Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nedali oni, ale udělal to fanoušek...těší se na hru, chtěl jí něco dát. A Dan Bull nemá špatný písničky, jeho písničku o wikileaks mám v hlavně do teď :) Fakt to není žádnej tvrdej gangsta *15*
  • DLC je zlodějina. Dřív když hra měla potenciál zabavit víc než byla herní doba tak vyšel datadisk. Dneska ti prodají LIMITED FU..ING EDITION, tedy hru míň ořezanou než standart edition ale furt dost ořezanou nato aby si namastili kapsu ještě tím, že ti zbytek prodají později. To je byznys/zlodějina. Jasně nemusíš. Ale kdo by odolal tomu mít kompletní hru že?
  • Aby ti nepraskla zilka, soudruhu. Pokud vim, CR je stale jeste svobodna zeme, a v ramci slusnosti se muzeme vyjadrovat k cemu chceme a mit nazor na co chceme.
  • Nevim ... do sveta Skyrim mi proste rap/hip hop nejak nesedi. Nebudu rikat, ze je to debilita, jako Core ale rozhodne jsem na stejne lodi s Inquisitorem. Proc k tomu radeji nedali nejakou klasickou nordic/celtic folk muziku. Nebo, pokud chteli neco riznejsiho, tak folk metal. Rap mi proste k sword and sorcery proste nesedi. Je to stejny mismas jako kdyz pred casem vypustil UBI to techno video k AC:B. To jsem taky fakt nemohl. To jsem se chytal za hlavu a ptal se, kam se podely atmosfericke tony Jespera Kyda?
  • Tak aspon, ze uz vime, kdo na nasem svete rozhoduje o tom, co je debilita a co ne :)
  • Joo, není to tak pěkný v kombinaci se Skyrimem, ale lyrika se mi docela líbila :)
  • Inquisitor
    Jenom se neposer
  • Ale jo, lyrika se mi líbí, není to zlý :)
    Jinak hip hop není jen vytahaný hadry a papundeklový řetězy, stejně jako metal nejsou jen mastný vlasy a bezmyšlenkovitý jekot. Obojí je jen ta "nejhlubší" forma x) - respektive ta forma, o které mluví tupé ovečky z té nebo té strany *15*
  • Core
    Naprosto nesouhlasím s tvým nesouhlasem. Je to debilita, není to absolutně ničím zajímavé a nedá se to poslouchat.
    Nebudeme dělat "umění" z každého fúzního hnoje, který se prožene jako průjem na internetu / youtube, že ne? *12*
  • Core
    Rozčiluje se jen Tom se svým výblitkem. Ostatní jsou v pohodě *3*
  • ZvacA
    Naprosto nesouhlasím. Není to debilita, je to zajímavá kombinace a dá se to poslouchat.
  • Core
    Aha, tak ty jsi ten představitel lidí s názorem, že každé DLC je zlodějina, o kterých se hovořilo v podcastu Fight Club. Je podle tebe i takové DLC The Missing Link pro Deus Ex zlodějina? Opravdu?
  • Já nejsem odpůrce ničeho - prostě co mi nesedí to nevnímám. Nač se zbytečně rozčilovat. Jak jednoduché. *3*
  • hra ještě není a už se píše o DLC tak že předem připravená zlodějna??
  • Core
    Naprosto souhlasím. Je to debilita na kvadrát. Absolutně nechápu koho napadlo kombinovat kulturu vytahaných hadrů a papundeklových řetězů s fantasy RPG... Naprosto nezáživné a hlavně se to nedá absolutně poslouchat.
  • co to je za nazor...co s tim mame jako delat. proc to tu blijes, zaloz si blog a bez si blejt tam
  • ZvacA
    Už to začíná.... :D
  • Mechwarrior_bw
    hlavne aby bola hra ľahko prístupná moddingu ... potom sú nejaké DLC druhoradé.
  • Inquisitor
    Nejsem žádný odpůrce rapu, ale tohle se podle mě moc nepovedlo. Ani se to k tomu moc nehodí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit