Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc se to tu nehodi, ale strasne mi vadi, ze hodnoceni hry vidim hned na zacatku recenze. Psychicky me to uz nedonuti k tomu, aby jsem si tu recenzi precetl a potom to konfrontoval s hodnocenim recenzujiciho. Nevim, jak ostatni se na to koukaji...
    • no v zhledem ke kvalite recenze je to mozna lepsi :)
    • To je dobre, nie? : ) Mne sa to páči, že je verdikt a hodnotenie na začiatku.
      • Mno, clovek by si rek, ze v tomhle uspechanym svete uz ani nema cas si precist celou recenzi, tak tam je verdikt a hodnoceni hned na zacatku, aby clovek neztracel cas se ctenim recenze a zaroven se dozvedel to co potrebuje o zrecenzovane hre. ALE...jaka je potom poenta psani vsech tech recenzi?? Kdyz si to kazdy z nas muze ujasnit hned na zacatku, aniz by si tu recenzi precetl, proc potom tu recenzi cist? Ta recenze by tam pak v podstate vubec ani nemusela byt ze?! Vite, ono to spis neni ani tak tim uspechanym svetem, ze clovek nema cas cist tyto veci. Ono je to spise to desnou LENOSTI cloveka si tu recenzi precist. Ne ze nema cas. Cas se vzdycky najde. A umistenim hodnoceni a verdiktu hned na zacatek recenze to na ctenosti techto clanku moc pozitivne nepridava. Jejich umisteni na konec by vsak podle meho jiste trklo ctenare si tu recenzi precist, nebo aspon jeji vetsi cast, coz verim, ze je pro redakci TISCALI jiste plus..
  • Takže i po dohrání u mě stále zůstává na prvním místě CoD 2 a pak CoD MW jako nejlepší FPS z válečných let.
  • CoD/Call of Duty se v textu nachází 10x (spočítáno). MoH/Medal of Honor také 10x. Tak na co je to tedy recenze?
  • Ale abych pravdu rekl,tak je Medal doceal dost zklamal,graficky a zvukove to vypada dobre,ale pripada mi to jako hra z roku 2005 a ne z 2010.

    To uz je lepsi i COD MW 2.

    Vic se tesim na COD Black Ops.

    Myslim ze to me nezklame.
  • Pro mě osobně je to stejné, jako kdyby autor srovnával, jestli je lepší Aha! (Medal of Honor), nebo Blesk (Modern Warfare 2). Nečtu (nehraju) ani jedno, ale statisíce (miliony) lidí, mají za to, že lepší je Blesk (Modern Warfare 2). Samozřejmě jsou tací, co si čtou (hrají) obojí, což nechápu vůbec. Podle mě je obojí (Blesk/Modern Warfare 2) kvalitní zhruba stejně.
  • Osobne nevidim nic pritazliveho na serii COD uz od doby COD 2...prehypovana priserna linearni hra...ale jak vidim tak to asi v moderni dobre leti...
    • uplne s tým suhlasim pokial videl niekto fps hru ktorá bola origoš nech napíše rad si ju zahrám cod je nascriptovana lineárna píčovina kde idete stále rovno a rovno a rovno ... a stoja predvami nepriatelia ktorí čakajú kým ich zabijete pritom je to strašnelahké ja som hru prešiel na na najtešej obtiažnosti (veteran alebo tak niak ) a v hre ma 2x zabili (fakt) a aj to v posledných misiiach special ops
      • Bože,to bych chtěl vidět jak jsi prošel special ops na nejtezsi obtížnost sám.....ještě včera jsme to s kamarádem hráli na 2 na xbox 360 a některé kola kde máš třeba zabit 10x Juggernauty pouze s granatometem....nemáš v 1 sebemenší šanci dat :-),tak zase tady nedělej...ve dvou je to těžké jak kráva
  • gay kid hra, zrovna ako COD
    • Pravil sotva patnactilety? fakan...
  • Tak nevím, celá recenze je v podstatě kritika, jak je nový MoH (nedokonale) okopírované MW2, a stejně hra dostane 7? Podle tabulky "Jak hodnotíme" se číslo 7 rovná "velmi dobré" hře, což z recenze rozhodně nevyplývá. Chápu, že jde jen o jedno číslo, ale i tak - už si nevzpomínám, kdy nějaká ne-naprosto-pitomá hra dostala horší hodnocení než 6.
    • To víš Vávra. Po tom co se ukázal, že neumí udělat zábavnou hru, tak teď ještě přišel o schopnost pěkně poplivat cizí hru.
      • Mafie jsou zábavný obě, takže klídek. A recenze je napsaná dobře - to že je autor kritický neznamená, že je hra špatná. Mě teda po přečtení těch 7 sedělo - je to solidní nadprůměr, ale na prdel si z toho nesednu a kupovat to taky nemusím.
        • Mafia 2 je kravina a stal se zní prostředek na okrádání hráčů.
          • Možná tvůj názor, spousta lidí ma na kvalitu Mafie 2 názor jiný. Že jí 2K ošklivě vykuchali je fakt, ne názor, takže to beru.
  • Ja si hru musim vyzkouset, ne jednou se mi u hry ci filmu stalo, ze na co se temer plivalo, ma moc bavilo a naopak!
  • Co mají furt proti tomu Treyarchu. WaW mi přišel zábavnější než MW2....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit