Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    "No, jeminkote, tak anglofonní národy neumí latinskou výslovnost, ale ty z toho zase nemusíš dělat nějakej Tuzex, nebo co. Jindy zase potěšila správná výslovnost v F:NV, kdy Caesarovi říkali Kaisar (výslovnost v restituované latině). "

    Nyní je můj život kompletní... *1* *5*
  • Neviete budu este dalsie DLC???
  • Hairy_Ass
    No, jeminkote, tak anglofonní národy neumí latinskou výslovnost, ale ty z toho zase nemusíš dělat nějakej Tuzex, nebo co. *4* Jindy zase potěšila správná výslovnost v F:NV, kdy Caesarovi říkali Kaisar (výslovnost v restituované latině).

    PS: K tomu zbytku tvého příspěvku se vyjadřovat nebudu, protože to je opět jeden z tvých pokusů o vyvolání flameu. *7*
  • Trol.diskuzni
    Která hra - Duzex, nebo ta "kostičkovaná" s grafikou z roku -20 před Velkým třeskem, co máš v avataru? *5*
  • Erien
    Udělej svoji recenzi a dej tomu třeba -10. Ta hra se celosvětově pohybuje mezi 10-9, takže vypal otravovat lidi někam jinam.
  • Trol.diskuzni
    A je to tady znova - ti redaktoři s tím Duzexem nedají pokoj a nedají... Alespoň si po té skandální desítce v hlavní Ódě na Duzex nelajsli hodit hodnocení i do této "poporodní bolesti"... Takže jakási forma usmíření? Nebo že by spíše nedostatečná MOTIVACE? Víte, co tím míním... *5*
  • USER47
    Návod máš třeba tady:
    http://www.youtube.com/watch?v=lkZmiDNGjYU

    edit: pozdě
  • Aha, tak uz som si to kukol na youtube. V tej miestnosti som bol predtym, ale nenapadlo mi ist tam znova.
  • Ja tych vaznov, povedal som si, ze ta zenska si tu plynofikaciu zasluzi. Ale to by ma zaujimalo, ako zachranit oboch...
  • USER47
    Spoiler -------- můžeš zachránit i všechny:). Já ale zachránil vědkyni, vězňům bych tak jako tak smrt spíš oddálil.
  • souhlas... bylo to ok, ale žádnej šlágr.. jít v tom SPOILER ALERT!!!! :) vězení 3x po sobě byl fakt vopruz.. btw - zachránili jste tu kočku nebo vězně..?
  • Hej a niektorých by to mohlo DOKONCA prinútiť si tú recenziu aj prečítať *4*
  • Kazdopadne ja by som ohodnotil toto DLC niekde medzi 75,364% a 78,458 %.
  • Nebolo to zle DLC, ale taky backtracing ako tu som este nezazil. Nie ze musim prejst rovnaky level dvakrat, ale dokonca trikrat. To si mohli kludne odpustit.
  • Tam ide skôr o to že nesmieš chápeš?
  • Ringwraith
    Jsem pro. Skutečně by to uhasilo některé hádky. A ty, co by zbyly by se aspoň opíraly konkrétních slov a ne jen čísla.

    EDIT: Ale zase by to dělalo problém pro Metacritic.
  • NonSuch
    ne, nejsi sam, taky to nechapu, jako kdyby ten jejich system poznal ze se nenejedna o hru, ktera muze mit hodnoceni ale o dlc :D
  • Súhlas! Práve som to chcel napísať. Ubudlo by debilných komentov a možno aj debilných komentujúcich *4*
  • PreidaQ
    Ale no tak... o čem bychom se potom hádali? *7*
  • Skús Repo man, celkom ujde *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit