Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem ve věži na letišti kde mám navádět střely na přijízdějící techniku ... chvíli jde všechno jak má, ale potom navádění přestane reagovat .. klikám jak blbec a nic se neděje. V pravé části jde vše normálně ale vlevo prostě nic!!! Vubec nevim co s tim mam delat ..tohle me na hre jedine asi stve. Veci ktere by mely byt zabavnou vsuvkou jsou akorat na obtiz :-( ...
  • Tak singleplayer je o chlup delsi nez v CoD6, multak vpodstate okopirovany a vcelku orezany. Navic se blizi vydani CoD7, takze pro me neni co resit - nevidim duvod tuto hru kupovat. Tedy ne, za plnou cenu. Hezky si pockam az bude v re-edici treba za bratru 299Kc...
  • vcelku dobra recenze...no pockam si este na nejaku a potom sa rozhodnem ci kupit
  • U mňa obyčajná kopia...zbytočná investícia...račej nech sa 100% venujú Battlefield 3...to je u mňa najočakávanejšia hra...namiesto MoH mohli pokračovať v sérii BF: Bad Company 3...
    3/10 *11*
  • haha ja to vedel ;) Dik za cestnou recenzi!
  • Co jsem hral prvni closed betu a naslednou open betu, tak musim rict cekal jsem vic. Davat za tuhle hru 900 a vice opravdu ne, radeji zvolim CoD7. Radeji at se zameri na BF3. Vice vehiklu, vetsi mapy apd.
  • Osobně s bodovým hodnocením recenze souhlasím osobně bych dal za SP 7,5/10 ale pokud by byl příběh delší a zachoval jsi kvality celého děje tak hodnocení 8,5/10.K MP se zatím vyjadřovat moc nechci hrál jsem jen OP Betu a uzavřenou Betu jinak za Betu 7,5/10. Jinak mé hodnocení MW2 je 4/10 a to jen díky tomu že autoři hry nedomysleli osvedceny system dedicate serveru a ochranu Punkbuster.
  • Takhle to dopadá když člověk co nehraj hry (prej jim ale rozumí - hahaha) píše recenze.

    Nový Medal není špatný a rozhodně, všem co mají rádi fps doporučuji.
  • Zdar,chci se zeptat,jestli náhodou někdo nevíte,jak pokračovat ve hře Medal of Honor.Jsem v nějakém vrtulníku ve skalách o pálím po odstřelovačích,kteří střílí po mě.Jde to pořád do kola,pořád se objevují nový a nový,hra nějak dál nepokračuje,tak pokud s tím bude mít někdo náhodou zkušenost,budu rád,když se ozve.Díky.
  • Ja nechapem preco su hry tohto druhu tak popularne. Vsade kde sa ziape "INCOMIIING" "AAARPIIIDZIIII" a "FIRE IN THE HOOOOLE" sa predava napriek tomu, ze hraci cas v SP sa pohybuje radovo v par hodinach a multiplayer je rozbity a nezabavny.
    • vis, nas treba nebavi strategicky a RPG a WoW píčoviny...
      si to jdi hrat, ty kdyz to rad hrajes a nam to necpi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit