Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když sečteme % obou kandidátů,tak to nedává 100 %.Pro prez.Zemana hlasovalo 2853390 voličů,pro p.Drahoše 2701206 voličů.Celkově se zúčastnilo 5554596 voličů.Z toho vyplývá,že Pro prez Zemana to představuje 51,3698 %,Zaokrouhleně 51,37 %.Pro p.Drahoše 48,6285 % ,zaokrouhleně 48,63 %.Tak by to mělo být i ve výsledku.
  • henrys
    Buď klidný. možná máme na Hradě kousek hovězího (jak ty píšeš - Ovar), ale celý kus vykleštěného hovězího tam nechce nikdo, takže Tebe se případná budoucí volba skutečně netýká! *2*
  • Už dnes večer, ta ožralá zrůda, málem vypustila duši.
  • henrys
    Souhlasím, že SKUTEČNÍ Pražáci nejsou ten problém, ale je to ta náplava, která se tam nacpala pro prachy a která, žel, činí většinu obyvatel našeho hl. města!
  • Voliči Zemana si neuvědomili že jeho zvolením mu skrátěji život. Ať se kouknou na jeho fotky co měl na bilbordech který byli někdy z doby jeho prvního zvolení možná starší a jeho současnou vyzáží tak se dlouho u moci neudrží no má to jednu výhodu ušetří rodině za pohřeb.No a potom v jeho scénáři vyleze s křoví Škromach
  • pane bože................
  • henrys
    Nejsem a nikdy jsem nebyl nepříčetný příznivec p. Zemana, vadilo mi na něm hodně, ale volil jsem ho a jsem rád, že vyhrál. Protože druhá volba nebyla koho zvolit, tam znělo zadání kohokoliv, jen ne Zemana - a to je pro volbu prezidenta hodně málo! Rozhodně jsem nechtěl na hradě loutku, která se ohne před západem a nastaví jim svůj anální otvor, což by pan Drahoš dělal tolikrát, kolikrát by bylo třeba, jen aby ho SSA a EU (podle jednoho zdejšího trolla budoucí SSE) chválili!
    Ostatně předvolební protizemanovská kampaň se ve všech médiích rozjela už po jeho prvním zvolení a trvala až do dnešních voleb. Samozřejmě neskončila, opět se pokračuje, nejnověji tzv. novináři vyprovokovali incident ve štábu prezidenta Zemana, aby opět mohli pokračovat v útocích na něho!
    Média očerňují jeho voliče, ale konfrontační tón začali uplatňovat jeho odpůrci, kteří každého, kdo přemýšlí hlavou (a ne druhým koncem) nazývají lopatou, primitivem atp.
    Tuto řevnivost a nenávist vyvolala média a novinářští prostituti jako je Pehe, Mitrofanov, Jégl a další podobní. Ty televizní prostituty neznám, už roky nesleduji žádnou TV, ale juknu na internet a SSA anální alpinisti už postují odkazy na záznamy diskuzí, reportáží atd. z našich médiíí! A velice často jsou to ta veřejněnesvéprávná média, která jsou placena všemi (nebo aspoň většinou) občany této země a která by měla být nestranná, což , jaké překvapení, nejsou! *12*
    Chce se mi ze všech žurnalistů a médií blít, velebnosti!
  • No kdysi v historii, proběhla bitva na Bílé hoře. Tam, pokud bych to přitaženě přirovnal, zvítězili "Sluníčkáři" a příznivci "Pražské kavárny"..Zradili Český národ. Dnes se jim to nepovedlo. Těch "spodních deset milionů" si dokázalo své ubránit.
  • Ožralý Zeman se sice prolhal na Hrad, tak, jako minule, ale štěstí mu to nepřinese!
  • 2700000 občanů České republiky není prohra *4*
  • Je zde další volba v budoucnosti, Ovar natáhne brka a co pak?
  • *10* *10* a *10* *10*
  • *10* i *10* *10* o *10* *10* u *10* á *10* *10*
  • Kdyby nebyla Praha, měli bychom 0% turistů a byli na huntě, tak jako za komančů. Vy si snad myslíte, že mládež z EU sem jezdí pro krásy Českého ráje?
  • Já se tady docela bavím a mé komentáře jsou pro mne jistou relaxací. Snažím se vyjadřovat slušně a nikoho neurážet a především bylo pod mou důstojnost krást cizí nick, jak tady mnozí činí.
  • topole, ty pocházíš z jihomoravského venkova, že? Bylo by dobré trochu se seznámit s historií Zemí Koruny České.
  • ... a ještě ne v jednom pytli ale ani v mé vybělené prdeli a smradu z prakundy, ten je jenom pro mě :)))
  • 0
  • 0
  • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší