Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať ho má *1* Hlavně že na hradě není vítač!!! *1* *3*
  • Už to tak vypadá...Jenom se obávám kolik ještě traktorů díky panu Nejedlému do té doby prodá do Mongolska a my budeme pít kumis, místo kvalitních německých potravin... *13* *9* "Lomikare, Lomikare, do roka a do dňa ťa vyzvu na Boží súd...." Myslím, že by si měl Jánošík trochu pospíšit, než stihne napáchnout další zlo.... *9* *13* *12* *16* . Budiž právě zvolenému prezidentovi země lehká. *3* *4* *1*
  • Ale stačilo to, bohužel pro téměř 49% voličů !
  • Jsi nemocný. Jdi se léčit.
  • Vaše manželka je dokonalá dáma, se sociálním cítěním. A nemyslím to vůbec ironicky. *3*
  • Ale prostatu má jako panic! To by musel na játra?
  • On chtěl přece státní pohřeb, no ne?
  • V tom hnoji, do kterého se propadly bývalé Země Koruny České je možné všechno.
  • No a že bych si typnul příští president po pěti letech Okamura ?!!
  • Plechové hubě ani ztvrdlým játrům chlast nevadí. Ale cukr, to je prevít. I když docela nedávno Zeman zahlásil - včera mi odešla cukrovka. Opět lež jako věž - tedy nic nového ! Odešla, ale už se jistě vrátila, co, pane prezidente ?
  • Nevydrží do švestek, v září nová volba, prezident Topolánek.
  • Pražská hnojárna, nebo kavárna, jak si to ti Pražáci říkají ? Dostala od venkova nářez. Jen houšť.
  • Nemyslí, na ten patří Bureš. Do rodné hroudy.
  • Přesně, pan Zeman nelže, nerozděluje společnost a nikomu se nemstí, je to můj idol, i když manželka ho tituluje to ožralé howado.
  • Hm, opravdových lidových "myslitelů" celý zástup. Takže vážení: komu se to nelíbí, ať mi prdell políbí ! Nemám pro vás lepší zprávu ... *2*
  • Vážený, posledních 5 let to byl konkrétně Zeman, to je historie. Zaznamenaná, ta se už prostě neokecá (i když lidé zapomínají rychle). No a další roky to asi nebude jiné, že. Na Drahoše bych to tedy neházel ... *4*
  • Dneska budu spát konečně jako dudek.Zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí.
  • Ani já ne, shoda. Aby mi nějaký nezvaný přivandrovalý musulman nakonec u mě doma zakazoval vepřové a pivo, protože se to neslučuje s JEHO vírou. Ale také nechci být ani součástí ne zrovna moc "civilizované" části světa Východu. To už jsem totiž zažil, na vlastní kůži, víte. Ale obávám se, že mě ani od jednoho zrovna nějaký (prezident) Zeman neochrání, když "přijde na věc" ...
  • No jo, ale Becherovič zvítězil jen o něco málo přes 150 tisíc hlasů.
  • ... redakce Tiscali s tebou soudružkoameričanko už dávno ve sračkách je :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší