Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ona žádná dobrá rally nevyšla už spoustu let a doufam si tvrditm že ještě dlouho nevyjde
    • Jde o to, co považujete za dobrou rally hru. Je tady Richard Burns a pak ti ostatní. Burns je jiná liga a bohužel ho něco jen tak nepřekoná, ale co se týče těch ostatních titulů, zanedlouho má vyjít třeba WRC 3 (na PC, PS3 i Xbox), které slibuje velké zlepšení oproti předchozím dílům http://www.youtube.com/watch?v=2nf72laPJYs .
    • pardon, špatný vlákno
  • kotty
    Hm, tak ve verdiktu zaznely docela odvazna tvrzeni. Je to opravdu lepsi simulator formuli, nez iRacing nebo rFactor 2 (byt nevlastni oficialni F1 licenci)?
    • Keyz
      Hrál jsem sice kdysi pouze LFS ale tam ten rozdíl oproti AAA hře byl značný například ve fyzice a to jak vypadali havárie.V LFS se často stalo,že po nárazu jsem nelogicky vyletěl a roztočil se jako kolotoč.Navíc to auto pak vydalo dost divně.
      Tohle je v AAA hrách když to udělají věrně o dost lepší a určitě to také lidí přitahuje,protože to pak dobře vypadá.
      Možnosti nastavení a další vychytávky bylo samozřejmě lepší v LFS.Jen mně vadilo když to má být simulátor (LFS a to co píšeš) proč tam ta fyzika a demolic není sakra lepší.Jestli je tak se omlouvám dlouho jsem to nehrál.
      • co se tyce zavodeni tak je lfs na mile daleko.. a to ji delali 2 lide!!!!! a o tom to je..
  • Možná by hra zasluhovala 9/10. Jízdní model je asi nejsilnější stránkou hry, dále opotřebování pneu, boxy a famózní replaye. Škoda jen, že při záznamu nedoprovází pohyb hlavy jezdce řízení auta tak jak to vidíme v TV XD Je škoda, že není možné ve hře přehrávat soundtrack ale kdo má hru na PC postačí OST a mediaplyer :-)
    PS. Na titulní straně by měl být Alonso a č.5.
  • Jen je škoda že je nenapadlo do toho hodit i kousek manageru... Co se týče vytvoření vlastního teamu správu peněz apod... Bylo by to zábavnější takhle to je prakticky pořád to samé až na vylepšení jízdních vlastností a sice i dobré vylepšení počasí... Třeba se ve 13 dočkám trochu toho manageru jelikož by to byla pak větší sranda :)
    • Nemůžou, na nějakém codies fóru jsem četl, že jim to nedovoluje licence. Z toho samého důvodu když hráč přestoupí do jiného týmu, tak se akorát přepíše jméno a původní jezdec zmizí.
    • Tu mas F1 manager, a to dokonca zadarmo.
      https://www.f1onlinethegame.com/
  • codemasters by mohli spraviť nejaké pokračovanie toca race driver , lebo mi pripadá že ten grid 2 bude taká arkádová hovadina preplácaná všelijakými efektami a nezmyslami a ešte k tomu všetkému nebude mať kokpit kameru a táto ďalšia F1 je stále taká istá nuda ako tie predošlé diely... :(
    • Jo tocu bych bral taky si ještě pamatují jak jsem jí hrál pořád dokola na PS1 byla to pecka a myslím si že mnoho lidí by ocenili tenhle styl hry jelikož podobné jako byla Toca se prakticky nedělaj a je to škoda dle mě by se to uchytilo víc než stále trapnější díly NFS, Gridu apod...
  • Keyz
    Pěkné i když já raději rally.Jezdit dokola 50 kol na okruhu to je pro mně nuda.
    • Hej, škoda, že žiadna dobrá rally hra nevychádza tento rok, ani nič nie je ohlásené na budúci rok...
      • Zadna poradna Rally hra nevysla od vydani Richard Burns Rally. Nejsem HC zavodnik, ale Dirt lze sotva povazovat za dobrou Rally zavodni serii.
      • JohnyTheZik
        Uvidime, jak DiRT 4, kdyz derby apod. odsunuli do Showdown (snad) :)..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit