Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman sem, Zeman tam.
  • Velká chyba, zvát slušné lidi. Ti za ním nepřijedou, ti se mu velkým obloukem vyhnou.
    • Taky to tak vidím.
    • slušné lidi *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Číňani, nájemníci ruské ambasády, hradní ovčinec...
        slušní lide *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Astrolog sestavil Zemanovi horoskop. Přijde pád a zdravotní problémy, prezidentem podruhé nebude

    http://magazin.aktualne.cz/kuriozity/astrolog-sestavil-zemanovi-horoskop-po-dalsim-vzestupu-prijd/r~41c2bdc4168011e69966002590604f2e/
    • ... asi jako ty nikdy nebudeš ani na úrovni namazaného sudího z Příbrami, vypatlo :)))
    • ... pitomci havloidi, už jim nezbývá nic, než zaručená zpráva od astrologa..há..há :))) to už je opravdu zoufalství
      • No, uvidíme co bude nebo nebude. Tolik bych se tomu nesmál.
      • ... je vynikající, že se točíš kvůli každému zoufalci, jsi jejich králem, dem*nte :)))
  • Uroven diskuze na tiscali je ....., dekuji nehci! Co se stalo ?
    • ... stalo se například, že stále nevládneš českým pravopisem, tak vychladni :)))
  • Nedivím se, že nikdo z pozvaných nepřijel, hulvátské chování Zemana jde napříč Evropou, nikdo se s ním fotit nechce. Je to známá figurka, ne že by byl tak důležitá osoba, ale šavle u klenotů a jeho tajtrlíkování před Putinem oběhlo celou Evropou.Styděla jsem se za Zemana v začátcích jeho"panování", dnes mi to je celkem fuk. Co jsme si zvolili, to na Hradě sedí.Dobře nám tak.
    • A nejen to. V Bruselu před mezinárodním fórem vykládal, že si tam dal řízek a ten mu chutnal jako žvýkačka - bubble gum, jenomže místo "gum" řekl "bum" a pokud nevíš co je v angličtině to "bum", najdi si to ve slovníku, tady by mi censor napsal, že je to "zakázané slovo". Tedy že mu řízek chutnal jako "bublinková p.del". Tak ho v tisku novináři překřtili na "Milosh Bubble Bum". A "tohleto" má být symbolem pokračovatele Zemí Koruny České.

      http://magazin.aktualne.cz/video/bablbam-a-budbox-svet-se-bavi-zemanovou-anglictinou/r~d48e9fd0a56011e3a9f3002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-6

      http://www.youtube.com/watch?v=gAmsgyh2WB8
  • Evropská šlechta dala ovarovi jasně najevo, co je ovar zač.
    • Myslíš, že to pochopí?
      • Ten a něco - nebo spíš cokoliv - a pochopit??? Vyloučeno, už jste se někdy setkal s tím, že dem-x-nt je schopný chápat???
  • Pan prezident stejně nejraději slaví sám, protože dobře ví, že nejlépe se může spolehnout jen sám na sebe. Tentokrát ale i bez psa, který mu tradičně shrbuje koberec a šetřivší pan prezident jdoucí potmě, na něm vždy chytme virózu.
  • takovou odezvu jsem nečekala, díky za účast... *3*
  • Buzerantská teplá swině Semjon Gayínek má v každým svým mnohanickovým blábolu nějaký líbání s politikama, kouření ptáků nebo jiný prasárny, podle toho ho tu každej poznává!!!
    Ten, po rodičích, zkurvenec už jinej nebude!!!

    WOW !!!
    • Lepší bych to nenapsal, ta teplá svííně Simon, opravdu už jiný nebude.
      • pěkně jsi se poplácal po ramenou zlej trolle *15*

        jsi sám, smradlavá ruská onuce *15*
        • Až po tobě, smradlavá americká onuce.
  • Mám ten dojem, že se p. Schwanzenberg přimluvil u svých příbuzných, aby aspoň ti tři přijeli, jinak by to byla ostuda pro celou ČR, nejen pro zemana.
    • Schwanzenberg ať si je veme a odejede

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší