Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan_Klobouk
    Taky souhlas. Ale muzeme to chapat i tak, ze Zoom se obouval prave do te simulace. A vsechny jmenovane hry maji asi propracovanejsi fyziku a uveritelnejsi jizdni model, nez formule od Codemasters. Konecne SimBin taky zacinal s F1 od EA a minimalne prvni (a snad i druhy) GTR bylo uzasny.

    Edit: ooops, odpoved pro w00d00. Bud jsem kliknul jinam, nebo se to rozbilo. ;)
    • Až na to, že GTR dělali lidi, kteří se pak ze SimBin urvali (či byli vyhozeni - zde se zdroje rozcházejí) a vytvořili studio Blimey Games a po značkou Blimey pak udělali GTR2 a GTL.
      • GTR2 a GTL vydali Simbin a 10tacel Studios, čo je vydavateľstvo Blimey.
  • Nechápu proč nepřidají věci o které si fanoušci říkali.
    Warm Up
    Vítězné kolečko. ( proč si sakra nemůžu užít trošku slávy ).
    Současné sportovní hry, postrádají emoční momenty ...
    A do háje, já chci poruchy, pořádné střety soupeřů, kdo to kdy viděl aby všichni závod dojeli. *16*
  • Kingo1983
    Tak to dopadne ked sa uz hry robia len pre zisk a nie zo srdca vid. Black Mesa *14*
  • Kvůli změně soupisky nebudu vyhazovat peníze oknem a po zkušenostech z minulého dílu kde jsem se těšil jak si zahraju CO-OP mod který jsem do teď nebyl schopnej zprovoznit ( půl kola to běží a pak tě to vyhodí ze hry ) jim vzkazuju jednu věc. Strčte si F1 do (Y)
  • "Všechno dobré v sérii ponechávají a z předešlých chyb se vždycky poučí."

    Ostali skutočne všetky bugy z minula. Sejvy občas nejdú načítať, občas hru nejde uložiť a pomôže len nový profil. Vynechali P1 a P2 v módu kariéry, Parc Fermé je buglý a strácajú sa setupy medzi Q a R. Flasback spôsobuje výbuch motora. V replay je často kamera dole hlavou, takysto pri vjazde do garáže. A to je len pár najvážnejších chorôb ktorými nové F1 trpia. Celkovému dojmu nepomôže ani výrazná nedotáčivosť (pri hre na volante), na ktorú sa da časom súce zvyknúť, ale je mrzuté že nech človek robí čo chce, nech auto setupuje ako chce, tak ono si aj tak stále nedotáča. Za mňa maximálne 5/10 a do budúcna nevidím zlepšenie s patchmi. Minulé dve F1 hry totiž Codemasters po tejto stránke nezvládli.
  • "F1 2012 je nejlepší formulový simulátor, jaký si dnes můžete koupit, a to nikoliv proto, že žádný jiný už neexistuje."

    Kdyby to byla recenze XBOXové verze, tak by se to možná dalo pochopit, ale označit F1 2012 za simulátor je urážka her jako jsou RBR, LFS nebo cokoliv od SimBinu.
    • Je mi jasné, že to slovo "formulový" simulátor se strašně jednoduše přehlídne..
      • Pan_Klobouk
        No jo, ale i kdyz diskvalifikujeme RBR, LFS nebo cokoliv od SimBinu... porad tu jsou SIMULATORY jako rFactor, F1 Challenge a Grand Prix 4. Namatkou. Fakt jsou formulky od Codemasters lepsi SIMULATOR, ten nejlepsi na trhu? Nemyslim si.

        F1 2010 se zdala celkem fajn, na rozjezd a jako prvni pokus. Dalsi dily to ale nikam zvlast neposunuly, tim spis k SIMULATORU. Coz je docela blby, zvlast kdyz si Codemasters mysli, a dokonce o sve hre mluvi, jako o SIMULATORU.
        • Takhle - naprosto souhlasím, do dneška se skoro co dva měsíce vracím k F1 Challenge 99/02 a ani jedny z posledních F1ček od Codies mě ničím nezaujaly (kromě toho, že je vidět jak od poškozeného předního křídla lítaj úlomky, no paráda...). Já jenom slovíčkařil, že stěžovat si na formulové simulátory (což bych podepsal) a pak argumentovat Richardem Burnsem nebo SimBinem (což bych někoho lisknul) je ptákovina.
  • Nevíte někdo jak změnit ve hře rozlišení? Skočí tam defaultně 800x600 a nejde přenastavit, kdyby někdo věděl, děkuju za radu :)
    • To je typické pro codemaster. Vydat zabugovanou hru a kasírovat peníze. Ty máš ještě štěstí pač mě po poslední update předešlího dílu hra nefunguje vůbec.
  • v minulem rocniku slo ve splitscreenu jezdit kampan.. ted jdou jen jednotlive zavody. takze ne aby pridali treba moznost kvalifikace ale oni to proste dali pryc. stejne tak v Lan multiplayeru neni zadna kampan pro dva. fpska jdou v boxech jako v kazdem rockniku rapidne dolu. boxy jsou zase bez moznosti nastavfeni automaticke. a voni tomu daji 8.. iGN dokonce 9 atd.. zaco? za to ze zmenili menu z cervene na modrou? uz aby vyslo project CARS..tenhle monopol codemasters na zavodni hry to je hnus
    • "Co-op Championship returns, and again is playable both split-screen and online. " tohle je z Eurogamer.net ... tak ja nevim. Bejt american tak zavuzuju nejakou zalobu za mystifikaci a vyjebavani se zakaznikem. To same sem videl jeste v jedne recenzi.
  • DusanMPupak
    V zásadě souhlas s recenzí.

    1) Ano, ovládání je výrazně jednodušší. Nechtěné výlety mimo trať jsou mnohem vzácnější.
    2) Počítačem řízení soupeři jsou opravdu bázliví. Není větší problém za sebou v pomalém voze držet výrazně rychlejší soupeře. Stejně tak jednoduché je kohokoliv předjet na brzdách.
    3) Start s KERSem a s bohatou směsí paliva je opravdu minimálně 5 míst po první zatáčce k dobru. Plus dalších pár míst v zatáčce další. (Je to trochu problém ve výzvě proti Alonsovi, kdy jej lze s trochou štěstí předjet v Monze ze sedmého místa už v první zatáčce, což to paradoxně zkomplikuje, neboť se celý závod musíte bránit předjetí pomocí DRS.)
    4) Pořád hra vypadá jako by si něco cíleně šetřila do budoucna.
    5) Pro začínající s manuálním řazením je k disposici nová volba ukazování doporučeného rychlostního stupně.
    6) Hra obsahuje docela zajímavé dva nové herní mody.
    7) Při neregulérním předjetí je možné se vrácením místa do určité doby vyhnout penalizaci. (Jen pro zajímavost, nerespektuje to skutečná pravidla F1, že po vrácení místa je třeba za soupeřem projet další zatáčku před novým pokusem o předjetí.)
    8) Režim poškození je opět dost benevolentní i na nejreálnější nastavení. Snad bych řekl i více tolerantní než dříve. Díky snazší ovladatelnosti vozů je jejich poškození skoro uměním.
  • Demo jsem zkusil a v pondělí jdu koupit. Recenze výstižná až na ty bláboly o angličanech a neekonomickém titulu aj. To platí možná u nás v ČR,protože jsme jiní. 2011 jsem koupil a po třech měsících jsem narazil na onlinu na 5 hráčů z ČR, němců a italů naopak hafo. Se nedivím, že k nám jde vždycky všechno až jako k posledním, hlavně co se týče PC her a filmů.
    • Tím chcete říct co? Že bychom každý rok měli všichni povinně kupovat nové formule, které se od těch loňských liší v podstatě jen obměněnými soupiskami, abychom se vyrovnali Němcům a Italům? Já vím, že spousta Čechů F1 ráda hraje, ale dávají přednost třeba rFactoru s F1 mody, což je v podstatě zadarmo a fyzika je na úplně jiné úrovni než u titulu od Codemasters.
    • Nejspíš v Česku není tolik fanoušků kteří zároveň hrají hry. A přecejenom Němců i Italů je víc, a obě země mají své vlastní závody F1 (obě dokonce měly dva za sezónu)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit