Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mno mam jak mw2 tak bc2 a levelovani v mp je u obou coz mi u moh teda neprijde jako inovace. ps: mw2 jsou vyhozeny prachy - ZLATEJ bfbc2
    • mo mě připada že jsem zbytečně vyhodil peníze za BBC 2 zlate COD:-D
  • i když graficky je možná horší než call of duty:modern warfare 2, tak mě medal of honor bavil mnohem víc, než MW2. o dost lepší hra než MW2, ale co tak koukám, tak black ops budou mít single taky hustej :) ale rozhodne Medal > MW2
  • tiscali ja nahowno stranka omg toto som ešte živote nezažil aby ste recenzovali hru podľa stiahnutého sp a mp beti vi ste uplny kokoti 7/10 pre túto hru , sak iba kebi tam bolo vštko čo bolo v bete dal bi som jej 8/10 omg dneska nikto nekupuje hru koli sp to bi si ju mohol rači stiahnuť najhoršie na tom je že všetky recenzie su taketo sračky ani ste to nehrali a hodnotite to slabim hodnotení Fúúúj
  • a niekto tu pisal že je to skor recenzia na cod ako MOH uplne s tým súhlasím *10* tie recenzie čo tu pišete bi napisala lepšie aj opica čo tu hru nikdy nehrála fakt strašná hamba dobre je dobre v recenzi na 2 vetach spomenúť zrovanie s konkurenciou ale cela recenzia je iba o tom že COD je lepsia hra a stále dookola
    len sa to raz začas inač sformuluje a ako som uš spomínal napísať recenziu podla 2 misii v sp a mp beti to si netrúfne ani najvačší kritik
  • Neudivilo by mne, kdyby se ta hra rozdávala zdarma rekrutům do US Army. Hrstka amerických supersoldátů eliminuje s pomocí nejmodernější techniky celé legiony Talibanců s výzbrojí "rudá armáda kolem roku 1980". To je fajn. Ovšem v tom případě je divné v reálu, že při nasazení stovek tisíc vojáků po dobu několika let již dávno není po problému s Talibanem. Kdyby to šlo takhle "po másle", tak už by dávno byla vystřílena i armáda lidové Číny, natož hrstka afghánských vlastenců bojujících s okupanty. ------------ Ona pravda bude někde trochu jinde - a objevuje se mezi řádky i v dnešním tisku (smutné, že pro nalezení pravdy se četlo "mezi řádky" za komunistů). Okupanti sedí ve svých opevněných hnízdech, z nichž vyjíždí jenom v případě nutnosti, odkázáni často na libovůli místních kmenových vůdců, kteří to často hrají na více stran. A protože se spojencům občas povede omylem vystřílet nějakou tu nevinnou vesnickou oslavu, je nastolení demokracie v Afghánistánu blíže a blíže s každým dnem jejich pobytu. ---------------- I proto nesouhlasím s okupací Afghánistánu a ve hře užívané označení "bad boys" pro údajné Talibance mne dostávalo. Po těch letech to už totiž není o nějakém Talibanu a Bin Ladinovi, ale o boji afgháneského rolníka proti nenáviděnému okupantovi. Je to o tom, jak se měli zachovat naši předci v roce 1938 a 1968...
  • a ešte mi vadilo že ste pisali že hra ma slabu ai a že keď do niekoho vystrelíte celý zasobnik (a určite sa trafíte 2 razy :D)tak on furt žije a dopč čo ste čakali aj nepriatelia maju vestu podobne ako vy len slabšiu (v tomto ohlade je to lepsie ako mw kde zabijete 80 ludi na 2 náboje), čo sa týka AI horšia ako v MW2 nemôže byť, dalej treyarch je takisto dobré študio ako IW keby robili cod 5 ty istií ludia len by sa premenovali na IW určite by ste dali tej hre okolo 9 (povedzte nie a ja sa zasmejem) dalej podla mňa ani mw2 neni dokonalý sp je 4-ka z novými mapami a mulťák je iba sprostá kopírka cska kde pridali levelovanie. napr taky search and destroy je na vlas ten isty mod čo je v cs s príponou DE s recenzie vyplíva že ty si iste ten tip človeka čo v živote hral iba cod a je zesraty aka je to dobra hra ako tych milion iných ludí dalej toto nemá nič spološné s recenziou ale nevadí, BUD SA MI TO IBA ZDA ALEBO SOM TU JEDINY KTOREMU SA ZDÁ PRIVELA DAT 50 € ZA NEAKE CD Z HROU DORTI V AKEJ PREDRAžENEJ DOBE TO žIJEME *1*
    • psycho *11*
  • Poradí prosím někdo,jak na xboxech hrát hru Medal of honor v tom vrtulníku? Střílím jak blázen a furt dokola a nic se neděje,nevím vůbec co mám dělat *7* Díky za pomoc.
  • nachvili si predstavte ze tu neni zadny battlefield ani cod a prijde MOH. jak byste se na ni divali? ja myslim ze by to bylo pecka no ne? no a ted zvazte jestli vam vazne tolik vadi prebirani hernich principu a kopirovani zajetych vlastnosti strilecek. hral sem vsechny moh,cod (krome 3) i battlefieldy (krome 1) a dalsi jim podobne a stejne sem se u MOH bety naramne bavil a budu se bavit i u plne verze. MOH si urcite nadprumerne hodnoceni zaslouzi. Mozna je to mutant battlefieldu a cod ale je to sakra chytlavej a technicky zvladnutej mutant
    • Souhlasim ale nehodlam za tyhle mutanty platit 60$ to opravdu ne !!
      • Nikdo te nenuti, fanoušci realnějších her určitě přidají do sbírky :-)
    • Na chvíli si představte, že nejsou značky aut jako Mercedes, Ferrari, Porsche, BMW a vyjde vám, že Fabia RS je sporťák jak kráva. Pěkná hloupost takto uvažovat. Konkurence je důvod, proč se technologie a kvalita produktů posouvá stále dál. Pokud vyjde hra, která je sice nějak zábavná, ale nemá přidanou hodnotu, či obsahuje chyby nebo má slabý obsah oproti konkurenci, pak se to musí na hodnocení projevit. Zábava je hodně nadhodnocovaný termín, protože i zábava má několik úrovní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit