Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja jsem si tuhle jizdu uzil velice prevelice. Pestrost misi a zbrani atd. rozhodne vetsi, nez v poslednim CoD MW2. Navic jsem ujety na komunikaci pres vysilacky a toho jsem si uzil dosyta, proste parada. *1* Hra ma spad. Autor vycita hre slabou realitu a pak nadava, ze protivnici vydrzi i vic nez jednu kulku, kdyz to neni kulka primo do hlavy *7* Narozdil od autora, ktery pro svoji potrebu ukazat jak kopiruji MW2 srovnava zacatek hry s MW2, kde mimochodem jizda vozem byla tak 10x delsi, jsem si okamzite vzpomnel na zacatek uplne prvniho dilu MoH, kde taky jeli v aute a potycka zacala stejne jen to bylo ve WW2. (hral jste pane autor puvodni MoH, nebo uz mate horsi pamet nez ja stary senil?) *7* Ano, je to hype, ano pouzili zazite fungujici principy a vezou se na stejne vlne. Ale co, ja jsem si to teda uzil. U MW1 i 2 jsem hral posledni mise aby uz byl konec hry a mel jsem splneno nikoli ze me to porad neskutecne bavilo. V nejnovejsim MoH jsem byl zklamany, ze je konec, protoze jsem chtel dalsi porci akce. Uvidime jaky bude multak, jestli bude mit smysl prejit z BFBC2. Kazdopadne pro me single jasna pecka, kterou jsem si jednoduse paradne uzil a penez narozdil od MW2 nelituji ani trochu.
  • Dobry den, preskocim veskere formality a rovnou se do toho pustim.Hra je neskutecna sWWWacka a pri cene 1099 Kc je to podvod na druhou.Vahal bych hru zakoupit za 99 Kc. Mam dost techto tupejch hoWWWen za tyto penize a co se tyce Talibanu a Afganistanu tak je to dalsi pdvod na druhou. NEKUPUJTE !!! *10*
  • Snad jen par postrehu.Neustale srovnavani s MW2 prilis nechapu ale budiz ovsem mam takovy pocit ze autor recenze hral jine MW2 nez ja. Co se tyce zabiti ci nezabiti nepratel co takhle rovnou strilet do hlavy a dilema s ozivlym protivnikem je vyreseno( je vcelku mozne ze povedomi o takovych vymozenostech jako je neprustrelna vesta se uz dostalo i do koncin jako je Afghanistan). S chovanim zbrani ktere nam dnesni arkadovky bez vyjimky serviruji to neni zadny problem a to ani na nejvyssi obtiznost ktera i tak byla bohuzel prilis snadna. Kritizovat nabihajici hordy protivniku a ohanet se pritom serii CoD mi prijde minimalne usmevne. Moment ktery me v tomto smeru vylozene uhodil do oci byla zaverecna cast cesty k LZ teamu AFO Neptune kdy jsem nasledne Talibance ostreloval z palubniho kulometu. Na druhou stranu co by chtel autor delat cele hodiny strilecky kdyby potkal za celou hru cca. 20 maniku. Od sahodlouheho plizeni a naslednych par ran tady mame ArmU. Ano ve hre se nevyskytuji zadni dvojiti ani trojiti agenti,nikoho tam negriluji kanistrem benzinu,nekona se zadna velkolepa zrada do vlastnich rad. Chybi kulervouci momenty ktere vsak na druhy pohled zavani stupiditou. Me to ale nevadilo. Z noveho Medala jsem do kolen nepadnul ovsem smer ktery autori nastolili se mi libil a vse je lepsi nez rok co rok hrat CoD. A MP mi da mnohem vic nez se prohanet autickem na dalkove ovladani s ksichtem pocmaranym jako kasparek a smajlikem misto tecky na kolimatoru tak jak to serviruje Black Ops. *5*
  • Takže i po dohrání u mě stále zůstává na prvním místě CoD 2 a pak CoD MW jako nejlepší FPS z válečných let.
  • Nezapomínejte že hra má dvě strany. Na hru sem se velmi těšil a pote co jsem zkusil Open Betu jsem byl velmi zklaman, okamžitě sem ji začal odsuzovat a echapal sem jak ji muže někdo dát i těch 7/10.

    Jenže pak sem zkusil Singleplayer. Je to par minut co sem ho dohrál a musím říct, že je to jedna z nejpovedenějších FPS kampaní jakou sem kdy hrál. SP je úplně jiná hra něž MP. Ovládání, fyzika a hratelnost jsou špičkové, s MP nemají NIC společného.

    Bohužel DICE to tentokrát brutálně posralo a jeho extremně nepovedená mutace BC2 téhne MOH dolů. Strasně lituju, že Danger Close nedělalo celou hru, protože by MOH byl víc než konkurenceschopný COD, ale díky své odlišnosti i velmi dobrá alternativa.

    Tahle hra si zaslouží zda verdikty! A z čistě mého osobního pohledu by to bylo 85% za SP, 55% za MP.
  • Dejv:
    Ale o MoH se rikalo ze to bude hra obsahujici realisticke prvky.
    Tak nevim,proc tady srovnavate Moh s CoD co se tyce realisticnosti.
    Nikdy se nikde nepsalo ze si CoD zaklada na techto vecech,ale od MoH se to ocekavalo.
    Psali se titulky,zpravy atd. ale jako hra s realnymi prvky mi vubec neprijde.Rozhodne to neni tak jako u nasi Army.
    Tak prosim vas,nesrovnavejte CoD s MoH.
    • Tak jestli se to psalo, tak je o to směšnější. Např. chování zbraní nemá s realitou lautr nic společného. Guny střílí jak kuličkovky. Žádný zpětný ráz a energie. Zabít někoho je trapně lehké lehké, střeba není vůbec zábavná. Vskutku ubohá úlidba gamepadovým hráčům. Ještě autom aim to chtělo. Schválně jsem zkoušel uhrát jeden úsek pouze pistolkou na nejtěžší obtížnost a nebyl to vůbec žádný problém. Lehčí FPS než nový Medal jsem již nějaký ten pátek nehrál. V takovém BF:BC2 je střelba uplně někde jinde.
      • MoH se blíží realitě jak je to jen možné. Tedy její singleplayerová část, ta má do reality jako snad žádná jiná hra před ní, autenticita a fyzika zbraní, prostředí a krajiny i uvěřitelnost příběhu a postav je na velmi vysoké úrovni. Bohužel Multiplayer s tím nemá nic společného, DICE jakoby vůbec nespolupracovalo s vývojáři od Danger Close a ani v nejmenším nemělo snahu se do projektu zapojit více, než jako ubohý a nepovedený mód BC2, jakoby nechtěli aby MOH uspěl, protože by to jejich titulu vytvořilo konkurenci.
        • Nic ve zlém, ale nechápu kdes si to nabral. Příjde mi to snad jak ironie. Žádná autenticita v podobné hře není a nebude. Fyzika zbraní uplný opak než skutečnost. Zbraně nevyzařují vůbec sílu, žádný zpětný ráz. MoF je akční hra tzv. na Arnolda, kde kosíte desítky panáků běhěm minuty a enemy vás netrefí na 5x ze střední vzdálenosti. Tohle je spíše něco jako James Bond, ale né válka, fakt ne. Zkus si zahrát raděj nějaký vojenský simulátory, které o nějaké autenticitě už mohou hovořit. MoF je přece mainstreamová střílečka klasického střihu. Navíc s velice lehkou obtížností a vším podobným, jako dělaná pro konzolové hraní.
          • Nikdo netvrdí že jde o realistický simulátor, jen že lidi z Danger Close udělali lepší práci než kdokoliv z vývojářů podobných arkádovek za posledních několik let. A pokud tvrdíte, že zbraně nevyzařují sílu ani zpětný ráz, tak jste se kampatně ani netknul.
          • Medal of Honor má k realitě asi tak stejně daleko, jako Street Fighter k ultra realistickému simulátoru karate :) Zkus někdy zajít do lesa (grafika), proběhnout se na vzduchu (ovládání), vystřelit si ze vzduchovky (chování zbraní) a třeba kopnout do kamínku (fyzika), abys viděl jak vypadá skutečný svět, protože jako MoH rozhodně ne :) Já to obvčas zkouším a je to fakt "trochu" rozdíl. http://www.danielvavra.com/photos/fullsize/PCAC%202010/DSC_7311.jpg
  • CoD/Call of Duty se v textu nachází 10x (spočítáno). MoH/Medal of Honor také 10x. Tak na co je to tedy recenze?
  • Milý pane vávro i když MoH nijak nezazářil, je stále lepší než jakýkoliv Cod. Ani nevim proč srovnáváte hry s MW2 co bylo na MW2 tak dobrého krom toho že se prodalo hodně kusů. Pomůžu vám... nic.A když už se bavíte o realističnosti proč jste ji nesrovnal s realističností v Call of Duty. Tam dokud se neposunete tak vám budou nepřátelé nabíhat do nekonečna to je podle vás reálné, nebo jízda na sněžném skůtru spojená se střelbou.A jako třešínka na dortu byla v MW2 mise kde jste jako ranger dobýval burger kingy. A když už mluvíte o tom že 4 lidé by neudrželi takový nápor nepřítel co teprve mise v Cod MW2 kde ve dvou proběhnete celou základnou a ještě stihnete polovinu vojáků vystřílet.... série MW2 je nereálná a v porovnání s MoH odpovídá spíše filmu z 80. let v hlavní roli s arnoldem schwarzeneggerem.
    • Zrovna část s Rangery, kteří odolávají náporu nepřátel v polo-rozpadlé chajdě mi přišla hodně reálná. Proč? Kvůli těm dialogům. Žádné "Ještě jich pár postřílíme a pak odejdeme domů", ale "Základno, nemám téměř žádnou munici, úniková cesta zde není, přistání je moc nebezpečné a nepřátelé neubívají. Neriskujte kvůli nám, my jsme s tím smířeni." Takovéhle momenty, kdy mi na postavách opravdu záleželo, v COD nikdy nebyli. COD je zkrátka chladný a bezchybný kalkul, postrádající emoce a jedoucí na jistotu (aneb, co je dnes coooool). MOH se odklonil a (kurva!) takhle intenzivní singl warfare FPS jsem nehrál několik let. Ne vždy k skvělé atmosféře pořebujete tuny skriptů na každém rohu.
  • Osobně s bodovým hodnocením recenze souhlasím osobně bych dal za SP 7,5/10 ale pokud by byl příběh delší a zachoval jsi kvality celého děje tak hodnocení 8,5/10.K MP se zatím vyjadřovat moc nechci hrál jsem jen OP Betu a uzavřenou Betu jinak za Betu 7,5/10. Jinak mé hodnocení MW2 je 4/10 a to jen díky tomu že autoři hry nedomysleli osvedceny system dedicate serveru a ochranu Punkbuster.
  • Nejlepší multiplayer současnosti má stejně (a bude mít do dalšího titulu) Bad Company 2, proti tomu se nedá argumentovat. I když ono je to vlastně jedno, protože všechno je lepší než AUTÍČKO NA OVLÁDÁNÍ a SNIPING S NOŽEM. Spielberg musí mlátit hlavou o zeď z pomyšlení, jaké arkádové hovadiny díky němu začínají vznikat (MW2 a Black Ops je pouze začátek, Activision Blizzard to jistí).
    • Ano!!!!!! Ale takový sniping s brokovnicí s magnum typem nábojů je normální. I když takový člověk, co přežije ránu m203 (40mm) pod nohy a pak Vám dá kudlu za plného střílení zásobníku do jeho hlavy, je naprosto normální ...
    • to je pravda. Mimoto vic cheateru nez v MP MW2 tezko pohledat. Koupil sem si MOH jedine kvuli MP (podle bety), ten me bavil dost. BFBC2 mam, ale MP na notasu bohuzel moc neslape..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit