Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rusáky ani komunistický číňany nemusim, ale 1000x lepší než jeden nepředvídatelnej diametrálně odlišnej a hlavně koránem vypatlanej slimák!!!
  • To se velice mýlíš. Já jsem Pražák a volil jsem Zemana a se mnou desetisíce dalších Pražáků. Ti co ho nevolili jsou po většinou náplava z řad studentíků, politiku a hlavně pražská kavárna čili páni umělci a kumštýři jak si říkají. Tak prosím nedávejte Pražáky do jednoho pytle s těmito hňupy.
  • Netvrdím, že v Praze jsou jenom podrazáci ale ať si uvědomí kdo tu Prahu živí !!!!!!!!!!
    Jinak Praha byla cizácká už za husitů !!!!! Přitom třeba na Národní divadlo se sbíralo hlavně
    na venkově a i lidi kteří nikdy v tom Národním divadle nikdy nebyli !!! Ale i za protektorátu
    když bylo povstání tak lidé s venkova jeli Praze pomoct !!! Nebo když američané rozbombardovali Prahu tak zase venkov pomohl !!! Nebo si někdo myslí, že by Praha se sama uživila ?!?!
  • ....kvalitní příspěvek. Stejné, jako když pan Drahoš za nadšených ovací říká:" Nevyhráli jsme, ale ani neprohráli". Stejné, jako kdyby se vší akademickou vážností prohlásil : Z nás dvou jsem skončil na krásném druhém místě, zatím co pan prezident je předposlední...... *4*
  • už neví jak na sebe upozornit. Panečku to byla šichta jak na netu píší jeho blízcí sehnat někoho, co by to natočil. Z těch normálních se do toho nikomu nechtělo. Drban provokuje. Lehce se mu může ale stát že půjde průjezdem a někdo mu vpálí jednu do zubů. Nic osobního. Jen tak, aby poopravil jeho světový názor. Škoda že TOHO nebudou kamery.
  • Kdyby to bylo tak jednoduché. Společnost už je přece DÁVNO rozdělena, jmenovitě Zemanem a jeho pohůnky ! To jste si opravdu ještě nevšiml ? Tak se račtě mrknout na výsledek prezidentských voleb, téměř fifty-fifty ...
  • Obecně by člověk měl přijmout férovou porážku ve férových volbách.
    Předvolební heslo dnes poražených bylo, že Zeman je vulgární sprostý je opilec a lhář.
    Je úsměvné, že za těmto keci je právě ten co je vulgární svým projevem, a sprostý opilec Kalousek se svým knížetem.
    Doufám, že dají lidé z tábora pana Drahoše a Kalouska trestní oznámení za hanobení rasy a národa na pana Davida Černého za spálení volebního lístku Miloše Zemana za účasti kamer serveru CZ, protože udělat to někdo známý z příznivců Zemana tak to by byl mediální tanec na několik týdnů jak je zvykem médií.
  • spodina prasící stránky jsi tady zejména ty. To bylo času, co jsi věnoval prasení stránek. A zbytečně.Slizoun z Jablůnkova neprošel i když mu lůza hrála už před Karolinem hymnu.
  • Zatím jsme měli možnost vidět hlavně ovarovy mstivé svině, ne ?
  • Také dokazuješ jaká spodina se klaní před tím ožralým psychopatickým křivákem.
  • Vítač čeho, mysliteli ?
    No, jen aby tam nakonec nebyl vítač Rusů a Číňanů. Nakročeno už k tomu má, od minula.
  • Gratuluji panu Zemanovi a přeji pevné zdraví. Jsem šťasten že zvítězil nad lzi a nenávistí.
    Procentuálně,se mi ten výsledek nějak nezdá! V tom bude nějaký podvod,saskarna s přepočítávání hlasů. Havloidi jsou lstivé svi.ě
  • vanhorne
    "nebo jste se silně uhodil do hlavy, ne ?"
    Muze za to nesetrnost jeho matky, ktera ho hned po porodu hodila do kontejneru a on se chudacek prastil do hlavicky.
  • Leda tak. Jenže to bude akorát tzv. vytloukat klín klínem a lidem to k lepšímu bytí věru moc nepomůže. Bolševika už jsem tu zažil, děkuji, více už nechci ...
  • ty jsi Rudyn Hrebeňár z Ostrova, Lidická 1332, tel 723 983 963. Malý prošedivělý skřet co píchá vlastní matku. Ale co prý žije v San Diegu , jak se tady chlubíš.
  • Jsi blb a to doslova a do písmene.
  • Sice jen o 150 tisíc, ale zvítězil, i kdyby jenom o dva hlasy. Tak se nevztekejte, přijměte to a nerozdělujte společnost. Takoví jako vy to dělají, hlavně že křičíte *2*
  • největším hnojem široko daleko jsi zatím ty. Certifikovaným hnojem. Vidíš co času jsi tady ty lopata strávil pliváním špíny. A on nám zatím Dluhoš vyfičel. To je radosti u vás pod mostem, co?
  • Ty mu fandíš teda se na nej podívej rok nevydrží i přes veškerou péči čéče takže Okamůru na hrad do dvou let *3*
  • Vážená, je vidět, že máte IQ houpacího koně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší