Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen takovy maly napad pro redakci tiscali: Vsiml jsem si, ze ted pisete VERDIKTY hned na zacatek recenze. No a ja bych Vam jen chtel rict, ze precijen se mi zdalo puvodni umisteni VERDIKTU na konec recenze mnohem lepsi. Tim padem podporite ctenare aby si celou recenzi, nebo aspon jeji vetsi kus, precetl. Je to praktictejsi. Ale to je jen takovy napad :). Mejte se..
  • Dufam ze po tejto recenzii nedostane COD BO tiez viac ako 7 bodov lebo to by bola pekna traparna!!
    • Nevím proč by měl. Zatím vypadá Black Ops po všech stránkách jako lepší a propracovanější hra, která toho nabídne hráči mnohem více než MoH.
      • Z toho co som videl tak to vyzera ako datadisk k MW2 nic viac takze viac ako 7/10 to nemoze byt a zatial ziadna CoD z tychto novych ma neprekvapila viac ako som cakal takze z touto to bude podobne kedze sa nejedna o tvorcov z IW...
  • Je to recenzia na MoH alebo uputavka na nove CoD ? 50% textu bolo o CoD a o MoH sme sa nedozvedeli takmer nic.

    "Nepřímo vděčíme této hře i za další válečnou mega sérii a zároveň největšího konkurenta - Call Of Duty","Za vzor si nevzal nikoho menšího než jednu z nejúspěšnějších stříleček všech dob - Call Of Duty: Modern Warfare","a EA se tedy po vzoru Call of Duty rozhodla přesunout děj do mnohem atraktivnější nedávné minulosti","že inspirace Modern Warfare je dost zásadní a to bohužel i v detailech","Stejně jako v Modern Warfare i tady střídáte role","Obdobně jako v Call of Duty i tady se jedná o dopředu připravené a pečlivě naskriptované maňáskové divadlo","bývalý spoluautor Call Of Duty: World at War a dalších dílů konkurenční série","Hned první mise například až příliš nápadně připomíná prologovou jízdu autem v prvním Modern Warfare","Zatímco pohyb vašich parťáků v MW je naprosto přirozený a připadáte si opravdu jak ve filmu","což je pro změnu stejné prostředí, jaké se „čistě náhodou“ vyskytovalo v Modern Warfare II","Srovnání s MWII nedopadá pro MoH nejlépe ani v případě umělé inteligence","Naproti tomu v Modern Warfare II jsme se konečně dočkali i volnějších prostor","Stejně jako v MWII i tady autoři občas zpestří hru jízdou na čtyřkolce","Docela dobře ze srovnání s posledním Call of Duty vychází i dějová linie hry","ale dialogy jsou dobře napsané a po většinu času jsem i přes neustálé střídání postav tušil, která bije, což se o CoD rozhodně říct nedá","Reboot Medal of Honor může směle soupeřit s těmi díly Call of Duty","Na Modern Warfare II od Infinity Ward ovšem zatím nemá."

    A najviac ma dostal odstavec o levelovani postavy, to pan recenzant krasne zaspal dobu ked nieco taketo je tahak oproti inym online FPS :
    "Největším tahákem oproti jiným online střílečkám je levelování postavy, které má za následek zpřístupňování nových zbraní a jejich vylepšení. Na výběr máte ze tří kategorií postav, přičemž každá má k dispozici jiné zbraně. Body dostáváte za fragy, headshoty či za plnění úkolů. Získané zkušenosti vám zůstávají natrvalo. Tím autoři samozřejmě značně zvýšili návykovost hry, protože efekt: „Ještě jedna hra, abych konečně dostal lepší sniperku...“ funguje naprosto dokonale."

    btw. DICE nema ziadny Frostbyte engine
    • sleepless
      DICE samozrejme ma Frostbyte engine: viz http://en.wikipedia.org/wiki/Frostbite_Engine
      • fakt ? co tak si este raz precitat co ste mi poslal a az potom reagovat, dakujem
        • sleepless
          Chyba opravena
  • tjn Insurgency taky hraju jen je skoda ze nema destrukcni prostredi a vic map... zase je to ale bez debaty nejvic simulace co jsem zatim zkusil.
  • Me se libi jak autor kritizuje delku u MOH a zaroven basni u COD.Recenzent by nemel pouzivat dvoji metr.
  • stejně je zajímavé jak nejdříve utekli od EA vymakali CoD a ted jsou zpět a třeba makaj na EA "CoD" :D
  • Už se těším až tady stejně vynadávaj Black Ops, jenom proto, že to dělá Treyarch. Nesnáším tyhle hnusné předsudky. CoD 5 nebyla vůbec špatná a o nich orší než CoD 4. CoD 6 od vaší slavné IW byla naprostá hrůza. Black Ops vypadá po letech jako opět pořádné Call of Duty.
  • Taky nehcápu co je to za modu neustále kritizovat Treyarch a klanět se IW. Treyarch udělal naprosto skvělý datáč do prvního CoDa - United Offensive, pak udělal kopírku CoD 4 převedenou do WW2, která ale neztrácela vůbec nic na hratelnosti, naopak spoustu míst a prvků ještě vylepšila a teď přichází Black Ops, který vypadá opět skvěle a to hlavně v MP. Oproti MW2 to bude balzám na duši.
  • Dobry den, preskocim veskere formality a rovnou se do toho pustim.Hra je neskutecna sWWWacka a pri cene 1099 Kc je to podvod na druhou.Vahal bych hru zakoupit za 99 Kc. Mam dost techto tupejch hoWWWen za tyto penize a co se tyce Talibanu a Afganistanu tak je to dalsi pdvod na druhou. NEKUPUJTE !!! *10*
  • může mi někdo vysvětlit proč se ted ty hry dělají tak krátké?většinou stojí na 1000 Kč a je to tak na jedno odpoledne.pamatuju si ještě starého Duka kterého jsem hrál hooodně dlouho a to už nějaký pátek...
    • Jak krátké? Za 1.000,- Kč ti vydrží velmi dlouho, hra je hlavně o MP, SP je jenom přídavek navíc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit