Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My už jsme soudruhovi Zemanovi poslali blahopřejný telegram a balík velkých pampersek, určitě se mu budou hodit!
  • asi myslí ten v bratislavě
  • Tak Čecháčková, máte "symbol". To zase bude svět vámi padat na zadek. Nečekejte, že vás někdo soudný a slušný bude brát vážně. Zůstáváme p.delí světa a propadáme se ještě víc do hnoje.
  • Ruská, prolhaná swině Ovar vyhrála, doufejme, že jeho mandát bude ukončen dříve, než za 5 let.Příroda je mocná čarodějka *1*
  • A kdo pak rozděluje společnost když mají oba téměř stejně že.
  • Přitroublý vesničan - s titulem vysokoškolského profesora ? Tak buď jste závistivý mamlas nebo jste se silně uhodil do hlavy, ne ? Možná záměna léků nebo jen nekvalitní tráva ?
    Ten arogantní sprosťák s velkým egem už zase sedí (možná už leží !) na Hradě, kam jej bohužel zvolil ne zrovna moc myslící (nebo občansky líný) lid ...
  • Například o výsledku voleb parlamentních před třemi měsíci jsem se dozvěděl od stevarda v dálkové lince autobusu.
  • Myslel jsem si,že BAS zazpívá tu hymnu lépe,ale byl lepší než Šwancenégr.Doufám,že těch 10 mil.neroztočí s Horáčkem a spol.,ale dá je dětem na charitu,aby rodiče nemuseli sbírat víčka na nemocné děti.
  • Drahoš přece neprohrál jak sám uvedl.On ze sebe dělá troubu nebo jím je,ted už zvažuji i možnost pomatení smyslů.
  • josefe nováku - ty , syn estébáka a milicionáře tady píšeš takovýto názor ??? Ty už si nepamatuješ na svoje rudé předky ?? Udavači tvého ražení nejčastěji mění kabát. Tebe měl otec umlátit , takovou špínu.
  • Bod, sranda musí být, i když k poraženému to hezké není, ale potěší. *1* *1*
  • Pražská kavárno,zbrzděte koně již je vymalováno a mám pro vás špatnou zprávu.herci,hérečky a Jando od rokera bych to nečekal,že bude volit želé.Asi dopadneš jako po sametovém podvodu.Tentokrát jít do důchodu a povídat si se Svěrákem jaké to bylo,když jste ždímaly podporovatelé bude reálné.
  • Kecáš, v cizině, kde pobýváš české volby jsou jim u zadku. *1*
  • Ty budeš zřejmě ještě předlistopadový komunistický posluhovač a pretoriánec.Hochu vzbuď se,máme demokracii trdlo. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*-toto je pro josefa nováka-
  • To je sice pravda, ale stará moudrost praví, že výjimka potvrzuje pravidlo. Nicméně je možno použít i jiný krchov (podle vkusu každého soudruha Ovčáčka a spol.), na kterém ještě mají místo. Do hradního příkopu ne, to by byla ekologická havárie (zamoření okolí, nebezpečí vztekliny divoké zvěře atd.) ...
  • Tak neváhej a svlíkej se!
  • Z výsledků voleb je skoro jasné, že vyhrál i prohrál skoro každý. Nejsou potom třeba pitomci ti, co s vervou do toho šli, a nevyhráli? Pokud je to sport, tak ne, nejsou, se cti prohráli a přiznali prohru. Vy, Drahošovci ne, nebo moc těžko,
  • Píši zde málo, ale ......
    To, co čtu v příspěvcíh, a to z obou stran, je to, a to jsou oni, co lidi rozdělují
    a rozeštvávají.
    Tolik nenávisti, jako u Josefa Nováka jsem neviděl a neslyšel. To nemůže být
    normální člověk.
    Přiznávám, že jsem volil p. Zemana, ale v případě jeho prohry bych to nesl sportovně.
    Za toho pisálka je mně hanba a divím se, že takovéto příspěvky hned nemažete.
  • Jak je vidět ani slavné osobnosti ani pražští povaleči po kavárnách nic nezmohli proti síle myslícího lidu,které považovali jen za stádo dobytka.A co se týká Drahoše,za pět let už nebude žádoucí pro skupinu,která jej dosadila do letošních voleb.Drahoš je jen arogantní,ubrečený a přitroublý vesničan s velkým egem.
  • což je početně a logicky správně, přece nechceme aby vyhrál kandidát horních NUL ! *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit