Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale abych pravdu rekl,tak je Medal doceal dost zklamal,graficky a zvukove to vypada dobre,ale pripada mi to jako hra z roku 2005 a ne z 2010.

    To uz je lepsi i COD MW 2.

    Vic se tesim na COD Black Ops.

    Myslim ze to me nezklame.
  • může mi někdo vysvětlit proč se ted ty hry dělají tak krátké?většinou stojí na 1000 Kč a je to tak na jedno odpoledne.pamatuju si ještě starého Duka kterého jsem hrál hooodně dlouho a to už nějaký pátek...
    • Jak krátké? Za 1.000,- Kč ti vydrží velmi dlouho, hra je hlavně o MP, SP je jenom přídavek navíc.
  • Osobne nevidim nic pritazliveho na serii COD uz od doby COD 2...prehypovana priserna linearni hra...ale jak vidim tak to asi v moderni dobre leti...
    • uplne s tým suhlasim pokial videl niekto fps hru ktorá bola origoš nech napíše rad si ju zahrám cod je nascriptovana lineárna píčovina kde idete stále rovno a rovno a rovno ... a stoja predvami nepriatelia ktorí čakajú kým ich zabijete pritom je to strašnelahké ja som hru prešiel na na najtešej obtiažnosti (veteran alebo tak niak ) a v hre ma 2x zabili (fakt) a aj to v posledných misiiach special ops
      • Bože,to bych chtěl vidět jak jsi prošel special ops na nejtezsi obtížnost sám.....ještě včera jsme to s kamarádem hráli na 2 na xbox 360 a některé kola kde máš třeba zabit 10x Juggernauty pouze s granatometem....nemáš v 1 sebemenší šanci dat :-),tak zase tady nedělej...ve dvou je to těžké jak kráva
  • MW2 špička žánru možná co se týče prodeje, MW2 jsem zakopil dohrál nějakou dobu jsem hrál i MP a scifi schopnosti ve hře mi opravdu vadily. MoH o proti tomu mnohem dospělejší a pro mě starší osobu i zábavnější. Nevím co nového v žánru fps by autor tohoto paskvil článku vymyslel, ale vypadá to že dokáže akorát kritizovat a dělat hnědé věci do velké bílé nádoby. Ať jde do armády a jede pak na nějakou misi to jedné by ho snad mohlo uspokojit. Puvodni CoD bylo také jen kopii MoH jsu to pprostě střílečky, ale atmoféra u nového MoH je pro mě jednoznačně lepší, autentičtější, uvěřitelnější a realičtější.
    • Vy už jste MoH dohrál? Já ano, za pět hodin a je to nepovedená kopie CoD. Není to žádné umělecké dílo, je to naprosto jasně vykalkulovaná snaha přiživit se na úspěchu někoho jiného tím, že udělám něco co se originálu maximálně podobá. Nemám žánr těchto stříleček dvakrát v lásce a CoD už vůbec ne. MW2 je ovšem jasně nejpopulárnější a nejlépe zpracovaná FPS střílečka současnosti, jakkoli může být pitomá. V MoH ovšem nevidím naprosto nic co by ho nějak odlišovalo od MW2, kromě větších chyb. Rozhodně není těžší a to ani na hard. Rozhodně je to hůř zpracované a rozhodně je to kratší. Kopie je to přitom až zoufale okatá.
      • Nevim, proč tady řešíte singlplayer když MOH je hlavně o MP a tam je podle mne lepší než COD:MW2 *1*
      • Autor by si mal priznat ze je fanusikom COD. A taka je cela recenzia.
      • A jen tak mimochodem, to co píšete o atmosféře, je v recenzi uvedeno prakticky přesně tak jak to říkáte. To je totiž jediné plus té hry :)
  • a ešte mi vadilo že ste pisali že hra ma slabu ai a že keď do niekoho vystrelíte celý zasobnik (a určite sa trafíte 2 razy :D)tak on furt žije a dopč čo ste čakali aj nepriatelia maju vestu podobne ako vy len slabšiu (v tomto ohlade je to lepsie ako mw kde zabijete 80 ludi na 2 náboje), čo sa týka AI horšia ako v MW2 nemôže byť, dalej treyarch je takisto dobré študio ako IW keby robili cod 5 ty istií ludia len by sa premenovali na IW určite by ste dali tej hre okolo 9 (povedzte nie a ja sa zasmejem) dalej podla mňa ani mw2 neni dokonalý sp je 4-ka z novými mapami a mulťák je iba sprostá kopírka cska kde pridali levelovanie. napr taky search and destroy je na vlas ten isty mod čo je v cs s príponou DE s recenzie vyplíva že ty si iste ten tip človeka čo v živote hral iba cod a je zesraty aka je to dobra hra ako tych milion iných ludí dalej toto nemá nič spološné s recenziou ale nevadí, BUD SA MI TO IBA ZDA ALEBO SOM TU JEDINY KTOREMU SA ZDÁ PRIVELA DAT 50 € ZA NEAKE CD Z HROU DORTI V AKEJ PREDRAžENEJ DOBE TO žIJEME *1*
    • psycho *11*
  • a niekto tu pisal že je to skor recenzia na cod ako MOH uplne s tým súhlasím *10* tie recenzie čo tu pišete bi napisala lepšie aj opica čo tu hru nikdy nehrála fakt strašná hamba dobre je dobre v recenzi na 2 vetach spomenúť zrovanie s konkurenciou ale cela recenzia je iba o tom že COD je lepsia hra a stále dookola
    len sa to raz začas inač sformuluje a ako som uš spomínal napísať recenziu podla 2 misii v sp a mp beti to si netrúfne ani najvačší kritik
  • tiscali ja nahowno stranka omg toto som ešte živote nezažil aby ste recenzovali hru podľa stiahnutého sp a mp beti vi ste uplny kokoti 7/10 pre túto hru , sak iba kebi tam bolo vštko čo bolo v bete dal bi som jej 8/10 omg dneska nikto nekupuje hru koli sp to bi si ju mohol rači stiahnuť najhoršie na tom je že všetky recenzie su taketo sračky ani ste to nehrali a hodnotite to slabim hodnotení Fúúúj
  • "jenže po chvíli čipera zase vyskočí" *1* *1*
  • Bych se chtel jen zeptat jestli nekdo nevite,jake jsou HW pozadavky,jestli jsou stejne jako u MW2?diky za odpoved.
    • Minimální konfigurace: OS - Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7
      * Procesor - Pentium D, 3.2GHz / Core 2 Duo, 2.0GHz / Athlon 64 X2
      * Paměť - 2GB RAM
      * Grafická karta - Alespoň 256 MB NVIDIA GeForce 7800 GT ; ATI X1900
      * Místo na disku - 9GB
      Doporučená konfigurace: OS - Windows Vista (SP2), Windows 7
      * Procesor - QuadCore 2.0Ghz
      * Paměť - 2GB RAM+
      * Grafická karta - Alespoň 512 MB NVIDIA GeForce GTX260; ATI Raedeon 4870
      * Místo na disku - 9GB zdroj: Vokr.com
  • On se měl nový MoH jmenovat MW3? Protože sem v recenzi četl jen o sérii CoD a po MoH ani vidu ani slechu. Skoro mi připadá,že to psal jeden z krátkozrakých fanoušků "Kallce", poněvadž se jedná od WaW o pohou recyklaci. Místo,aby rozdílnost vyzdvihl, tak ji spíš pošlapal. Fyzika, no HUD a podobné věcičky z toho dělají věc naprosto jinak hratelnou a proč ne odolnějším enemáčům, že? Ti chcípáci z CoD, co umí zabít jen granátem mě nepřipadají zrovna jako ideální protivníci. Plus odfláknuté hodnocení mp, které je základním kamenem těchto stříleček(sp je dávno jen bonus).

    PS To by mě zajímalo, proč nikdo netvrdí, že MW vybralo koncept moderní války z BF2.
    • Srovnání s dosavadním králem koridorových FPS je vcelku pochopitelné. Rozhodně u SP, kde MoH opravdu poněkud zaostává v dramatičnosti (zvládnutí skriptů) a vtáhnutí do děje a stagnuje v případě AI a bugů. Ale souhlasím s kritikou hodnocení MP, který by si zasloužil recenzi zvlášť.
      • proc mi krades nick ? *8*
        • No jentak, když už Tě tu mám - nikomu nic nekradu, nick pana X používám už léta (ačkoliv je pravda, že na tomhle webu jen pár měsíců) a také jsem se udivil, když jsem ho viděl i pod cizími příspěvky... Jinak pokud se Tě to opravdu dotklo, ber toto jako omluvu.
    • lebo to kazdy vie :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit