Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...jste tady na diskuzi všichni nejprimitivnější ubožáci, na mě vy chátro nemáte. Já a můj nejlepší přítel z redakce Tiscali Simon, vás všechny kdykoliv předčíme v inteligenci :))) howgh
    • souhlas *3*
  • prijed okldelmlh !!!!!!!
  • TGM v ovarově věku jezdil na koni jak šohaj, ovar se motá, packuje a neví co říká...
    A toho se má účastnit evropská šlechta? To si zase ovar nas.... do vlastního hnízda.
    • jestli to nebud etím že celej život TGM dělal ho.no
  • Jak dlouho mu trvalo než se trefil klíčem do dírky? Možná mu ten strážnej musel pomoct. *1*
    • To je u alkoholiků zcela běžné, ten třes rukou v době abstinence, divím se, že mu Forejt nedal několik frťanů před otevíráním dveří, to by zcela jistě pak Zeman zvládl.Dělají mu to těžší, místo aby mu pomáhali.
  • Tak si pozve Putina. Ten přiletí v raketoplánu Buran.
    • Putin k nám nemůže, nesmí do EU, je na indexu, mohli by ale poslat toho voskovraha Uljanova na ukázku.
      • Ten přijede v ponorce Kursk až ke Kampě.
    • Pokud se mu podaří otevřít dveře a neurve kliku.
    • ... primitivní, primitive :)))
  • Příznačné jak se tady ten rudý agent snaží znevážit diskusi svými žvásty nepřesahujícími uspokojení živočišných potřeb a kopulaci. Mluvčáček se opravdu činí.
    • ...správně Simonku, velmi správně, jen jim to nandej Simonku, příteli můj nejlepší :)))
  • Situace se vyvinula jinak, než jsme předpokládali.
    • Platí plán "B"! Slavit se bude na ruské ambasádě!
  • Místní inteligenti, snažte se alespoň trochu porozumět tomu, o čem je tady řeč a nekecejte o Putinovi a spol. Máme na krku ostudu evropskéhop formátu, ať chcete nebo ne. Řada pozvaných ignorovaL oslavy výročí nafrození OSOBNOSTI - a víme kvůli komu a čemu. Situaci zachraňovala bohopslužba v prežské katedrále. A hlava státu blábolí o Masarykovi... Karel IV a Masaryk jsou naprosto nesrovnatelné osobnosti. Není nám jako národu hanba? Ale co jsme si zvolili, to máme. Přestaňme konečně kecat a začněme myslet. Už dávno není mezi námi a světem železná opona, aby naše "inteligence" nepronikla ven. Prioniká,- ... a nejednou k velikému "úžasu" okolí...!
  • dobré ráno soudruzi komunisti *14*
    • vivat Novorosijče, dáme páku ?
      • chobotama ? *14*
        • jak jinak, za hodinu v kauflandu *3*
          • ok, dámské WC, budu mít na sobě kopii uniformy maršála Koněva
  • Nikdo si nepřeje být poblitý natrávenou vodkou.
    • To si fakt nikdo nepřeje.
    • Je to tak.
      • To ví každý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit