Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A on se snad někdo výsledku "pozvání" diví.
    Kdo z normálních lidí by přijal pozvání rusofilního vlastizrádného buranského naboba jehož chování je srovnatelé snad jen pobudy z 5.cenové.
    To užvástané prochlastné NIC by bylo schopno poblít královnu , doprovodu tykat a urážet jak je tomu zvyklý ve svých křivácky lživých žvástech.
  • Už jsme tady a klikáme. Našeho soukmenovce Zemana vždy podpoříme!
  • Ožrala, lhář, křivák, Putinův vlezdoprdelka... Milosh Bubble Bum si myslel, že mu představitelé šlechtických rodů budou dělat štafáž při jeho exhibicionismu tak jako to dělal Číňan. Ať raději hledá Peroutkův článek.
  • Zeman už má plné zuby těch kágébáků, číňanů a jiných slabomyslných individuí. Zatoužil po inteligentní společnost, ale zapoměl, že do ní nepatří.
    • Vidím to úplně stejně.
    • možná dorazí čínská princezna Wen-čcheng
      • A novoruská carevna Vladimíra Putinovna.
        • Ta jezdí do ciziny zásadně v tanku s doprovodem.
  • vzhledem k neblahé zkušenosti aristokracie s bolševickou sebrankou se divím, že dojede vůbec někdo *15*
  • Po delším uvážení a po přečtení těchto příspěvků začínám pochybovat o tom, zda opilec Ovar je tím pravým, kdo by měl znovu kandidovat. Sám Zeman říkal, že názory nemění jen blbec, tak já ho zrovna změnil.
  • To si dovolili moc, odmítnout pozvání, od budoucího nositele vyznamenání Hrdina ruské federace!
  • škoda že bolševik vyvraždil v Rusku Romanovce, ti by možná přijeli *13*
  • Alespoň pan prezident ušetří tlačenku, kterou chtěl hosty pohostit a udělá si s Ovčáčkem na hradě tlačenkový mejdan.
    • A shrne se koberec.
  • mě už je to jedno, za 5 měsíců porodím malého komsomolce *14*
    • Ihned po porodu do Gulagu s ním, ať ví ten kretének co jeho rodička byla za bolševickou bestii a jak chutná komoušská zrůdnost.
      • jsem velký BTW, komunismus už nám klepe na dveře a mocná ruská armáda je již za humny připravena bránit občany ČR před banderovci a amrdóly *10*
        • Ubohá podlidsiská sračičko, sám jsi jen upocený bolševický skřet, tak aspoň honíš ramena chcípáku.
          Stále lepší hrstak hrdiných banderovcůnež ti tvoji zsa..nci rusáčtí.
          Jen mtrvý rusák je dobrý rusák.
        • byl by z tebe dobrý regulovčík *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit