky samozřejmě splnit nemohl a to ani v žertu.
    Na závěr, než se definitivně vypařím do zapomění chci ze srdce pogratulovat také staronovému prezidentovi Ruské Federace panu Vadimiru Vladimiroviči P U T I N O V I *14* , jehož si ruský lid vlastenecky a jednohlasně v roce 2018 zvolil.
    Rok 2018 začal skvělě a myslím že všichni lidé dobré vůle si jej náležitě užijí. *5*
    Odpůrce Miloš ZEMANA důrazně varuji aby svoji žluč veřejně neprezentovali a nekazily spořádaným a poctivím spoluobčanům vydařený den, neb ať se raději stáhnou do ústraní kde mohou o samotě a nepozorováni tiše žlučovitě bublat.
    Přeji Všem krásný den a loučím se. Toto je naposledy kdy Vás optěžovala má podobizna už mne zde nebudete potkávat, stal jsem se starým a nepotřebným a svůj účel užitečného idiota jsem naplnil vrchovatě, děkuji *5*
  • Drahoši chá chááá
  • bezregistrace
    hele nech si svoje erotické sny na doma nikoho tu nezajímají

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit