Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velkolepá párty s evropskou šlechtou vybouchla? To nevadí, až přijde na Hrad František Ringo Čech, oba se zase zlijí jako hovada, tak si to hezky vynahradí.
    • Schwarzenbergů se asi ptát nebude...
      jó bezdůvodně machruje na šlechtu a pak se diví že místo návštěvy aristokratů si bude na hradě leštit s Ovčáčkem úhoře
  • Zase se ztrapnil, že?
    • Zeman je jeden permanentní trapas.
      • Jojo.
    • V tom je mistr světa.
  • odbočím chci se optat rejpalů jak vy slavíte dnešní den?
    • my se svými rodinami, kamarády, přáteli... ty, tebou vytvořenou imaginární rodinou bolševických nicků.. zlejBTWhrdinoPutinRybanoLoktrolle

      *3*
  • Zlej Rusáckej Teplej BTW Semjon troll žádá trest smrti za vlastizradu. *1* *1* *1*
    Od tebe to sedí ty ruská rohožko. Ty by jsi za soustavné plivání na ČR a lezení do Kremelské zadnice měl už dávno za vlastizradu viset jako první.
    • Já na ČR nikdy neplival na rozdíl od tebe, co máš mamrdóóĺský pruhy i na rrdeli a s.reš eméérický hvězdy v kadibudce doma ve Lhotě na hnojišti. *15* *15*
  • Já toho hradního ožralu taky nemusím, ale jsem z Kolína, jako on, tak se aspoň za něj stydím v tichosti.
  • tak tohle sakra do kumdy nevyšlo, proč mě nikdo nemá rád ? *13* určitě za to můžou Pussy Riot , vnučka F. Peroutky a pražská kavárna
    • Může za to Kalousek!
      • Kalouska zařídím...

        *5*
    • zapoměl jsem na ČT 1

      nevadí, znárodníme *10*
  • ty zmetku pode mnou, krást nicky těhotným ženám může jen ubohé bezpáteřní prase *11*
  • Zemane,zemane, proč si raději nepozval své kámoše z hospody ve Veselí? Ostuda by nebyla větší a bylo by na Hradě opět veselo. To víš, londýnská, madridská či norská kavárna s tebou chlastat nebudou!
    • Já mu říkala, ať se na ty aristokraty vykašle a pozve Lojzu, Kameníka a malého Borise, no nedal na mě.
      • Musí si prostě pozvat sobě rovné.
  • Zeman je hlava namazaná; vždycky si najde důvod k oslavě a na chlastačku.
    • chlastat za státní dukáty to Zeman umí velmi dobře.... a podhradí mu tleská, ženy omdlévají nad jeho rozumem který je mimo normální chápání, ve světě je spolu s Boratem uznávanou celebritou, ano to je náš prezident, prezident dolních deseti mega
  • Co český národ chce, přece komunista sice už bývalí Zeman jak může zvát Evropskou šlechtu, když jim tento komunistický stát zabral majetky, které nechce vrátit. Já jako, že se šlechtic jmenuji bych z vysoka na Zemana taky kašlal ale nejenom na něj, ale na každého jiného. Co si vlastně tito naši politici myslí, ano oni přemýšlejí jako komunisti a myslí si, že jim někdo ze západu poleze do zadku. Vždyť ani utečenci ze Sýrie, Iráku, Afganistánu, Libye nechtějí žít v Č.R. Raději budou bydlet venku ve stanu než v maštali co dostanou u nás. Tak sem chtějí vozit Ukrajince, Větnamce a pod. Tento stát je v rozkladu a ne, že nám média tvrdí jak naše republika vzkvétá. Intervence banky nejsou pro nic za nic, ale to že se řítíme do řiti. 70 let po vyhrané druhé světové válce a jsme na tom ekonomicky jako Německo po válce. Přirovnal bych to ke středověku, s Karla IV zde zůstalo akorát jablko, koruna a nějaký palcát to jediné zbylo z velké říše. Dívám se na TV již 60 let a poslouchám, jak ekonomika roste celých 60 let co jsem na světě. Všechno je jenom velká lež, vláda dělá s lidí hloupé negramotné tupce, sama se chová jako když zrovna prošla zvláštní školou.
    • ... nikdo si nepřečte ani první řádek hlupáka, pitomečku :)))
      • Proč to čteš hlupáku pitomečků. Docela ti sedí bijec pitomečků. Ty jsi nikdy nic pořádného nenapsal a stále prudíš svá přiblblá hesla.
        Mně je jedno zda si toto někdo přečte, ale mne první pozdraví předseda soudu když mne první spatří někde na ulici. Jsem vážená osoba jako málo kdo a jsem na to hrdý. Kdo pozdraví tebe? Tvoje máma když přijdeš domů s rozbitou hubou pokud se takto chováš.
    • Křeaťan s tvou přezdívkou tu raději nekomentuj.Ve jménu Krista bylo uděláno více zla než dobra.
      • Ve jménu komunistických bolševiků bylo zničeno a zabito daleko více lidí než kdy jindy. Komunismus je zlo ke kterému se hlásíš. Potom jsi zlo, které nemá na této planetě místo. Generál jsi komunistický nebo bolševický? Ty musíš být jedině generál trotlů.
    • Ty pitomečku, na tu tvoji šlechtu každý seréé, tak se tady nenaparuj. Jestli ti šlechtičtí šašci někde jsou nebo nejsou je každému šumafuk.
      • Pokud by nebylo šlechty nebylo by ani pitomečků jako jsem já. Každému to jedno není nevnucuj někomu svou komunistickou propagandu. Průměrný věk komunistických voličů je 75 let. Máte to za pár a potom nastoupí šlechta co něco znamenala. Konečně přijde nový a sparvedlivý pořádek a ne komunistická a bolševická lůza národa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit