Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to jsme dva a vydím že se nikdo nema ktomu aby nam poradil
  • Jak muze tez napsat,ze se VYCERPALO tema druhe svetove valky. Jak ja bych to uvital. Me osobne WW2 bavila vic,nez modern warfary a jim podobne.
  • ja nevim co porad chcete moh sem dohral super hra porad srovnavate cod a moh cod-mw2 je z pritomnosti a moh take tak asi je jasne ze to bude vypadat stejne chapu nekdo je mylovnik cod a nekdo moh tak se tu nehadej te co je lepsi a co se tice reality tak zadnou hru jsem takovou jeste nevidel aani crysis neni poradne realnej vyvojari nemuzou udelat hru jako real je to porad hra tak nevim o co vam de tak vyvojarum volejte jaky chcete hry ale asi vyme ze je to taky dost nakladny ze jo udelat hru wste kdyz je kryze tak poslete tucny sek a udelaj vam hru ze padnete na prdel u mne je cod propadak hral jsem vsechny dily od 1-do mw2 a nuda skurvena nuda ale moh byl dobrej od jak ziva od assaultu az po soucasnost
  • Dovolil bych si vám doporučit přečíst si i jiné recenze než je tato, na eurogameru hra dostala 8/10 a recenze je trochu jiná káva a to ještě konzolové verze. A první recenze z Anglie hlásily známku 8,5/10, takže to bude asi hodně subjektivní.
  • pěkná recenze pana Vávry (autor MAFIA a MAFIA 2)...
  • "jenže po chvíli čipera zase vyskočí" *1* *1*
  • musim rict ze treyarch jsem mel vzdycky rad, je to byvaly gray matter, autori kingpina a RTCW,podle me super her. Taky ocekavam ,ze Blackops bude lepsi.
  • Jinak se mi zdá že tato recenze je ve strašném stínu COD a proto není úplně objektivní. Tady je třeba verdikt :delká hry je velmi malá ale jde to. U COD je napsané že nesmíme soudit podle délky a už se to neřeší a okecá se to MP a tady MP nic. Měl jsem možnost hrát jak betu tak MP v COD a MOH mě bavil o dsot více. (Jen můj názor) Doufám že tato hra nebude jak COD a všechno je už předpovězené a hráč nebude tak svázaný jako u COD.
    • "Doufám že tato hra nebude jak COD a všechno je už předpovězené a hráč nebude tak svázaný jako u COD" Bohužel bude :D
  • Dejv:
    Ale o MoH se rikalo ze to bude hra obsahujici realisticke prvky.
    Tak nevim,proc tady srovnavate Moh s CoD co se tyce realisticnosti.
    Nikdy se nikde nepsalo ze si CoD zaklada na techto vecech,ale od MoH se to ocekavalo.
    Psali se titulky,zpravy atd. ale jako hra s realnymi prvky mi vubec neprijde.Rozhodne to neni tak jako u nasi Army.
    Tak prosim vas,nesrovnavejte CoD s MoH.
    • Tak jestli se to psalo, tak je o to směšnější. Např. chování zbraní nemá s realitou lautr nic společného. Guny střílí jak kuličkovky. Žádný zpětný ráz a energie. Zabít někoho je trapně lehké lehké, střeba není vůbec zábavná. Vskutku ubohá úlidba gamepadovým hráčům. Ještě autom aim to chtělo. Schválně jsem zkoušel uhrát jeden úsek pouze pistolkou na nejtěžší obtížnost a nebyl to vůbec žádný problém. Lehčí FPS než nový Medal jsem již nějaký ten pátek nehrál. V takovém BF:BC2 je střelba uplně někde jinde.
      • MoH se blíží realitě jak je to jen možné. Tedy její singleplayerová část, ta má do reality jako snad žádná jiná hra před ní, autenticita a fyzika zbraní, prostředí a krajiny i uvěřitelnost příběhu a postav je na velmi vysoké úrovni. Bohužel Multiplayer s tím nemá nic společného, DICE jakoby vůbec nespolupracovalo s vývojáři od Danger Close a ani v nejmenším nemělo snahu se do projektu zapojit více, než jako ubohý a nepovedený mód BC2, jakoby nechtěli aby MOH uspěl, protože by to jejich titulu vytvořilo konkurenci.
        • Nic ve zlém, ale nechápu kdes si to nabral. Příjde mi to snad jak ironie. Žádná autenticita v podobné hře není a nebude. Fyzika zbraní uplný opak než skutečnost. Zbraně nevyzařují vůbec sílu, žádný zpětný ráz. MoF je akční hra tzv. na Arnolda, kde kosíte desítky panáků běhěm minuty a enemy vás netrefí na 5x ze střední vzdálenosti. Tohle je spíše něco jako James Bond, ale né válka, fakt ne. Zkus si zahrát raděj nějaký vojenský simulátory, které o nějaké autenticitě už mohou hovořit. MoF je přece mainstreamová střílečka klasického střihu. Navíc s velice lehkou obtížností a vším podobným, jako dělaná pro konzolové hraní.
          • Nikdo netvrdí že jde o realistický simulátor, jen že lidi z Danger Close udělali lepší práci než kdokoliv z vývojářů podobných arkádovek za posledních několik let. A pokud tvrdíte, že zbraně nevyzařují sílu ani zpětný ráz, tak jste se kampatně ani netknul.
          • Medal of Honor má k realitě asi tak stejně daleko, jako Street Fighter k ultra realistickému simulátoru karate :) Zkus někdy zajít do lesa (grafika), proběhnout se na vzduchu (ovládání), vystřelit si ze vzduchovky (chování zbraní) a třeba kopnout do kamínku (fyzika), abys viděl jak vypadá skutečný svět, protože jako MoH rozhodně ne :) Já to obvčas zkouším a je to fakt "trochu" rozdíl. http://www.danielvavra.com/photos/fullsize/PCAC%202010/DSC_7311.jpg
  • no pořád u recenze nikde nevidím ten malý bonus nejedná se o dvě hry ale o tři tedy pokud vím MOH,potom multiplayer,a MOH front lines:-D za 1399 to není zlé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit