Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hru kupuju kvuli multiplayeru. beta me velmi bavila. premyslel sem o tom pockat si na black ops ale tam me dostala ta uprava zbrani na barevny hracky a auticko na dalkove ovladani.. na koho to je asi cilene? no a taky cod bude predrazene a budou dojit z DLC coz doufam EA u MOH neudela
  • On se měl nový MoH jmenovat MW3? Protože sem v recenzi četl jen o sérii CoD a po MoH ani vidu ani slechu. Skoro mi připadá,že to psal jeden z krátkozrakých fanoušků "Kallce", poněvadž se jedná od WaW o pohou recyklaci. Místo,aby rozdílnost vyzdvihl, tak ji spíš pošlapal. Fyzika, no HUD a podobné věcičky z toho dělají věc naprosto jinak hratelnou a proč ne odolnějším enemáčům, že? Ti chcípáci z CoD, co umí zabít jen granátem mě nepřipadají zrovna jako ideální protivníci. Plus odfláknuté hodnocení mp, které je základním kamenem těchto stříleček(sp je dávno jen bonus).

    PS To by mě zajímalo, proč nikdo netvrdí, že MW vybralo koncept moderní války z BF2.
    • Srovnání s dosavadním králem koridorových FPS je vcelku pochopitelné. Rozhodně u SP, kde MoH opravdu poněkud zaostává v dramatičnosti (zvládnutí skriptů) a vtáhnutí do děje a stagnuje v případě AI a bugů. Ale souhlasím s kritikou hodnocení MP, který by si zasloužil recenzi zvlášť.
      • proc mi krades nick ? *8*
        • No jentak, když už Tě tu mám - nikomu nic nekradu, nick pana X používám už léta (ačkoliv je pravda, že na tomhle webu jen pár měsíců) a také jsem se udivil, když jsem ho viděl i pod cizími příspěvky... Jinak pokud se Tě to opravdu dotklo, ber toto jako omluvu.
    • lebo to kazdy vie :o)
  • Někdo tady měl velké očekávání v podobě vojenského simulátoru. MoH je podle mě čistokrevná zábava a to hlavně v MP.
    • Zábava to možná je, ale tak na 4 týdny než vyjde Black Ops, který jak už tu někdo psal je obsahově mnohem bohatější a zajímavější. To vypadá na další CoD, které budu hrát rok v kuse. MoH je zklamání. Beta (obě) byly nemastné a neslané.
      • Nic proti CoD BO ale grafika co som mal aspon moznost vidiet je ako z roku 2008 o zvukovych efektoch ani nehovorim a tych par novych modov v MP a zbrani>>>??? no to snad mohol byt datadisk alebo DLC a nie plna hra ktora bude ako vzdy draha ako prasa!!
  • Bych se chtel jen zeptat jestli nekdo nevite,jake jsou HW pozadavky,jestli jsou stejne jako u MW2?diky za odpoved.
    • Minimální konfigurace: OS - Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7
      * Procesor - Pentium D, 3.2GHz / Core 2 Duo, 2.0GHz / Athlon 64 X2
      * Paměť - 2GB RAM
      * Grafická karta - Alespoň 256 MB NVIDIA GeForce 7800 GT ; ATI X1900
      * Místo na disku - 9GB
      Doporučená konfigurace: OS - Windows Vista (SP2), Windows 7
      * Procesor - QuadCore 2.0Ghz
      * Paměť - 2GB RAM+
      * Grafická karta - Alespoň 512 MB NVIDIA GeForce GTX260; ATI Raedeon 4870
      * Místo na disku - 9GB zdroj: Vokr.com
  • Po znovupřečtení recenze mohu říct, že zatím všechny české recenze stojí za nic, jsou fakt polovičaté, chybí vlastní screenshoty, hodnocení zvukové stránka hry + hudebního doprovodu, rozdíly mezi verzemi pro jednotlivé platformy...zkrátka podrobnější info vůbec. Tohle je odfláklé...hodně chabé, čekal jsem mnohem více od pánu autorů. *10*
    • musim souhlasit. nekdo by jim na to mohl dat sablony, jak delat recenze. kdyz recenzi, tak cele hry! a ne az na konci clanku zminit, ze hra jede na dvou enginech...omg
      • Prostě tohle nepochopim, když autory nebaví napsat pořádnou recenzi se vším všudy, tak ať tu práci proboha nedělají...vždycky se najdou lidé, kteří to s radostí udělají za ně...chci tim podotknout, že ani jedna série (MOH či COD a jiné...) si nezaslouží takto odfláklé recenze ...
  • Tenhle tyden sem dohral CoD BlackOps a novy MoH 2010 a musim rict je MoH opravdu slabota :( :(, prvni polovina absolutni nuda, nuda, samy keci zadny spad a kdyz se to konecne trochu rozjede tak je konec, tohle ze ma byt za plna verze hry a ne datadisk ???? Spatny vtip.. predskriptovanost je opravdu extremni a je vylozene k smichu ze kde nechsopni kolegove vylezou bezproblemu hraci musi pomoc jiny kolega..
    Dal bych tak 6/10

    CoD Blac Ops me bavil daleko vic, AI je lepsi, hra ma vetsi spad, je delsi a zazivnejsi.. s MoH se to neda absolutne srovnat.. nemam problem aby byl MoH realictejsi, nemusim rambo styl, ale nesmi to byt nody.. napeti s vsudypritomny smrti jako teba u Army se nekona a odsejpavajici arkada to taky neni..
    dal bych 8/10

    EA ani zdaleka nema na Activision a to je velka skoda... tenhle MoH za pul roku zapomenu :( .. holt Omaha beach se uz asi opakovat nebude *10* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Kdybych dal hodnocení 4 stal bych se zřejmě obětí lynčování. Kdybych dal 9, tak taky :)
    Hru srovnávám s MWII, protože hráčům her jako MWII je přímo určena a srovnání se přímo nabízí. MoH není tak dobré, je krátké, ale je to pořád ucházející hra a 7 si zaslouží. Srovnejte třeba se Sniper: Ghost Warrior. Já bych mu dal tak šestku. Hra je dobře udělaná, ale neskutečně frustrující. Přesto jsem ji z nějakého důvodu dobrovolně dohrál :) MoH je sice kratší, ale rozhodně lepší. Kromě SNipera je na trhu mraky low budget stříleček a ty si zaslouží hodnocení v rozmezí 3-5, MoH je přeci jen jiná liga. S levlováním mulťáku jsem se sekl. MWII jsem dorhál, ale mulťáku jsem se ani nedotkl. Od jisté doby hraju už jen Insurgency pro HL2. Takže ano i MWII má levlování a možná i lepší.
    • Bohužel mne zklamalo že je v recenzi pouha zminka o MP a to se jednalo pouze o Betu. Pokud se nepletu tak u MOH je kladen důraz na MP a o SP by měla být pouze zmínka a do konečného hodnocení by nemělo být příliš započteno.Tímto směrem by měli směřovat všechny recenze těchto real-FPS i do budoucna kde je 80% hodnoceni hry při hraní MP.
    • Je pekne, ze ste si priznal chybu s levelovanim, ale tym, ze jednu kravinu ( "Největším tahákem oproti řadě jiných online stříleček je levelování postavy" ) doplnite o dalsiu kravinu ( "krom posledních CoD her, kde je tento mechanismus rovněž použit" ) ste tomu fakt moc nemopohli, levelovanie s naslednym odomykanim vyzbroje mal uz starucky Battlefield 2 ( 2005 rok ) a momentalne jeho obdobu pouziva takmer kazda online FPS hra
    • Jinak hru jsem hrál na Xboxu 360, jelikož nám na PC přišlo vadné DVD. Žádné velké rozdíly bych ovšem nečekal.
  • Zdar lidi, mozno taka trivialna otazka ale je moze v multiplayery vytvorit dva profili alebo je treba kupit dalsieho medala? dakujem
  • Nejlepší multiplayer současnosti má stejně (a bude mít do dalšího titulu) Bad Company 2, proti tomu se nedá argumentovat. I když ono je to vlastně jedno, protože všechno je lepší než AUTÍČKO NA OVLÁDÁNÍ a SNIPING S NOŽEM. Spielberg musí mlátit hlavou o zeď z pomyšlení, jaké arkádové hovadiny díky němu začínají vznikat (MW2 a Black Ops je pouze začátek, Activision Blizzard to jistí).
    • Ano!!!!!! Ale takový sniping s brokovnicí s magnum typem nábojů je normální. I když takový člověk, co přežije ránu m203 (40mm) pod nohy a pak Vám dá kudlu za plného střílení zásobníku do jeho hlavy, je naprosto normální ...
    • to je pravda. Mimoto vic cheateru nez v MP MW2 tezko pohledat. Koupil sem si MOH jedine kvuli MP (podle bety), ten me bavil dost. BFBC2 mam, ale MP na notasu bohuzel moc neslape..
  • MW2 špička žánru možná co se týče prodeje, MW2 jsem zakopil dohrál nějakou dobu jsem hrál i MP a scifi schopnosti ve hře mi opravdu vadily. MoH o proti tomu mnohem dospělejší a pro mě starší osobu i zábavnější. Nevím co nového v žánru fps by autor tohoto paskvil článku vymyslel, ale vypadá to že dokáže akorát kritizovat a dělat hnědé věci do velké bílé nádoby. Ať jde do armády a jede pak na nějakou misi to jedné by ho snad mohlo uspokojit. Puvodni CoD bylo také jen kopii MoH jsu to pprostě střílečky, ale atmoféra u nového MoH je pro mě jednoznačně lepší, autentičtější, uvěřitelnější a realičtější.
    • Vy už jste MoH dohrál? Já ano, za pět hodin a je to nepovedená kopie CoD. Není to žádné umělecké dílo, je to naprosto jasně vykalkulovaná snaha přiživit se na úspěchu někoho jiného tím, že udělám něco co se originálu maximálně podobá. Nemám žánr těchto stříleček dvakrát v lásce a CoD už vůbec ne. MW2 je ovšem jasně nejpopulárnější a nejlépe zpracovaná FPS střílečka současnosti, jakkoli může být pitomá. V MoH ovšem nevidím naprosto nic co by ho nějak odlišovalo od MW2, kromě větších chyb. Rozhodně není těžší a to ani na hard. Rozhodně je to hůř zpracované a rozhodně je to kratší. Kopie je to přitom až zoufale okatá.
      • Nevim, proč tady řešíte singlplayer když MOH je hlavně o MP a tam je podle mne lepší než COD:MW2 *1*
      • Autor by si mal priznat ze je fanusikom COD. A taka je cela recenzia.
      • A jen tak mimochodem, to co píšete o atmosféře, je v recenzi uvedeno prakticky přesně tak jak to říkáte. To je totiž jediné plus té hry :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit