Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobsh
    Případnej potenciální výdělek pramenící z vyššího hodnocení na jakymkoliv českym serveru je vzhledem k velikosti (a ochotě platit za hry) našeho trhu tak malej, že se snad nikomu nemůže vyplatit někoho uplácet...
  • Trol.diskuzni
    Trochu naivita si myslet, že mezi kupcem a těmi, kteří hru vlastním úsilím vytvoří, není široký segment lidí, kteří se velmi rádi napakují o trochu více...
  • Erien
    Úplně to vidím, jak přiletěl šéf Eidosu za Petrem a předává mu slivovici. Petr si pak pozve Lukáše a jasně mu zdůrazní, že když mu donesli tak skvělou pálenku, že to musí být známka 10. Lukáš tedy souhlasí, ale jen když mu dá Petr napít. Zazvonil zvonec a pohádky je konec.

    Edit: Seš vážně tak naivní, že by někdo z vývojářů platil Games, aby jim dali vyšší známku.
  • Trol.diskuzni
    Já se divím, že to tady vůbec řešíte - už před několika týdny jsem říkal, že recenze Duzexu byla prostě "vřele podpořená" a vypadá to, že trend pokračuje...

    Desítky, devítky a když se recenzent špatně vyspí, tak osmičky, lítají hlava nehlava, avšak redaktoři se nás snaží přesvědčit o tom, že je to zcela přirozené. Very touching, guys... *5*
  • 2 (Nástěnkář): Tak se na to podívejme př. Deus Ex:

    10/10 Nejvyšší hodnocení udílíme zřídka a pouze hrám, které v době svého vydání jasně vyčnívají nad ostatními. Posouvají hranice obecné představy o dokonalosti ve svém žánru i v obecném slova smyslu. U takových her je velmi pravděpodobné, že se o nich bude dlouho hovořit, dostanou se do pomyslné síně slávy a budou dávány za pozitivní příklad kvality i v době, kdy už budou technologicky a ideově dávno zastaralé.

    Realita: Hru jsem hrál a opravdu nevidím nic z toho co je definováno jako 10/10, naopak 9/10 přesně sedí...

    9/10 Hry s tímto hodnocením jednoznačně doporučujeme zejména příznivcům daného žánru, ale i všem, kteří podobný typ her zkoušejí jen výjimečně. Devítkové hry vynikají nad konkurenci svým technickým zpracováním, kvalitou obsahu, absencí chyb a nedodělků a nezřídka se pokouší o novátorské postupy.
  • janchor
    "Nemůže" říkáš ty, z pozice svýho názoru na daný hry, kterej ti nesedí k tomu, co je uvedeno v rozpisu hodnocení. Dokolečka dokola..
  • Nejde o to že samozřejmě jinej názor mám, ale o to že dle tabulky jak hodnotíme, např. Deus Ex prostě nemůže dostat 10/10, GOW3 9/10, Rage 8/10 (speciálně recenzovanej build bez patche), SM 5/10 atd... Prostě games nehraje podle pravidel, která si nastavil.
  • bobsh
    a je to tu zas, nekonečný řešení jednoho, s prominutím debilního, čísla...
  • ales.smutny
    http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSaY3Gk_pJJ6htT4rbv_TaAYcbNbvJaflCTjqDHNM70yb8nYZ4Ln0aAMYb3

    ;))

    Ale já nemám trolling rád, jen jsem chtěl poukázat na to, že přispěvatel spíše trolluje a lidi se nechávaj vytáčet:)
  • janchor
    Seděla podle tebe. Podle recenzenta evidentně ne.
  • protože třeba Rage by podle těch zásad seděla daleko víc 6 než 8, ale když nejsou gule, nejede vlak...tak to chodí
  • Missing link se mi celkem líbil.
    Narozdíl od recenzenta si ale nemyslím, že měl být zakomponován do původní hry. Sice přináší další "background" k původnímu příběhu, také ale uvádí do děje nové záporáky, byť spíše lokálního typu - ale i tak by jen dál rozmělnilo už tak řídkou naraci původního příběhu.

    Další poznámku mám k backtrackingu - pokud (nejen) recenzentovi vadí cca pětiminutový průchod vězením, nedivte se, že se FPS dělají už jen jako koridorovky směrem kupředu.

    A do třetice - vlnobití při prrocházení po palubě je fajn, ale vlny v outru (odlet helikoptéry) mi připadaly vysloveně hnusné.
  • Já sem Unreal hrál a nebyl sem schopnej to dohrát (ne pro obtížnost) a to mě v té době doomovky hodně bavili. 10/10 je prostě mimo střízlivost při dlouhé abstinenci s očekáváním. Nefungovalo tam na mě skoro nic, dokonce i ve své době moderní engine mi nesedl a otravoval svou zvláštní přebarveností prostředí. Je to jen slušně udělaná střílečka která nesedne každému. Když to porovnám ve své době též vydaném a výborném Half-lifu, tak jde na tom dobře vidět, kdo mohl ukázat kam se může ubírát vývoj stříleček, zatímco ten druhý se chtěl spíš vyrovnat starýmu Quake.
  • janchor
    Proč myslíš, že neřídí? Protože máš na konkrétní tituly jinej názor? Tak to chodí..
  • Core
    Co to je za farmáře proboha? Takové agro názory se ještě nosí?! What the...?!
  • SirArag
    A má tě :P

    "Trolling is 'A' Art" je snad jedna z nejstarších a nejrozšířenějších trollích vět. Opravte mě pokud se pletu :)
  • Věta o nemožnosti číselného hodnocení mě dost pobavila. *15* zasmál jsem se. Jinak nechápu co je za problém upravit systém tak aby číselné hodnocení umožňoval. V dobách děrovacích štítků bych to pochopil ale teď? *1*
  • Trolling is an Art :-)
    ale on to opravdu neumí
  • "Nazory ctenaru na tohle tema nas, stejne jako cokoli ohledne webu, jsou pro nas hodne zajimave!" - Vy jste taky dobrej češtin, každopádně větší lež jsem tady na games snad ani nečetl, když nepočítám články pana Smutného...

    Nebylo by od věci, aby se recenzenti skutečně řídili hodnocením http://games.tiscali.cz/jak-hodnotime.html - jestli je toto stále aktuální, jako že asi ne...
  • Vylepšuje aspoň Missing link grafiku i v původní hře? Bylo by to docela fajn, ale nedělám si marné iluze...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit