Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pu update mi to oddrbalo vsetky save KOKO..nn
  • Zdravím,
    chtěl bych se zeptat zda-li někdo nevíte jak se dají vyměnit pneumatiky během závodu ?.. Stalo se mi totiž že jsem jel závod v Malajsii za deště ze začátku na pneu se zeleným pruhem. po 5-6 kolech jsem se dostal do vedení a pak mě naráz začali všeci předjíždět co měli nastavené/vyměněné pneu na option tj. s bílým pruhem. Nikde jsem na menu volby vyměny pneu v herní nabidce nenarazil. Kdo víte , prosím poraďte. děkuji
    • DusanMPupak
      Najděte si v nastavení kláves položky Quick menu. Těmi si stačí během závodu nastavit požadovaný druh pneumatik a zajet pro ně do boxů. (Také nimi lze nastavit směs paliva a brzdy.)
      • Defaultně by to měla být být klávesa 4(č) a pohyb v tomto menu 1(+) a 3(š).V nastavení se to dá snadno změnit.
  • OPRAVNEJ PATCH VYRESI VSECHNY PROBLEMY : http://www.ulozto.cz/xQ9xeHJ/kachnanamedu-rar
    • Nemáte heslo?
  • Tak jsem si hru objednal na XZONE. Uz dlouho predlouho jsem zadne formule nehral, naposledy Grand Prix 2. Rad bych vedel zdali je hra hratelna na klavesnici nebo me doporucite koupit gamepad. Ja vim volant je to prave ale z financnich a predevsim prostorovych duvodu si volant zatim koupit nemohu. Stejne tak by me zajimal Vas nazor zdali na gamepadu bude dobre hratelny i DIRT3.
    • Ahoj,
      teď hraju F1 2012 na Gamepadu Logitech RumblePad 510. http://www.electroworld.cz/product/herni-konzole-hry-hracky/herni-ovladace/LTGPF510/logitech-f510-rumblepad-ovladac-pro-pc
      A musím říct že paráda, docela mě to chytlo. Hrál jsem naposledy formule F1 2001 na klávesnici a až teď F1 2012. Jinak jsem na tomto gamepadu hrál i DIRT3 a taky naprosto v pohodě. V Gymkhaně se dá pěkně vyřádit a rally s tím taky zajedeš v klidu. Takže bych se toho nebál. Doma mám i volant MOMO RacingWheel, ale ten používám spíš na simulace typu LFS, Richard Burns Rally atd. Jinak si myslím, že všechny arkády jsou hratelný na gampadu solidně:) Měj se!
  • http://www.youtube.com/watch?v=mGyaytuPNe8&feature=plcp
    *14*
    Adamo máš pravdu !!
    http://www.youtube.com/watch?v=mGyaytuPNe8&feature=plcp
  • Pripada mi,ze rocnik F1 2012 je vice arkadovejsi nez predesle rocniky.
    I graficky se mi zda,ze je horsi nez minule.
    Asi je to ted delano pro masy,a hlavne pro vsechny vekove skupiny.
    Jsem jeste zvedavy jak bude vypadat WRC 3,aby to nedopadlo jako u F1 2012
  • hraju karieru ale po hungaroringu se to neuklada je nejaky fix nebo neco ? predem diky
    • mam stejne problemy po Monacu, musel jsem ho jet 2x (jel jsem to na plny pocet kol, takze me to dost stve), bohuzel i tak se to neulozilo. Dokonce jsem daval rucne ulozit a stejne to nepomohlo.
  • Já mám z novýho ročníku teda opačný pocit. Už mám toho spostu naježděno v rFactoru, to se samozřejmě nedá srovnávat. F1 od Codemasters beru jako zábavnější hru a to díky tomu, že jezdím s kámošem šampionáty po LANu. F1 2011 sme už po 3. sezóně museli nechat, protože sme jezdili jeden double za druhým na legendy a bez všech pomocníků. PRoto se divím, že to nekdo nazval jako nelidsky obtížný. Teď mám za sebou pár kol F1 2012 a mám problém se udržet na trati a držet s AI krok. Jsem z toho vcelku rozladěný a zatím nevím jak na to. V zatáčká když zabrzdím od setinku později tak se cítím jako pasažér a nemůžu s autem nic dělat a už se jen dívám jak letím ven a když naopak zabrzdím o setinku dřív tak strtašně ztrácím. Nedokážu auto držet pod krkem, protože mi to hra nedovolí, jakmile nejedu na klid tak jsem pořád ve štěrku. Tohle se mi v žádný hře zatím nestalo. Ale zatím doufám, že se do toho nějak dostanu.

    Mám, ale problém s volantem. Kdykoliv zapnu hru tak volant napoprvé špatně reaguje. Když ho otočím nadoraz tak hře trvá třeba 3 vteřiny než udělá totéž. Musím vždy dát pauzu, změnit z vlastního ovládání na předdefinovaný a ten si pak upravit zpět na svoje nastavení. Pak vše jede ok. Nevím čím to je. S volantem jsem měl problém už v F1 2011 kdy mi občas špatně fungoval feedback, případně měl pomalé reakce a to vždy naprosto náhodně. Nikdy sem nepřišel na to proč mi to zrovna v ten okamžik přestalo korektně pracovat. Tak kdyby někdo věděl co s tím, byl bych moc rád za radu. Mám Logitech Wingman Formula Force EX a v jiných hrách funguje na 100%
  • Je možný že tu již takový koment byl, nebudu hodnotit realističnost jízdy to každý může vidět z videí a z označení 3+. Často zmiňované RBR a rfactor je někde jinde (je to něco jako "imitace" simulace, teda aspoň takový z toho mám pocit + chybí přetáčivost asi úprava pro masy, ale s nedotáčivostí CM taky moc u nešiků neuspěli + ti co tu rfactor haní, jestli se nepletu většina týmů v simulátorech používá právě tento soft, sic sofistikovanější verzi..)
    Problém je, že Codemasters to opět vydali zabugovaný jak cip (stejně jako 2010, 2011), tím pádem odpadá možnost hrát to aspoň jako oddechovku. (většina bugů viditelná po pár zahrátí + některé z předchozích ročníků = upřímě je to z jejich strany naprostý výsměch )
    co mě napadá (z hlavy a z fóra):
    1. Dynamické počasí (jsem v garáži, pršelo jak pra*e a přesto mi hra doporučila soft gumy, hodil jsem sám mokrý, ale jaký bylo překvapení, když AI startovala na suchých a já klouzal ze strany na stranu (evidentně nesladěná grafická stránka s fyzikou) (+2010 - mizely kaluže, 2011 - počasí taky občas nesedělo, kostrbatá "drying line" a v podstatě to stejný jako ve 12ce)
    2. Rozhašená AI - to nejdůležitějěí a asi jediný důvod proč hrát tuto hru je singl a i když je to letos lepší, AI sic má dobrý pace, tak stále neumí pořádně předjíždět (nesoulad rychlosti mezi auty když je vidíte a když jsou na druhé straně okruhu nebudu snad ani zmiňovat)
    3. Škálovatelnost výdrže pneumatik na základě délky závodu - pokud jedete závod 100%, je to ok, ale když dáte závod třeba 25%, soft gumy v podstatě vydrží celý závod, tzn. AI pituje skrz nějáký skript, ne na základě ojetí gum, popř. 50% závod se jede jen na jednu zastávku..
    4. neviditelné "zdi" na trati (každý rok), popř. obrácená kamera po užití flashbacku
    5. vypustili FP2,3, popř. možnost dát si jen jednoroční šampionát za reálného jezdce, při brždění se auto opět rovná do správného směru (jako v 10, v 11 to nebylo tak hrozný), hra vás zpomaluje když jste mimo trať (i na betonu samozřejmě)
    atd. atd. kdo navštěvuje ofic. fórum určitě ví.. jako milovník F1 vím tyto věci celkem do podrobna a určitě mě mrzí, spíš než abych tady na ně kydal hnůj..
    + je že je v rámci možností hra módovatelná a možná vyjde i patch co nějáké zásadní bugy odstraní, bohužel je to ta stejná písnička třetí rok po sobě a hru koupit až bude za adekvátní cenu sory
    • pod tu jedničku se podepíše snad každý,takový bláboli co vymýšlí s gumama je hrozný,wet jak na ledě,jakmile člověk nemá přezuto jak konkurence je vedle.Mě se stalo,že za mokra(gumy do mokra),po odjetým jedním kolem jsem byl první a koukám dozadu jak všichni jedou do depa na intermade,přitom pořád pršelo a v závodě jsem měl náskok o kanon(úroveň profesional).
    • Ja už tu tie bugy tiež spominal. Medzi tie najvážnejšie patrí ale na PC verzii tzv. "corrupted save", ked)d je človek v polovici prvej sezóny kariéry (nedjabože ďalej) a naraz zistí že hra prestala sejvovať, nič nepomáha ani záloha save pozícií, ani staré triky z minulých verzií s odpojením hracieho zariadenia. Jednoducho koniec hry, nový profil a kariéra pekne od začiatku aby to zas niekde pri GP Monaka prestalo fungovať. Nehrateľná kariéra a teda nedohrateľná hra.
      • na oficiální podpoře píšou, že nejspíš zítra vyjde první patch a následně další, kde by mělo být ukládání vyřešeno (http://community.codemasters.com/t5/F1-2012-Technical-Assistance/Patch-News/td-p/91862)
      • no vidíš na to jsem zapoměl, a teď jsou tu rovnou dva:
        jeden je corrupted save a druhý že hra neukládá pro jistotu vůbec :) a bůh ví co dalšího pod kapotou, je to škoda, jelikož minimálně graficky a prezentací tam potenciál je, ale to už jsem si říkal v roce 2010 - bohužel neustále stejné chyby, dle mého názoru arogantní chief designer a jeho kámarádek :)

        ps.: pár bug videí pro pobavení - můj nejoblíbenější :D
        2010
        http://www.youtube.com/watch?v=B6GhQ6980Fc
        2011
        http://www.youtube.com/watch?v=Hp-QGsFCfF8
        http://www.youtube.com/watch?v=ys7cyERsMBQ
        • ty jo tak v F1 2010 mam odjety snad 2 sezony a F1 2011 sem hral tak 70 hodin ale takovydle brutaly sem teda neviděl, to stim naraženim do toho obrubniku se mi taky stalo.....ale třeba to jak tam jede za safety,najiždi do pit lane a pak zatoči a napali to do zdi je prezentovano jako bug ? ale jo zasmal sem se.....ale na xboxu sem takovy šilenosti neviděl :)
          • ten bug s tím safetycarem ve videu je situace, kdy je jezdec první za safety carem, safe jede do boxů a jezdec taky, u konce se zapne auto pit a hra s autem vrazí do safetycaru (který jede pomaleji) a borec dostane DQ
            • jo už vidim, ten naraz do zdi přichazi až po tom co se rozsvítí ta diskvalifikace,už mam jasno
  • no ja zacinal u prvni F1 od accolade nekdy kolem roku 1990 :) Tahle serie si na nic nehraje , proste mam trochu klidu sednu a parim nepotrebuju aby si to hralo na kdo vi co , jak uz tu nekdo psal , rfactor sice super , ale je to simulator auta na ktery je naroubovana formule, ale tohle je komplet baleni hezky sladene...
    Jinak co me nejvice chybi tak je collin mcrae 2 a jeho dlouheeee uzkeee RZty :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit