Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS k hudbe, mne by sa tam hodilo čo tuto hrá v 7:11 http://www.youtube.com/watch?v=LJPsShpn4O4 nevie niekto čo to je?
  • ke každé hře kde se fajtí se hodí rap, co se k tomu určitě nehodí je Preventan *16*
  • K TES se hodí to, co nám k tomu Bethseda dává, rozumí svému řemeslu. Je zbytečný fantazírovat, jak by to znělo s rockem, s metalem, s folkem, s dechovkou, s jazzem...holt jen raper se o to pokusil. A pro mě se mu to i v rámci možností povedlo. *15*
  • Vykuchané DLC "Kampaň za vlkodlaka" sa blíži k oficial oznámeniu. *3*
  • Posloucham metal, rock a ostatni pisnicky mi nevadi, pokud nezpivaji o 3,14covinach. Ale rap se k fantasy rpg fakt nehodi. Aspon ne k Elders Scrolls.
  • Jooooj, neber mě tak za slovo, vživotě bych neřekl, že je ovečka někdo, komu se daná hudba nelíbí, o tom žádná, reagoval jsem na to, že hip hop jsou jen pytlovitý hadry a řetězy, přitom tam jsou i hlubší témata, každýmu se líbí něco, neexistuje nic jako ultimátní hudba, která se bude líbit všem :) Ale to neznamená, že budu to, co se mi nelíbí, démonizovat a lidi co to poslouchají škatulkovat

    A jak říkáš, jeden z druhů metalu je growl a jeden z druhů hip hopu "gangsta" rap, jedno i druhý má svoje fanoušky, ale nepříjde mi ani jedno jako majoritní část
  • Podle vseho, co Bethesda zatim rekla to ale vypada ze DLC pro Skyrim budou prave neco jako Datadisky. Takze si nemyslim, ze by to byl zase tak velky problem. Osobne bych se citil trochu osizen, kdyby vydali jen hru a pak od toho Bethesda dala ruce pryc.
  • ono koncipovat nebo vyndat z hotove hry to je docela rozdil, kazdopadne postupne predstavovat co vse bude ve hre a pak v den vydani vyjit najevo ze pulka veci bude az v DLC *11*
  • Otazkou je, kolik toho potrebujes videt, aby sis mohl udelat nazor. Ja jsem slysel jen nekolik malo rap a hip/hop pisnicek, ale opravdu mne to nechtlo, takze to neposloucham. Jsem tedy ovecka? Nerekl bych ...

    Tady je hlavne problem, ze Rap a Hip Hop jako takovy je proste (nanestesti) spojovan s Gangsta' culture. Pritom to je jen jeden ze sub-zanru. To je stejne, jak kdyz se o metalu rekne, ze to jsou vsichini satanisti. Proste media demonizuji co se da. Pamatujete jeste nekdo zpravy na Prime a Nove? Tady jen tak pro pripomenuti: Nova (http://www.youtube.com/watch?v=6LphYRW02Aw) a Prima (http://www.youtube.com/watch?v=6_7y961N05E)
  • Spades
    http://www.youtube.com/watch?v=c9eGtyqz4gY
    lepsi :D
  • Ovečky sem myslel, že podle toho, že se jím líbí něco jinýho dokážou hromadně něco začít odsuzovat bez normálního názoru tvořenýho z toho, že by někoho takovýho vůbec někdy viděli, ale jako příměr asi pitomost, jasně. Ale stejně jsou to blbci, já si třeba poslechnu většinu hudby (zrovna growl pro mě není, mám raději pomalejší a jemnou hudbu, takže z Metalu se mi líbilo něco od Metallicy, něco od LP, jako mladšímu Iron maiden :D )
    Jinak pro argument proti papundeklovýmu řetězu není třeba chodit tak daleko, vždyť samotnej Dan Bull k tomu fakt nesedne a ze samotné České a Slovenské scény taky najdeš víc těch normálnějších (ale slavnějších těch nenormálnějších..kdo si pamatuje ještě éru kožichů a Leoše Mareše? :D :D :) A já s mým hlasem bych mohl dělat možná tak poruchu mikrofonů.. *9* *15*
  • Lawliet
    smutné no
  • http://www.youtube.com/watch?v=0IaC5bsndDI&feature=relmfu
  • dobry, kdo to repuje ? nakej anglan? ten doubletime ke konci je fakt super
  • Ja bych jen dodal, ze to tvoje "bliti do mikrofonu," kteremu se mimochodem mezi hudebnimi novinari a znalci rika "growl," se nekomu muze docela libit. A to nemusi byt ani zaryty fanda nebo "tupa ovecka." Lamb of God, Children of Bodom, Amon Amarth, In Flames, Immortal, Dark Tranquility, a take spousta folk metalovych kapel growl pouziva. Je to proste styl zpevu jako kazdy jiny ...
  • SirArag
    Souhlasím, snad jen kromě označení "tupé ovečky". To jsou prostě lidi, kteří nedokážou přenést přes srdce, že někdo má jiný názor (nebo to jsou trolové, které baví rýt) :)

    Blíž mám sice k metalu (prostě mi to líp zní) ale rap mi vůbec nevadí. Dokonce ho sám jednou za čas poslouchám. A tohle se mi docela líbilo.

    Jen tak pro zajímavost - Co má například Eminem společného s papundeklovými řetězy? A co má například Helloween nebo Sabaton společného se stále omílaným blitím do mikrofonu?
    Nebo ještě jinak - Co má s blitím do mikrofonu společného třeba taková Apocalyptica? :)

    Já sám třeba zpívat neumím a kdybych chtěl někdy něco takového dělat, nezbylo by mi nic jiného než rap/hiphop (což neznamená, že to chci/budu dělat ;)
  • Tak Mafia 2 byla zklamanim sama o sobe, alespon co jsem mel tu moznost videt, a tenhle system DLC ji jen pridal.

    Jako dobry priklad DLC byl, alespon podle meho nazoru, LA Noire. Pripady ktere byly mozne stahnout nebyly nejak dulezite pro hru samotnou, ale rozhodne pridaly vice zabavi. Jinak ... porad doufam, ze pridaji Burglary a Fraud desks, i kdyz s rozpadem Team Bondi se to uz asi nepovede ... I kdyz, Rockstar nedavno pridal nove DLC do Red Dead Redemption, takze jeste nadeji neztracim.
  • Merwis
    Hip-hop ani rap rád nemám, ale tohle mě pobavilo :-) Možná je to jen tím nadšením z blížícího se vydání, ale ode mě palec nahoru. *2*
  • No, datadisky aspoň nevycházely ve stejnej den jako hra samotná, což je pro mě osobně prasárna neskutečných rozměrů.
  • smejki
    to byla čuňačina, ale naštěstí to není modelový příklad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit