Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wyder
    Svoje hodnocení jsem sepsal do čtenářské recenze na Games: http://games.tiscali.cz/f1-2012-14835/ctenarske-recenze/f1-2012-do-tretice-vseho-dobreho-8419/


    Kritika vítána. Jen však dodávám, že je to můj názor, nikoliv objektivní pravda.

    P.S. Zatím není schválená, tak nevím, jestli se vám zobrazí, ale asi ano./// UŽ JE SCHVÁLENÁ
    • DusanMPupak
      (Zatím vidět není.)
      • Wyder
        Tak už.
  • Hrál jsem snad všechny hry Formule 1 s vyjímkou iRacingu a samo F12012.
    Musím říct, že nejvíce se mi líbil jízdní model u RH2005 módu do F1 challenge 99-02.
    Jedná se jen o jízdní model, nastavení a tím pádem honba za co nejlepším časem, jinak všechno ostatní za moc nestálo.
    • Právě o to šlo,ladit setup do morku kostí,bohužel,kdo moc tápal skoro nemohl vyhrát,ikdyž byl sebelepší,ale člověk čekal na chyby soupeře(multiplayer).RH mod byl super a mačkal všechno co šlo z Challange udělat.
  • Proč Se se autor u svých recenzí nepodepisuje pravým jménem ? :)
    • Wyder
      Kdo je tvůj tip?
  • Vážený recenzente, jestli že můj sedmiletej syn dokáže s G 25 volantem odjet celý závod na nejobtížnější level bez jedinýho zaškobrtnutí s tímto "symulátorem" F1 od Codemasters, tak to asi nemá se simulátorem nic společnýho. Na té Vaší recenzi je vidět, že se simulátory nemáte pražádnou zkušenost ani Vy.
    Co takhle Richard Burns Rally nebo novej projekt pCARS, mohl byste je srovnat s tímhle zmetkem od Codemasters ? Zkoušel jste je?
    .........Když v r. 1999 vyšlo GP 500 od Microprose , tak to tenkrát testovali reální motocykloví jezdci 500cc , např. Garry McCoy nebo Yukio Kagayama. A taky je to na té hře sakra vidět. Nebo Grand Prix Legends či Nascar 2003 od legendárních Papyrus. Těmhle hrám se dalo říkat Simulátor, ale tohle.......???
    • mohl byste mi rict, co na tom vasem videu z pCARS dokazuje, jak je to tisickrat lepsi nez F1 od Codemasters. Ja jsem si vsimnul akora, ze to ma hnusny nerealny zvuk a kolizni system ma taky daleko do reality. Detailnost nastaveni apod. v tom vasem videu jaksi neni k videni. *5*
    • DusanMPupak
      Třeba to RBR zkoušeli hrát profi závodníci a moc slavně to nedopadalo. Sedmileté dítě bez zkušenosti se skutečným vozem je schopné být rychlejší i tam.

      Žádná z vámi uvedených her není na rozdíl od F1 2012 simulátor současných formulí.

      Vy jste řídil monopost F1, že víte, jak by se měl ve hře chovat?
      • Nevím, jestli jste tu recenzi hry psal vy, ale byla určena pro autora recenze.
        (.....Žádná z vámi uvedených her není na rozdíl od F1 2012 simulátor současných
        formulí.... )....a co třeba F 1 (čili F A) ze hry pCARS, to není sim. F1 ? Podívejte se třeba na YouTube na videa z pCARS (např. http://www.youtube.com/watch?v=U5H-9YxCi3A&feature=related ) a pochopíte o čem tu vlastně píši. Jelikož nesedíte v reálném voze, ale ve virtuálním, tak záleží na tom, jakou má virtuální auto odezvu, jak se chová, tzn. jak to auto cítíte na volantu s FF a jaký je pocit z jízdy.
        Je to práce pro lidi co se zabývají fyzikou vozu a následně ji převedou do virtuálního prostředí s čímž se Codees u F1 2012 zrovna moc nemazali. F1 2012 je hra určená pro široké vrstvy lidí , tak od ní nemůžete očekávat real. HC sim. a už vůbec ji nazývat SIMULÁTOREM.
        Ty jsou většinou postavený pro HC hráče a hlavně jsou orientovaný pro online závody a online ligy, např. iRacing, po dokončení třeba pCARS atp.
        • DusanMPupak
          Pokud se podívám na video z CARS, má to k realitě mnohem dál než F1 2012. Když pominu zajímavě udělaný pohled z helmy a žmolky na trati, tam se zdá být CARS napřed.

          Jízdní model, jak už jsem tu mnohokrát psal, nemohu bez zkušenosti s reálnou F1 posoudit jako věrnější než v F1 2012 či naopak. Ale projíždění (dle zvuku) většiny zatáček smykem se mi na první pohled moc nezdá.

          Nikde nepopírám, že u CARS můžete mít lepší pocit z jízdy a mít možnost se vyřádit v setupu, ale neplyne z toho, že jsou to více reálu odpovídající F1 než F1 2012.
          • Srovnání s realitou poskytují profesionální kokpitové simulátory, které jsou využívány reálnými jezdci. Na tyto simulátory se EGO engine nepoužívá. Používá se na ně gMotor 2.
            EGO je totiž akční/arkádový engine, na který je v F1 '12 nasazená nějaká solidní fyzika - filozoficky to odpovídá GT a Forze. Ale podle mě i pCARS, protože ten se taktéž soustředí spíše na zobrazování dějů, než na jejich simulaci. Z toho, co jsem měl možnost vidět a zkusit, dokáže pCARS velmi dobře simulovat lehká auta bez přítlaku, například formule z 60. let. U ostatních se u mě dostavuje pocit umělosti, což naznačuje nějaké kompromisy v oblasti inerciality a aerodynamiky.
        • Nevim proc porad radoby hard core hraci resi slovo "simulator". F1 2012 je herni simulator formule 1. Nikdo nikde netvrdi, ze je to primarne pro HC hrace a ze jeho cilem je pretahnout maniaky co hrajou RF LF etc. Kdyz vypnete vsechny pomocniky, tezko to muzete srovnavat s arkadou typu Burn out apod. Arkada to opravdu neni. Jsou jednoduse hraci, kteri nechcou hrat uplnou arkadu, ale nemaji cas ani chut trenovat 50 hodin jednu trat, abych zajel slusny cas, ale chcou neco mezi. A to presne muze splnit F1 2012. Je treba si uvedomit, ze ne kazdy chce to co vy a taky to neznamena, ze kdyz neminim investovat to Rfactoru stovky hodin a chci se jen obcas projet a bavit se u toho, tak jsem lama nebo tak neco. *3*
          • Pojmem simulátor se obecně míní něco, co umožňuje evokovat co nejrealističtější napodobení nějaké činnosti, což v tomto případě šeredně kulhá za slovíčkem "nejrealističtější".
            U této hry můžeme hovořit tak max. o simulátoru opotřebení pneumatik, nic víc. *1*
            • DusanMPupak
              To je trochu slovíčkaření. V devadesátých letech a možná ještě později bylo jako automobilový simulátor nazýváno NFS. Tvrdit, že všechno, co se vám zdá méně realistické než podle vás nejreálnější hra, není simulátorem, neb není nejrealističtější, není moc objektivní definice.
      • kotty
        Nejak takhle? - http://www.youtube.com/watch?v=2u_yXDL-PJk&playnext=1&list=PLEAAF2075D1E464CB&feature=results_video
        • DusanMPupak
          Kubica je znám svou oblibou videoher. Myslel jsem třeba Grönholma.
          • kotty
            Ono taky dost zalezi na volantu, prece jen je tam najednou uplne jina odezva nez ve skutecnym aute. Rally jezdec, ktery by sedel poprve ve formuli (natoz naopak) by sotva zajel nejaky slusny cas, pravdepodobne by se rychle vysekal, pokud by jel hned na plnej kotel. Samozrejmne nikdo netvrdi, ze RBR, rFactor apod. jsou naprosto verny skutecnymu jizdnimu modelu, ale jsou bliz nez hry od codemasters. Ono ty hry nejsou uznavany pro svuj jizdni model jen tak pro nic za nic. Spousta tech hracu/recenzetu sedela ve skutecnem zavodnim aute (i kdyz nejspise ne ve formuli), takze maji predstavu jak se skutecny zavodni special chova.
            • DusanMPupak
              Podle jezdců je obrovský rozdíl i mezi F1 a GP2. Formule 1 a závodní auto je jako nebe a dudy. Že je jízdní model závodních aut v rFactoru uznávaný, je klidně možné (koneckonců, když v tomto typu her není moc konkurence), ale pořád z toho nevyplývá, že když se na to naroubuje F1, tak je to blíž realitě než F1 2012.
      • smejki
        "Třeba to RBR zkoušeli hrát profi závodníci a moc slavně to nedopadalo. Sedmileté dítě bez zkušenosti se skutečným vozem je schopné být rychlejší i tam."

        klasický problém modelace systému a zpětných vazeb.
      • si stahni rfactor a formule si zajezdi. Tam pochopis.
        • ehm - to je co za blbost.. rFactor robi skupina nadsencov, - packy do toho, ktory len upravia hodnoty auta. Preco auta? lebo rFactor je simulator AUT, nie formul. To ze niekto zmeni prevodove stupne a 1dnotku auto radi do 140tky, a ma ine zrychlenie, a miesto auta vidis formulu je nieco uplne ine ako to co robi Codemasters. F1 2012 je prepojena s realnymi pravidlami, videl si toto v rFactore? Mas tam DRS, KERS? Nie, pretoze ta hra nema s formulami nic spolocne. Len nadsenci co robili auto mody zistili ze ahaaa.. da sa robit aj mod s formulami a bolo na svete...

          A k tomu - ze Vy co jazdite rFactor by ste si v F1 2012 ani nepipli, tak preto to zhadzujete, nie? Btw ze rFactor je realny - jasne :D:D Vsetci ste jazdili v F1 a viete ako sa tam jazdi a viete posudit. Ak je realny tak Codemasters, nie rFactor ktory na formule nikdy robeny nebol. Codemaster je realny ale tak opotrebenim pneu,setrenim paliva a taktizovanim. Ziadna hra nemoze byt realna, lebo nikdy nesedite v F1 a necitite to pretazenie. S nim by ste poniektori mali problem pridat plyn, po takom pretazeni, nieto pisat o realnosti. Hrajete roky staru hru so starou grafikou, a tie packy co sa do toho robia jeden horsi ako druhy, absolutne nehratelne. Nic ine sa neda cakat od hry ktoru som hral v roku 2004 a dnes je rok 2012. rFactor - simulator pre ludi co nemaju na skutocnu Formulu, ktora je vyvijana v spolupraci s timami, a ked si tam zvolim VYKON EQUAL, tak RedBull ide na rovinke v Hockenheim 297 a nie viac, pretoze tak ide v reali. Nie ako prestavit si par cisel v data subore rFactoru a pojdem aj 500.. Ze simulator... Urcite..

          F1 2012 jenajlepsia hra aka kedy bola. Uz len systemom LIVE hier, trestov a podobne. Hraval som rF a boli xkrat hadky - nabural ma, zostrelil ma, sekol ma a nikto nic nedokazal. Toto sa v F1 2012 nestane. Takisto system pneu, kvalifikacia, DRS, KERS, robi z rFactora pouze smiesneho divaka... *15*
          • Chlapče, ty jsi fakt nemocný.
            Naučit se jezdit v F1 2012 zvládnu za dvě hodiny. Tím "naučit se" mám na mysli být velmi rychlý. Pravděpodobně rychlejší, než ty (takový výrok si můžu vzhledem ke svým zkušenostem a "nalítaným" hodinám dovolit). Za deset hodin budu rychlejší, než jsou jezdci v reálu, a přestanu se dál zlepšovat, protože narazím na kompromisy ve fyzice. A tím pádem mě to pochopitelně přestane bavit. Kdybych to hrál dál, dokázal bych se ještě zlepšit, ale pouze "gamey" způsobem.
            Naučit se obstojně řídit v rFactoru zabere desítky až stovky hodin čistého času. Pak se člověk může plynule zlepšovat klidně roky. Je, pochopitelné, že mnoho modů je podprůměrných až špatných, ale díky množství z komunity nutně vyleze několik perfektních modů ročně, o tratích nemluvě. A nesmíš být úplná IT lama, protože rFactor je spíše engine, než kompletní hra, proto je třeba laborovat s různými věcmi, díky kterým lze dosáhnout věrnější simulace na širším spektru strojů a pro širší spektrum závodních aut. To, jak jsi popsal údajnou nevhodnost gMotoru 2 pro formulové vozy, z tebe lamu dělá. Protože kdybys o tom věděl alespoň něco, tušil bys, že existují velmi dobré profesionální simulátory na něm postavené. Hádej, proč se kokpitové simulátory formulí nestaví na EGO v2 engine, ale na gMotoru ano. Protože gMotor se na to hodí, a EGO ne. Profesionální simulátory používají reální jezdci, to je relevantní měřítko.

            P.S. Formule 1 z posledních 15 let jsou stejně strašně nudné. Proto už nějakou dobu proháním Mercedes W125 a Auto Union Type C, a stále se učím.
            • Ale ale, tlustý chlapeček se zlobí. Aby ti nepraskla žilka.
              Můžu tě ujistit, že rFactor není zadarmo. Můžu tě ujistit, že F1 2012 si kupovat nebudu, stejně jako žádnou jinou hru, která mě nebaví. A můžu tě ujistit, že lidé, kteří hrají rFactor, ho hrají hvůli fyzice, ne kvůli omáčce okolo. Fyzika je důvod, proč se hře říká simulátor. Já osobně v rFactoru strávím 90 % času právě tím, že si vezmu auto a sám jezdím po trati. A to se dá dělat hodiny, protože SIMULÁTOR mi dokáže přinést potěšení z jízdy jako takové (že F1 poslední éry žádné potěšení nepřináší, je věc jiná). Tahle arkáda od Codemasters to neumí.
            • Trepes dve na tri....
              "Podobne ako v skutočnosti nováčik s neznámym tímom nemôže po dvoch Veľkých cenách okupovať prvé miesta v rebríčkoch.
              Za úspechy potom technici v garáži vylepšia o pár percent brzdy, prítlak a iné parametre.
              F1 2012 ma nejaky postup, od zaciatku do konca. rFactor a podobne pixoviny funguju na baze vyber si trat, auto a jazdi..... F1 2012 dava ludom moznost zazit karieru jazdca F1. Zacne v slabom time, kde prakticky nema sancu vyhrat !!!! Ved taky Virgin nema ani KERS, tak skus niekoho obehnut s DRS, ked on dava KERS a Ty ho nemas na starte. Samozrejme ked si pako nedas lahku uroven, daj si Legend, a jazdi karieru - zacni vo Virgine alebo v HRT. Som zvedavy ako budes vyhravat ako tu pises za dve hodiny. Pises dve na tri. V zivote si nesedel vo Formule, nemas ponatia ake sily tam posobia, a vlastne ktora hra je realnejsia. rFactor je len platforma, na ktoru nadsenci robia mody, castokrat chybove, hra pada, Multiplayer funguje tak ze vypise 50hier, pricom ked je mam Mod 1.0.0.2 a Ty 1.0.1.0 uu to cele padne, ale hru pracne nacita aj vyjdem z boxov. To je asi taka hra jak dakujem pekne. zadarmo - a tak to aj vyzera.

              Nulova realita - po kvalde sa daju menit veci, v F1 2012 platia pravidla ako v skutocnej formule. Teda nakoniec - kto sa chce hrat ako male dieta, nema sajnu o pravidlach F1, tankovani nech si hra simulatory typu rFactor. Ktot chce zazit to co zaziva pilot dnes, pri dnesnych pravidlach bude hrat realnu F1 2012 s najkrajsou grafikou aku som kedy videl, ked ma ide pilot obehnut na brzdy vidim krasne dymenie pneu po prebrzeni, ked ma vyseka z trate hra mu ihned da moznost bud ma pustit alebo dostane trest - presne ako realita. V rFactore po podobnom pretkeu budu len hadky koto koho nabural, penalty funguju onicom. Co ale moze clovek cakat od rFactoru ktory ma 10rokov a mody na nho robia nadsenci a LEN ZADARMO??? Ked je Formula1 poslednych 15rokov nudna, ako mozes porovnavat F1 2012 a rFactor, ktory vracia uroven F1 tam kde bola v roku 1998? Vsetko sa mohlo? Dnes sa nesmie nic a ja chcem hrat realnu F1 s realnymi pravidlami - je sanca na dazd v kvalde? Tak si nastavim auto tak, ze v preteku s nim budem musiet jazdit aj ked bude sucho. Toto je realita, a nie spustim rFactor, vyberiem tim trat a jazdim. F1 2012 je kariera, - hra, ktora trva aj rok ked si clovek da zalezat a pomaly postupuje hore. Quick race bude hrat ten, co tu hru chce odfajcit za par minut. Normalny clovek ktory si ju chce vychutnat si kupi originalku, bude to hrat Online - a seriozne, nie tak ze ho hra vypne lebo ma inu verziu, a tak, ze z vitazstva ma aj nejaky uzitok a bude sa v Rankingu posuvat stale nahor. F1 2012 a rFactor je ako nebe a dudy...
              Tak si hraj ten bezplatny rFactor, v ktorom ked si das mod F1, stale je to len auto ktore len vyzera ako Formula. Pretoze rFactor absolutne v pripade nastavenia prekracuje fyziku, pretoze dnes si nikto nenastavi auto na kridla 1 a 1 a dosiahne maximalku 450. Scifi ako vysite... Naucit sa riadit auto v rFactore zaberie hodiny? Mozno, ale AUTO, nie Formulu... rFactor je platforma pre zavody aut, nie formul. Uz to konecnce pochop. To ze niekto prestavil prevodove pomery neznamena ze rF sa da porovnavat s cistou formulovou hrou ktora ma realne pravidla, KERS, DRS, moznost volit prisun paliva, realne opotrebenie pneu, dazd na roznej casti okruhu, realne pravidla pri podvadzani.... Takze neporovnavaj. Porovnavas neporovnatelne.

              Som zvedavy, ako by si bol rychlejsi ako Ja. Tesim sa na Tvoje Steam konto ked si to kupis, ako porovname nase schopnosti v F1 2012.... Pretoze ovladat rF a F1 2012 je rozdiel. Ty hrajes auticka prezlecene za Formulu, nie Formulu ako taku...
              Takze, kupujes? Porovname nasu rychlost?? ("Pravděpodobně rychlejší, než ty (takový výrok si můžu vzhledem ke svým zkušenostem a "nalítaným" hodinám dovolit").
        • DusanMPupak
          Já všechny známé F1 hry hrál (včetně toho F1 modu do rFactoru). A skutečně na základě toho nemohu říct, že se v té či oné hře formule chová jako ve skutečnosti, když jsem ji sám nikdy neřídil. A nějakou zjevnou nesmyslnost v F1 2012 typu celé kolo v Monaku na plný plyn, jak bývalo zvykem v F1 simulátorech devadesátých let, případně menší nesmyslnost typu plný plyn na výjezdech všech zatáček, nepozoruji.

          Naopak třeba zpracování deště (do F1 2010 jsem nic takového ve hře neviděl) a zacházení s pneumatikami, kdy se musí člověk v závodě vyloženě krotit, aby je za pár kol neodepsal (od F1 2011), jsou prvky, kde se ani ten rFactor vůbec nechytá.
          • Jen tak mimochodem ta údajná nesmyslnost typu "plný na výjezdu" byla velmi realistická, pokud šlo o ztvárnění sezony, ve které byla povolená příslušná elektronika. Pokud se podíváte na telemetrii z dané doby, zjistíte, že tak na suchu doopravdy v drtivé většině zatáček jezdili.
            Telemetrie je taky cesta, jak může každý zjistit, jestli je hra dobrou simulací skutečné F1. A některé rF mody jsou velmi blízko, s výjimkou několika málo technických prkotin, které engine z podstaty svého stáří nepodporuje (rF2 budiž řešením). A v F1 2012 je telemetrie maximálně tak sbírka obrázků bez vazby na reálné situace.
            • DusanMPupak
              Tu nesmyslnost jsem vztahoval na současnou F1 (ne sezony, kdy ještě byla povolena kontrola trakce).

              Dle telemetrie skutečných vozů mi právě přijde F1 2012 odpovídající. Když vidím v TV, že jezdec danou zatáčku jede na plný pln, jde to i v F1 2012, když naopak ne, v F1 2012 při plném plynu ztrácím nad vozem kontrolu. Odpovídají brzdné body atd.
  • Už jsem si myslel,že jsem sám snad,kdo tenhle titul nebere vážně.Převtělený Dirt na závodní okruh doopravdy není Formulí.Jediný co je fakt,je ta super optimalizace,že i na slabším stroji to běží dobře.Hold pro hardcore závodníky F1,což je skoro každý,je tohle silný vývar.Asi bylo vše řečeno,mě tedy štvou zpětná zrcátka,při TV cocpitu tam nevidim formuli ,přitom jí mam za sebou,ale krajinu okruhu to je jiná,proto asi ten ukazatel,že někoho mám za zadkem,abych kouknul rovnou za vůz.Moc nevěřim DRS zonam,Al se tam chová jako tryskový letadlo,chyb je tam více,když to tak řeknu stará dobrá F1 Challenge 99-02,kde jsem hrál i ligu,ten pocit tam byl z jízdy úplně někde jinde.
    • mi osobne prave nesednul ten jizdni model v F1 Challenge. Nedokazal jsem to sladit s volantem tak abych z toho mel dobry pocit, ze formule dela to co delam na volantu a pedalech ja. Multak byl fajn, ale vubec mi to nesedlo s volantem a to je pak problem. A F1 od Codemasters mi prijde naprosto v pohode. Samozrejme je to neco jineho, nez rFactor apod., ale to je presne to, co ja potrebuju. Pro obcasne jezdeni, ale co "nejrealnejsi", zadne trapne driftovani ala NFS apod., ale nemusim testovat 20 hodin jednu trat a ladit nastaveni, abych v multaku nedostaval 10s na kolo *5*
      • Ano,to je přesně pro ty tento titul přímo jak stavěný,všechno je zjednodušený a je to jak když člověk přijde z práce a řekne si tak si zajedu Monaco,pár kliků a jsem na startu a jedu.Jinak s tim volantem jsem tam měl taky problémy,některý typ volantu mi nesednul,nahodil jsem tam nejlevnější volat a to byla jiná káva,ale dalo se ti i na šipkách což jsem hrál,samozřejmě s plnou podporou trakce.
    • DusanMPupak
      Nemáte až moc staženy grafické detaily? V předchozích dílech na nižší detaily nebyly ani vidět ruce na volantu. Mně se tam soupeři objevují ve všech pohledech.
      • Dal jsem to na větší,je tam sice vidět,ale nevim jestli jsem už tak nějak zvyklý,kde doopravdy vidim ve zpětným zrdcátku více do dálky,když ke mě někdo přijíždí nebo jenom když tam mám tu indikaci,že mám vůz za čumákem.Asi síla zvyku z jiných závodních her,prostě mě ty zrcátka tady nevoní :) škoda,že ne jenom ty zrcátka.
  • Neříkejte tomu simulátor, prosím. Dobré dělení používá třeba RaceSimCentral: arkády, realistické hry a simulátory. Tahle codemasterovská F1 série spadá do kategorie "realistic" spolu s Gran Turismem a Forzou. Jízdní model tu prostě není výsledkem snahy o simulaci. Jediné, co se realitě blíží, je ten ekosystém kolem samotné jízdy, zajištěný licencí. V tom je ta hra docela dobrá. Ale to je z mojeho pohledu tak všechno.
  • od f1 challenge 09-02 nevyšiel žiadny formulový simulátor. F1 od Codies akurát simuluje preteky, ale fyzika áut je strašne ďaleko aj od F1 Challenge. DRS a KERS sú fajn, ale to už šikovný ľudia urobili aj do F1 modov do rFactora, ktorý má oveľa lepšiu fyziku ako táto hra. Tak isto hry od Simbin sú lepšie. Nie graficky, ale jazdným modelom určite.
    • DusanMPupak
      Že je fyzika daleko od F1 Challenge může také znamenat, že dnešní vozy F1 jsou dost odlišné od doby před 10 a více lety, nemyslíte? Kdyby byla fyzika podobná, bylo by to špatně, když se auta výrazně změnila.

      Že má rFactor F1 mod lepší fyziku než tato hra jste usoudil na základě čeho?
      • Zajazdite si jedno kolo v Monacu s nejakým F1 modom v rFactore, popríbade s BMW Sauberom 2007, ktorý rF obsahuje, bez všetkých pomocníkov a Monaco v F1 2012 a uvidíte rozdiel.
        Keď nie tak potom neviem...
        • DusanMPupak
          Asi si nerozumíme. Já netvrdím, že tam není rozdíl. Ale je nemožné na základě toho rozdílu rozhodnout, že takhle je to správně dle reality a takhle ne, když jsem realitu neokusil.

          Že se vám formule v rF ovládá obtížněji, neznamená, že to proto odpovídá realitě.

          Mimochodem, pokud 2007 značí letopočet, tak v té době se formule oproti dnešku dost lišila. (Ještě byla povolena kontrola trakce, povoleno dotankovávání, jezdilo se na pneumatikách s drážkami atd.) Tudíž toto porovnávání vůbec nedává smysl, tedy oboje se musí lišit už z této podstaty.
  • hm, takze zas arkada? ach jo
  • To kde sme dosli? Obhajovat hru fanaticky tim, ze su vyvojari su nezavisli a musia ju robit tak, aby si ju kupilo najviac ludi? A co robit hru tak, ze opravit bugy, chyby a dementnosti, ktore tuto seriu trapia od zaciatku a takto si ziskat zakaznikov?

    Ved ta hra je fail a viac ako 6,5 z 10 si nezasluzi, jedine, co na tom kazdy rok menia, su modely monopostov, inak je to stale to iste s jednym blbym modom navyse a rovnakymi chybami...Tato seria stagnuje viac ako CoD.
    • Hodnocení už dávno není o kvalitě hry. Je to jen o tom nahnat lidi do obchodu.
    • *tym
  • No, když to budu brát hodně striktně, tak v Race 07 (od Simbinu) je Formule 3000, navíc pro ten samý titul vyšel volně stahovatelný addon Formula RaceRoom *1*
    • (reakce pro w00d00)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit