Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 13_11
    Kdo nehrál Unreala ve své době, nemůže tvrdit, že hodnocení 10 z 10 je úlet. Není, protože to byla tenkrát fakt pecka, na jejíž hudbě se navíc podíleli pánové Alexander Brandon a Michiel van den Bos – ti samí, co tvořili pro Deus Ex! Takže jaképak copak! Oboje to jsou subjektivní hodnocení odpovídající báječným hrám!
  • Každá recenze je prostě subjektivní hodnocení jedince. Ve starém (magazínu) Score dostala doomovka Unreal hodnocení 10/10 a dnes už legendární Starcraft "jen" 8/10. To první je úlet to druhý subjektivní hodnocení.
  • ZvacA
    No ještě ho podporujte. :D Co ho takhle smazat a jemu podobný, to by nebylo považovaný za umění? :D
  • *4*
  • Z původní hry toho bylo z časových důvodů odstraněno fakt hodně (Montreal hub), takže to není klasický BioWare/EA podvod na hráče.
  • ales.smutny
    Trolling is a Art :)
  • to v uvozovkach si radsi nemel psat takto on to neprecte a bude nadavat xD
  • bobsh
    Hodnocení hry od čtenáře/hráče je trochu něco jinýho než ono číslíčko tady na Games, udělené profi recenzentem. Zpravidla nevyvolává takový emoce u ostatních a je to spíš zkrácený vyjádření toho, co autor herního serveru/časopisu řekne textem svojí recenze.

    Jinak souhlas s názorem Paul_cz (na kterej mi nejde reagovat *13* ), dávam mu 9/10!
  • minecraft je jedna z nejpopularnejsich her a ty si totalni (omluvte me ) RE*ARD
  • a proč jsi teda registrovanej na databázi her, kde hodnotíš hry? trochu pokrytecké od tebe...
  • Upřímě... tohle je podle mě zdárný příklad toho, jak DLC nemají vypadat. Jsem sám a nebo i ostatní máte pocit, že tenhle DLC byl vážně naprosto násilně a úmyslně vyrvaný z původní hry?? *10*
  • Ghost in the Shell ?
  • tak oprava, čtu, že to vyžaduješ ve verdiktu, tam to opravdu není... osobně mi to stačí v článku...
  • Doba hratelnosti tam je, stačí si to přečíst pořádně ;)
  • Omyl...tvůj životř bude kompletní, až wsi najdeš přítelkyni...do té doby doporučuji změnit nick na "mámatkaměmělaradšipotratit"
  • filias
    Zda je, nebo není číslo u recenze DLC je mi jedno, ale rád bych viděl ve verdiktu dobu hratelnosti. U DLC je to důležitá informace - zda je to skutečný příběh, nebo se mě jen snaží natáhnout (toto bude spíš ten první případ).
    P.S: Doufám ve více recenzí DLC...
  • sleepless
    Metacritic je jenom vedlejsi produkt toho, ze mame hodnoceni, ne duvod, proc je mame. Nazory ctenaru na tohle tema, stejne jako cokoli ohledne webu, jsou pro nas hodne zajimave!
  • ale k cemu pak ucast na metacriric. naky cislo musi vzdy placnout *16*
  • Trol.diskuzni
    1) Budou
    2) Bude jich hodně
    3) Proklamovaný název následujícího: "Deus Cash"
  • Hairy_Ass
    Nemáš vůbec zač! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit