Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezregistrace
    ať vyhrál ko vyhrál největšími vitěži jsou obyvatelé této země neb dokázali že k volbě jim stačí jejich úsudek nikoli spojka z parlamentu .....
  • ... budou nové volby až mě někdo zarazí do prdelle mrkev :)))
  • bezregistrace
    .....no a ty už u nich nebudeš....protože ešče chvilku a nestaneš z nočníku ...
  • Gratulace vítězi čest poraženému. *11*
  • ... já mám rád z prakundy smrad a vybělený řitní otvor :)))
  • kdo nevolí ožrana tak je havloid? ,divný uvažování,jestlipa víš že Havla volil i ten ožrala z hradu ,ty pako .No pravda vybrat si mezi Veškrnou a komunistou bylo poměrně snadný.
  • 00
  • jj stačilo pár pracovních cest do vysněného velkého vzoru, ale to vy tupci aeronetu nemůžete pochopit a to proti normálním lidem z bývalého SSSR nic nemam, ale je třeba vidět jak tam funguje státní aparát ke kterému ten ožrala z hradu tak vzhlíží.
  • 00
  • 0
  • 0
  • jj jak říkám havloidi by rádi kázali vodu ale pijou víno
  • 00
  • 00
  • Plakat nebudu a" slušnost" provází tu bolševickou swinu už od dob bamberskýho kufříku a zubka čeká .Ten neni zdravej, se dobře podívej jak pohub ,nu co ještě něco drobet zpussí a stejně pude a to bude foukat vítr až si ho budou brát příznivci spo. *1* *1* *1*
  • Zeman vyhrál a havloidní prasata začnou chcípat..ha..ha..
  • běž plakat do kouta ubožáku.chtěl bys jak říkáš slušnost a sám urážíš.
  • ano ani nevíš kde to je
  • zlo přichází z prolhanců alá Kreml,tedy nejenom Kreml.
  • Bohužel zvítězila prolhaná komunistická držka ,ale co svět se bude točit dál a stejně se nedožije konce období .Bohužel nám nadělí tu estábáckou swini co ho i na Slovensku vyhnali do premiérského křesla.Man prezident ,Bureš premiér pak se nesmíme divit že z nás mají bžundu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit