Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    a ty si myslíš, že datadisky se nekoncipovaly už během vývoje základní hry? LOL!
  • Třeba taková vykuchaná Mafia 2, to byla echt DLC zlodějina!!!
  • Hairy_Ass
    Jako srandu a fanouškovský zápal u toho oceňuji, ale jinak to hrozně trhalo uši, a ta trailerová skladba na pozadí s tím rapem byla jako pěst na oko.
  • to se dneska už vydává za plnohodnotnou hru, viz. MW3
  • Lawliet
    taky taky "i'am a dragonborn, wearing a hat with badass horns" *1*
  • Lawliet
    osobně jsem měl radši datadisky které přidavaly třeba polovic zakladní hry v originalním odlišném stylu než DLCčka..
  • Skoda ze tenhle prispevek asi moc bodu nedostane. Naprosto s tim ale souhlasim. Neco podobneho jsem psal nize. Kazdopadne se to video da brat jako skvely tribut jednoho fanouska, a to je fajn.
  • MrSanta
    Pobavilo *1*
  • genki.sudo
    Bože môj, tak si nejaký fanúšik zarepoval.. Rap nemusím ale snahu cením, je to macher :-) Skôr mi vadí ten váš prehrávač, mám vždy potrebu sa pozrieť na komentáre na YOUTUBE a vždy to musím ešte googliť.. Ach jo..
  • Je to svätá pravda že ta pieseň sa do skyrimu nehodi.Na jednej strane nemôžem si dovolit povedat či ta piesen je zla alebo dobra lebo takuto hudbu nepoznam a i ked ju všade v tejto dobe počuť.A na druhej strane je pravda že hudba je spojena s typom človeka , aj jeho myšlienkami ale hlavne čo ma rad a o čo sa zaujima.Je jasne že dajmetomu taky folk metal je k tomu nielen že hodi o s tim priam spojeny.Proste epicka huba symphonicka huba+ METALOVE + iste klasicke stare stredoveke alebo folkove nastroje to je ta prava spojitost i ked je to len nazor istu pravdu tomu človek nemôže neuprieť.Moderny svet a historia nejde proste dokopy.A ked chcem hudbu ktora ma historicky ,epicky nadych pustim si nejaky severansky metal "kde ešte v tejto dobe preživaju iste barbaske pohanske kmeny varjagov, keltov, slovanov..." Aj zaklínač mal na konci genialnu folk rock/metalovu piesen.Zdravim
  • určitě bude...
  • Hehe, určitě bych chtěl mít Dovahkiina v Airmaxech a v teplákách. *15*
  • Pěkný rap :-) .... Ještě chci do hry mini dlc značkové hadry od Jordan AIR *1* *1*
  • Jo to jo, taky se mi to jako kombinace moc nehodí (nevím, jestli to dělá to video nebo samotná hudba), hodilo by se k tomu něco mnohem víc zvučnějšího a...ufff...epickýho! :D Jen jsem říkal, že to dělal fanoušek, kterýmu to přišlo jako fajn nápad, oficialně Bethseda vypouští ven úžasné hudební pecky co se týče jejich her, tady bych strach neměl
  • Ja nerikam, ze neni. Jenom jsem SLUSNE vyjadril nazor, ze mi to proste nesedi. To se snad jeste smi, ne?
  • Cahir
    Asi tak. *7*
  • DLC neni zlodejina. Je to obchodni praktika, a vydelava docela dobre ... ja proti ni vlastne ani nic nemam. Asi je to proto, ze si koupim tak maximalne 2-3 hry za rok, tak mi potom nevadi do nich investovat nejaky ten dolar navic. Pro ty, co kupuji 2-3 nove hry mesicne to ale asi bude docela financne narocne, zvlast kdyz chteji komplet DLC. Ale na druhou stranu, vyvojari casto po pulroce, roce, vydaji kompletni edici ktera je levnejsi a obsahuje vsechna DLC. Obcas se proste vyplati pockat.
  • Cahir
    Vždyť je to jen sranda prosím tě.
  • Cahir
    Tak to video je totální nářez! "Bad Ass Horns" *1*
  • Ja vim. Ale porad ... proste mi to k sobe moc nesedi. Jedna nejsem velky fanda tohohle hudebniho zanru, a druhak, jak uz jsem psal, to v me hlave proste nejde dohromady. Ale jako fandovskou praci to kazdopadne ocenuji. Vzdyt i indie hra Overgrowth ktera je ve vyvoji uz nekolik let ma, pokud se nepletu, 2 velmi zajimave songy (jeden je rock druhy rap).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit